Maciej Bennewicz, Anna Jera: Wolna i szczęśliwa. Jak wyzwolić się z toksycznego związku | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Maciej Bennewicz, Anna Jera: Wolna i szczęśliwa. Jak wyzwolić się z toksycznego związku

2 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

,,Wolna i szczęśliwa. Jak wyzwolić się z toksycznego związku„. Autorami tej publikacji są Maciej Bennewicz, Anna Jera. Autorzy o swojej nowej publikacji mówią tak: Jak żyć szczęśliwie i stać się prawdziwie wolną? Pytanie to często zadają osoby w kryzysie podczas sesji terapeutycznej.

W książce skupiliśmy się na sytuacji kobiet, gdyż to one najczęściej stają się ofiarami toksycznych relacji. Nierzadko pod maską pozorów wzorowej, niemal idealnej rodziny, w cieniu patriarchalnych nawyków, mężatki ulegają presji norm społecznych, które doskonale potrafi wykorzystać emocjonalny wampir. Przedstawiliśmy historie kobiet, które uzdrawiały się z traumatycznych doświadczeń i uwalniały z toksycznych związków. Opisaliśmy też, jak może przebiegać proces leczenia zranień i powrotu do wolności.

Książka da Ci wiedzę i moc,jak dokonać zmiany życia na lepsze. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania: Kiedy związek staje się toksyczny? Kim jest wampir emocjonalny i jak uwolnić się z jego więzów?

Maciej Bennewicz jest założyciel Instytutu Kognitywistyki, wykładowca kognitywny, superwizor, master coach, mentor. Twórca programu coachingowego European Quality Award akredytowanego przez European Mentoring and Coaching Council realizowanego w Bennewicz Instytut Kognitywistyki. Twórca programu mentoringowego kształcącego zawodowych mentorów zgodnie z kodem etycznym EMCC. Coach superwizor akredytowany przez Izbę Coachingu. Prowadził zajęcia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, na Uniwersytecie Warszawskim, na Akademii Leona Koźmińskiego, w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie i wielu innych uczelniach polskich. W latach 2009 – 2012 był prezesem EMCC Poland (European Mentoring and Coaching Council). Posiada 20 letnie doświadczenie w branży szkoleń skierowanych do biznesu oraz 30 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi w różnych nurtach terapii i rozwoju osobistego.

Anna Jera. Dyrektor Programowy Instytutu Kognitywistyki, wykładowca, trener kognitywny, mentor, coach Certyfikaty i uprawnienia: Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Warszawskiego, Coach i Trener Metody TROP, GAME-coach, ART-coach Coach Praktyk Biznesu. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa i Administracji, Szkołę Trenerów Biznesu oraz Szkołę Coachów w Grupie TROP, studia podyplomowe w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Rozwój Regionalny.

Polecamy wraz z Wydawnictwem Luna

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

kontrola absencji
I na rentę chorobową ich wysłać :D
Fibromalgia
Podobno można wiele takich chorób wyleczyć dietą keto...
Swędzenie skóry twarzy
Albo alergia pokarmowa... Mi kiedyś połowa twarzy spuchła po zjedzeniu ryżu na wynos z baru...
Nielimitowane porady prawne 24/7
Porad prawnych może udzielać ktoś w ogóle nie związany z prawem, więc warto...