URODA I ZDROWIE

Kosmetyki Farmona Jantar do włosów z aktywnym węglem

24 sierpnia 2017, dodał: Redakcja

Zanieczyszczone środowisko, brudne powietrze i woda, sprawiają, że skóra i włosy stają się szare i podatne na przetłuszczanie.Odpowiedzią na problem zanieczyszczenia, są produkty do pielęgnacji, zawierające węgiel aktywny. Węgiel, dzięki niezwykłym właściwościom absorbującym zanieczyszczenia, pomaga oczyścić skórę i włosy, sprawia, że odzyskują świeżość i blask.

NOWOŚĆ Farmona Jantar – produkty z węglem aktywnym i bursztynem, do intensywnej pielęgnacji włosów przetłuszczających się oraz narażonych na zanieczyszczone środowisko.

Połączenie wyciągu z bursztynu o właściwościach pielęgnacyjnych, wzmacniających i odżywczych, z węglem aktywnym o działaniu oczyszczającym i detoksykującym, gwarantuje skuteczną pielęgnację włosów przetłuszczających się.

 

Pre-maska z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym do włosów przetłuszczających się

200ml/15 zł

Aplikacja maski przed myciem włosów (technologia O-M) wspomaga absorbcję nadmiaru sebum, zanieczyszczeń i środków do stylizacji. Wyciąg z bursztynu silnie odżywia i wzmacnia włosy, bez ich obciążania oraz oczyszcza i zabezpiecza przed osłabieniem podczas mycia.

 

Szampon z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym do włosów przetłuszczających się

330ml/11 zł

Szampon zawiera wyciąg z bursztynu, który intensywnie pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy. Dzięki zawartości węgla aktywnego o działaniu absorbującym i detoksykującym, szampon dogłębnie oczyszcza i ods?wiez?a włosy przeciążone środkami do stylizacji i zanieczyszczeniami. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy przestają się przetłuszczać, wyglądają świeżo i zdrowo.

 

Odżywka w piance z wyciągiem z bursztynu i węglem aktywnym do włosów przetłuszczających się

180ml/ 11,5 zł

Odżywka w formie pianki, dzięki zawartości wyciągu z bursztynu, intensywnie pielęgnuje włosy. Delikatna formuła pozwala na codzienne stosowanie, bez efektu obciążenia, jednocześnie zapobiega przedwczesnemu przetłuszczaniu. Dzięki regularnemu stosowaniu, włosy staja? się łatwe do rozczesania, wyraźnie mocniejsze, zdrowe i lepiej się układają.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdzie kupić porządną skórzaną toreb…
Macie jakieś opinie na temat wyrobów marki Betlewski? Zastanawiam się nad kupnem torby.
Co najlepiej dac w prezencie ślubny…
Jak dla mnie najlepszą opcją jest przedstawienie zaświadczenia dla nowożeńców https://giftmall.pl/on/karta-podarunkowa-dla-nowozencow Mogą ten certyfikat...
Z kim najchętniej poszłybyście do ł…
Ja to najchętniej chodzę do łóżka sama :D Chyba całkowicie już straciłam zainteresowanie tymi sprawami...
Jeździcie autostopem?
Jak miałam 16-19 lat to jeździłam bardzo chętnie :) Poznałam w ten sposób trochę...