Limitowana edycja szczoteczek Curaprox CS 5460 GREENERY

6 maja 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wiosna to niezwykle radosna i pełna życia pora roku. Za oknami budzą się drzewa i rozkwitają pierwsze kwiaty, a cudowna zieleń traw zaczyna nas otaczać i cieszyć nasze oczy. Dlatego wykorzystaj tę chwilę i przenieś część tego nastroju do wnętrza swojej łazienki. Limitowana seria szczoteczek do zębów GREENERY od Curaprox zabierze nas w świat intensywnych zieleni. Obie szczoteczki utrzymane są w soczystej kolorystyce i posiadają na główkach uroczy listek. To idealna propozycja dla tych, którzy pragną żyć blisko natury. Co więcej, każda szczoteczka ma aż 5460 cienkich włókien CUREN®, które zadbają o nasz piękny uśmiech.

Szczoteczki Curaprox CS 5460 Greenery chronią zęby przed uszkodzeniami podczas czyszczenia, ale także optymalnie rozbijają i usuwają płytkę nazębną. To wszystko dzięki delikatnemu włosiu CUREN® o średnicy 0,1 mm 5460 ultramiękkich włókien, tworzy niezwykle gęstą i efektywną powierzchnię czyszczącą, łagodną dla dziąseł i zębów, ale twardą dla płytki nazębnej. Opracowane przez szwajcarskich specjalistów w dziedzinie stomatologii, bezsprzecznie górują nad standardowymi włóknami nylonowmi. Kolejną zaletą jest kompaktowa, lekko odchylona główka, która dociera do każdego zakamarka w jamie ustnej. Natomiast ośmiokątny uchwyt ułatwia czyszczenie pod odpowiednim kątem 45°.

Cena dwupaku: 53 zł

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.curaprox.pl

CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej. Wszystkie produkty Curaprox są tworzone i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezenty
Zawsze można być praktycznym :P tym bardziej jak idziemy do mężczyzny. Butelka dobrego...
Czego nie odmówisz sobie nawet podc…
Pizzy, niestety (albo stety :P ). Pizzy nie potrafię się oprzeć i zawsze...
Pleśń i wilgoć w domu
Teraz z domów robi się termosy więc potrzeba wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Kanały...
Termometr
U nas sprawdza się termometr dokonujący dokładnych pomiarów temperatury ciała, ale też powierzchni czy płynów.