Laser frakcyjny Emerge w Lublinie

3 stycznia 2019, dodał: laserlook

Lasery frakcyjne dzielą się na ablacyjne i nie ablacyjne. Laser Emerge właśnie należy do tej drugiej, jest bezpieczny w użyciu i wysoce skuteczny. Salon kosmetyczny Laser Look Lublin wprowadził go do swojej oferty zabiegowej.

file1546515104Szerokie zastosowanie na wiele mankamentów skóry powoduje że lasery frakcyjne są na wyposażeniu gabinetów kosmetycznych. Najważniejsza w nich jest jakość wykonania która wpływa na bezpieczeństwo pracy i uzyskiwane efekty. Laser frakcyjny Emerge firmy Palomar wprowadzony do oferty zabiegowej Laser Look Lublin posiada wszystkie cechy doskonałego lasera gotowego do walki z każdą pacjentką chętną poprawić swój wygląd przy jego pomocy. Wybór laserów frakcyjnych w Lublinie jest duży bo wiele placówek medycznych posiada lasery CO2 w technologii ablacyjnej jednak ich zastosowanie jest bardzo mocne, tz. bardzo mocno ingerują one w skórę na twarzy co zapewnia dobre efekty ale również i niebezpieczeństwo powikłań, dlatego mało kobiet chce poddać się zabiegowi po którym będzie musiało 1-2 tygodnie przebywać w domu aby skóra doszła do siebie. Laser Emerge likwiduje ten problem ponieważ wykonuje on nakłucia w skórze właściwej ale pomija naskórek. To niesamowita technologia która głęboko wnika ale jednocześnie nie narusza naskórka co jest bardzo bezpieczne ponieważ nie ma otwartych ran. Osoba po takim zabiegu może bez problemu kolejnego dnia wybrać się do pracy bo widoczne jedynie będą malutkie kropki i to dopiero po dokładnym przyjrzeniu się. Aby zobaczyć efekt zabiegu laserem frakcyjnym należy odczekać przynajmniej 2 tygodnie ponieważ w tym czasie dochodzi do przebudowy uszkodzonej skóry w trakcie której produkowane są nowe mocniejsze włókna kolagenowa a to one odpowiadają za napięcie i jędrność skóry. Ponieważ skóra traci część kolagenu wraz z wiekiem to powstają zmarszczki które można zlikwidować poprzez pobudzenie tej skóry do produkcji nowego kolagenu. Można oczywiście wykorzystywać różnego rodzaju maści i kremy z zawartością kolagenu albo wykonać zabieg laserem frakcyjnym i wznowić naturalne procesy produkcji utraconego kolagenu.

Jak widać stosowanie laserów frakcyjnych jest doskonałą alternatywą dla różnego rodzaju maści i kremów oraz zabiegów odmładzających. Laser frakcyjny powoduje odmłodzenie całej twarzy w czasie jednej sesji i jest to trwały efekt który utrzymuje się do momentu aż skóra straci wytworzony kolagen, czyli parę lat.

Laser Look

ul. Głęboka 10/36

20-612 Lublin

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Mieszkanie - kupno czy zamiana, ryn…
Mnie także zależało na tym, aby zamieszkać blisko miasta, ale wybrałam trochę inną lokalizację....
Co na migrenę?
Ja polecam tylko gardan, jedyne co mnie ratuje przy miesiączkach czy migrenach....
Probiotyki
Ja od siebie mogę polecić kropelki flostrum baby, nawet profilkatycznie. U mnie jelitówek...
Jak przeżyć za niewielkie pieniądze…
Kupować jedzenie na rynku, od lokalnych rolników:)