URODA I ZDROWIE

Kosmetyki Farmona Jantar do włosów z aktywnym węglem

24 sierpnia 2017, dodał: Redakcja

Zanieczyszczone środowisko, brudne powietrze i woda, sprawiają, że skóra i włosy stają się szare i podatne na przetłuszczanie.Odpowiedzią na problem zanieczyszczenia, są produkty do pielęgnacji, zawierające węgiel aktywny. Węgiel, dzięki niezwykłym właściwościom absorbującym zanieczyszczenia, pomaga oczyścić skórę i włosy, sprawia, że odzyskują świeżość i blask.

NOWOŚĆ Farmona Jantar – produkty z węglem aktywnym i bursztynem, do intensywnej pielęgnacji włosów przetłuszczających się oraz narażonych na zanieczyszczone środowisko.

Połączenie wyciągu z bursztynu o właściwościach pielęgnacyjnych, wzmacniających i odżywczych, z węglem aktywnym o działaniu oczyszczającym i detoksykującym, gwarantuje skuteczną pielęgnację włosów przetłuszczających się.

 

Pre-maska z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym do włosów przetłuszczających się

200ml/15 zł

Aplikacja maski przed myciem włosów (technologia O-M) wspomaga absorbcję nadmiaru sebum, zanieczyszczeń i środków do stylizacji. Wyciąg z bursztynu silnie odżywia i wzmacnia włosy, bez ich obciążania oraz oczyszcza i zabezpiecza przed osłabieniem podczas mycia.

 

Szampon z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym do włosów przetłuszczających się

330ml/11 zł

Szampon zawiera wyciąg z bursztynu, który intensywnie pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy. Dzięki zawartości węgla aktywnego o działaniu absorbującym i detoksykującym, szampon dogłębnie oczyszcza i ods?wiez?a włosy przeciążone środkami do stylizacji i zanieczyszczeniami. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy przestają się przetłuszczać, wyglądają świeżo i zdrowo.

 

Odżywka w piance z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym do włosów przetłuszczających się

180ml/ 11,5 zł

Odżywka w formie pianki, dzięki zawartości wyciągu z bursztynu, intensywnie pielęgnuje włosy. Delikatna formuła pozwala na codzienne stosowanie, bez efektu obciążenia, jednocześnie zapobiega przedwczesnemu przetłuszczaniu. Dzięki regularnemu stosowaniu, włosy staja? się łatwe do rozczesania, wyraźnie mocniejsze, zdrowe i lepiej się układają.

 

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz