URODA I ZDROWIE

Laser Genesis V – nie ma litości dla drobnych zmarszczek i przebarwień

2 grudnia 2019, dodał: Redakcja

Zmarszczki, przebarwienia na twarzy, to najbardziej widoczne i charakterystyczne oznaki starzenia się skóry, które dla wielu kobiet są trudne do zaakceptowania. Na szczęście medycyna estetyczna, wykorzystując zaawansowane systemy laserowe, pozwala przysłowiowo zatrzymać czas, a nawet cofnąć skutki jego upływ.

W opinii ekspertów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy Laser Genesis V skutecznie spłyca zmarszczki i redukuje przebarwienia, zapewniając efekt jednolitej, gładkiej i pełnej blasku skóry. Dlaczego warto skorzystać z fotoodmładzania laserem Nd-Yag?

Jak powstają pierwsze zmarszczki i przebarwienia? Laser Genesis V

Zmarszczki, to wgłębienia w skórze, które wraz z wiekiem pojawiają się coraz liczniej na twarzy, szyi i dekolcie, działając na naszą niekorzyść. Co jeszcze przyczynia się do ich powstawania oprócz naturalnego procesu starzenia? Są to:

  • nałogowe palenie papierosów,
  • nadużywanie alkoholu,
  • brak odpowiedniej pielęgnacji skóry,
  • niewysypianie się,
  • opalanie się bez stosowania kremów z filtrami chroniącymi przed promieniowaniem UV.

Pierwsze, drobne zmarszczki zauważalne u kobiet po 25. roku życia pojawiają się wokół oczu, gdzie skóra jest szczególnie delikatna i cienka (tzw. kurze łapki). Nieco bardziej dojrzałe panie (35-40 lat) często mają dodatkowo charakterystyczne, pionowe zmarszczki między brwiami (tzw. lwia bruzda) oraz wokół ust (są to bruzdy przynosowe i zmarszczki palacza – umiejscowione nad górną wargą).

Co natomiast zwiększa ryzyko wystąpienia przebarwień, będących skutkiem nierównomiernego rozmieszczenia barwnika skóry – melaniny? Mogą one powstawać u osób, które przesadzają z opalaniem i korzystaniem z solarium, stosują hormonalne środki antykoncepcyjne lub cierpią z powodu nadczynności tarczycy.

Na szczęście odmładzanie laserowe za pomocą innowacyjnego urządzenia Genesis V, umożliwia odzyskać młodzieńczy wygląd i zniwelować niepożądane zmiany na twarzy.

Zmarszczki i przebarwienia – dowiedz się, jak zwalczyć je laserem Genesis V!

Wiele kobiet zastanawia się, w jaki sposób laser Genesis V amerykańskiego producenta Cutera rozjaśnia przebarwienia i redukuje płytkie zmarszczki? Urządzenie to, dzięki fali o długości 1064 nm (Nd:YAG) podgrzewa górne warstwy skóry właściwej, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu. Działanie termiczne pozytywnie wpływa na przebarwienia, ujednolicając koloryt skóry pacjentki. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło (porównywalne do doznań w czasie opalania na słońcu). Chłodząca głowica ze szkłem szafirowym, zapobiega ewentualnemu przegrzaniu i zapewnia wysoki komfort podczas pracy lasera Genesis V. Jedna sesja trwa tylko 20-30 minut, dokładna liczba zabiegów, zależy od problemu skórnego, z jakim zgłosiła się kobieta (najczęściej jest to 5-6 serii, które odbywają się w kilkutygodniowych odstępach czasu). Do podstawowych przeciwwskazań zalicza się ciążę, bielactwo, aktywne infekcje ropne i bakteryjne, choroby nowotworowe oraz stosowanie leków i ziół światłouczulających (np. dziurawca, arniki, rumianku, nagietka).

Fotoodmładzanie – poznaj największe zalety lasera Genesis V

Dlaczego warto skorzystać z laseroterapii Genesis V? Urządzenie to ma mnóstwo zalet:

  • gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegu,
  • pracuje szybko i skutecznie,
  • daje trwałe efekty,
  • jest delikatne i nie wywołuje bólu,
  • nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji.

Laser Genesis nie tylko odmładza i rozjaśnia zmiany pigmentacyjne! Jest również bardzo skuteczny przy zwężaniu porów, zamykaniu drobnych naczynek krwionośnych oraz likwidacji rumienia na twarzy. Warto podkreślić, że jego efektywność potwierdzają badania kliniczne.

Martwią Cię pierwsze zmarszczki i przebarwienia na twarzy? Skorzystaj z laserowego odmładzania, dzięki zaawansowanej technologii, jaką oferuje Genesis V. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące procedury zabiegowej, wskazań oraz przeciwwskazań, odwiedź koniecznie stronę internetową: https://bienkowscyclinic.pl/.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

wypadające włosy
Trzeba działać. Na pewno nie będzie tak, że włosy z niczego zaczną wyglądać normalnie. Tutaj...
Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 mi…
Uważam, że musisz wyeliminować węglowodany z diety i codziennie odwiedzać siłownię. Możesz także spróbować...
ogrodzenie
Ja mam ogrodzenie betonowe i bardzo ładnie wygląda. My mamy dom w kształcie kostki...
Medycyna estetyczna Wrocław
Ja bym sobie chciała zrobić usta, ale mąż pilnuje :D Grozi rozwodem...