Lakier hybrydowy – hit tego lata

6 sierpnia 2012, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Lakiery hybrydowe znajdziesz w sklepie www.ladys-nails.eu

Kto najbardziej lubi lakiery hybrydowe i dlaczego?

Na rynku paznokciowym ciągle coś się dzieje. Okazało się, że wynalezienie lakierów żelowych uv było strzałem w dziesiątkę. Lakiery te nazywane są również lakiero-żelami i lakierami hybrydowymi bo mają w sobie pigment lakieru i żel uv. Nie są one jednak ani lakierem ani żelem. To całkowicie odrębny produkt, który ma jedynie cechy i właściwości umożliwiające zastąpienie żelu uv oraz tradycyjnego lakieru do paznokci. Obecnie lakiery hybrydowe cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród manikiurzystek jak i klientek gabinetów kosmetycznych. Dlaczego?

Oto co szczególnie sprzyja stosowaniu lakierów żelowych uv:

 • Lakierami żelowymi uv maluje się tak łatwo jak lakierami tradycyjnymi,
 • Lakiery te nie wysychają dopóki nie będą utwardzone pod światłem uv, dlatego można pozwolić sobie na dłuższą i dokładną aplikację, Do utwardzania lakierów żelowych polecamy niedrogą i skuteczną Lampę UV – Solo
 • Nie ścierają się, nie pękają i nie odpryskują,
 • Są elastyczne i wytrzymałe. Ich trwałość ocenia się nawet do czterech tygodni. Jest to szczególnie istotne i cenione przy stylizacji i malowaniu paznokci stóp.
 • Lakiero-żele nie uszkadzają naturalnych płytek paznokci, dlatego przede wszystkim przeznaczone są dla osób które nie tolerują żelu albo akrylu na paznokciach. Polecane są osobom z cienkimi a nawet rozdwajającymi się paznokciami. Bezpieczeństwo używania lakierów hybrydowych gwarantuje stosowanie lakierożelu Base & Finish.
 • Nie mają w sobie alergenów więc mogą być stosowane przez alergików.
 • Jako trwałe wykończenie mogą być stosowane również na paznokcie akrylowe i żelowe.
 • Poza tym lakiery hybrydowe ochraniają naturalne płytki paznokci przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi, pozostawiając je zdrowsze i mocniejsze po usunięciu lakiero-żelu.
 • Podczas pracy z nimi nie ma unoszących się pyłów i nieprzyjemnych zapachów.
 • Jeżeli lakiery hybrydowe są dobrej jakości to usuwanie ich jest szybkie i bezproblemowe. Tutaj należy stosować się do zaleceń podanych w opisach naszych produktów – przeczytaj jak nakładać i usuwać lakierożele UV.

Tak, ale co by było gdyby były tylko zalety? Prawdopodobnie nikt nie uwierzyłby takiemu producentowi, który potrafi tylko zachwalać. Poniżej kilka wad, które niosą z sobą lakiery hybrydowe:

 • Aby lakierożel mógł się trzymać na paznokciach potrzebna jest lampa uv lub lampa z systemu LED. Do okazjonalnego utwardzania lakierów żelowych polecamy niedrogą i skuteczną Lampę UV – Solo – kliknij i kup lampę UV Solo.
 • Lakier żelowy powinien być zawsze dobrze wymieszany i nakładany bardzo cienkimi warstwami. Najlepiej stosować dwie cienkie warstwy kolorowego lakierożelu. Przedtem nałożyć cienką warstwę lakierożelu UV Nail Polish Gel Base & Finish. Ten sam produkt nakładany jest na koniec do nabłyszczenia paznokci. Nałożenie zbyt grubej warstwy kolorowego lakierożelu jest częstym błędem w aplikacji lakierów hybrydowych. Lakierożel Base & Finish chroni również paznokcie przed barwieniem lakieru.
 • Lakiery żelowe uv należą do grupy produktów bezkwasowych dlatego przed nałożeniem nie powinien być stosowany primer kwasowy. Polecamy Primer Bezkwasowy Super Bonder.
 • Usuwanie lakierów hybrydowych może być trudne jeżeli nie stosuje się do zaleceń producenta lub jeżeli produkt jest słabej jakości. Dlatego polecamy stosowanie bezpiecznych i niezwykle wytrzymałych lakierów żelowych LNC. (Wejdź i sama przeczytaj opinie.)
 • Ingerencja acetonu kosmetycznego służącego do usuwania lakierożeli może powodować osuszenie naskórka. Najlepszym sposobem jest zastosowanie oliwki pielęgnującej przed zastosowaniem acetonu kosmetycznego i po wykonanym manicure albo pedicure.

Dla osób ceniących sobie czas i pieniądz wydaje się, że lakiery hybrydowe są bardzo dobrym rozwiązaniem a na rynku paznokciowym gościć będą na pewno jeszcze przez długi czas.

Lakiery hybrydowe znajdziesz w sklepie www.ladys-nails.eu

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Lakier hybrydowy – hit tego lata

 1. Chętnie wypróbowała bym taki lakier ;) ponieważ posiadam lampę UV mogła bym je testować bez najmniejszych problemów.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak radzicie sobie z pielęgnacją ce…
Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej, narażonej bardziej na problemy zmiany temperatury na zewnątrz?
Czy kosmetyki z kwasami przypominaj…
Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić,...
Związek na odległość
Czytając, co piszecie, i dokładając do tego swoje doświadczenie, muszę stwierdzić, że związki na...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Prawda, ale z drugiej strony to musi być niesamowite uczucie zobaczyć kogoś i...