Keylah Missen: Poczuj magię księżyca | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Keylah Missen: Poczuj magię księżyca

3 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Poznaj zaklęcia i rytuały na każdą z księżycowych faz!

Czy wiedziałeś, że kwadra przyrostu to najlepszy czas na prośby o powodzenia oraz odprawianie rytuałów płodności? Co daje medytacja podczas pełni księżyca? Jakie przedmioty są nam niezbędne do księżycowych rytuałów? Jaki wpływ światło księżyca wywiera na wszystkie żywe organizmy? Na te i inne pytania odpowiada Keylah Missen, a także przekazuje wskazówki, jak możemy wykorzystywać moc księżyca poprzez proste zaklęcia i rytuały. Poczuj magię księżyca” w księgarniach już 15 marca 2023 roku!

Keylah uczy nas, jak posługiwać się dawnymi rytuałami, na czym polega kąpiel księżycowa oraz jak przygotować się do czerpania z księżycowej mocy. Autorka przybliża nam także różne oblicza i fazy Księżyca oraz to, jak wpływają one na człowieka. To książka nie tylko dla miłośników magii i rytuałów, ale również dla tych, którzy dzięki kontaktowi z naturą chcą zrozumieć otaczający świat i przywrócić swojemu życiu spokój.

Jaki kamień sprawia, że mamy większe powodzenia w pracy i miłości? Jak olej z mandragory wzmacnia działanie magii? Czego potrzebujesz, by bez przeszkód przygotować się do księżycowych praktyk? Książka Keylah Missen bada różne wpływy księżyca na nasze życie, zarówno z naukowego, jak i mistycznego punktu widzenia.

Autorka, która przekonała nas swoim „Sekretnikiem współczesnej czarownicy”, powraca z fascynującym przewodnikiem, aby pokazać nam, jak ukierunkować energię księżyca i sprawić, by jego bóstwa decydowały na naszą korzyść.

Nieważne, czy miałaś już do czynienia ze światem magii. Ta książka ma za zadanie być prostym, zrozumiałym i praktycznym przewodnikiem, który pozwoli ci poznać energię Księżyca i zacząć się nią posługiwać. Znajdziesz w niej porady i rytuały, dzięki którym z łatwością zrozumiesz i wykorzystasz magię Księżyca.

Keylah Missen – zaczęła wykorzystywać swoją naturalną i uzdrawiającą energię już jako dziecko. Gdy dorosła, praktykowała pod okiem australijskiej wiedźmy, która przekazała jej nauki potężnego wietnamskiego nauczyciela.

Polecamy wraz z Wydawnictwem MUZA

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak często się badać?
W mojej firmie kadrowa tego bardzo pilnuje, trzeba co roku mieć świeże badania...
Metylowane witaminy
Witamina to witamina, a dla mnie to podejrzane takie określanie dodatkowe, żeby tylko więcej zarobić...
Brak inicjatywy partnerki
Z moich obserwacji to takie oziębłe dziewczyny raczej zostają same:)
szukam zestawu do decoupage'u...
Są fajne chusteczki w e-sklepach, bardzo duży wybór.