URODA I ZDROWIE

Konkurs z uśmiechem – wygraj zestawy do wybielania zębów!

4 czerwca 2021, dodał: pinkmause

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są fantastyczne zestawy do wybielania zębów z nakładką LED – Coco Glam Teeth Whitening Kit.

 

Zadanie konkursowe:

Moje sposoby na piękny i szczery uśmiech…(?)

Odpowiedzi prosimy wpisywać w komentarzach pod wpisem konkursowym na naszym portalu lub Facebooku. Liczymy na odpowiedzi treściwe, tematyczne i autorskie. Cenimy oryginalność i poczucie humoru. Ze szczerym uśmiechem zapraszamy do wspólnej zabawy!

Konkurs trwa od dnia 4 do 25 czerwca 2021 roku. Wyniki podamy do dnia 28 czerwca br.

Nagrody w konkursie:

Nagrodami w konkursie są 3 zestawy do wybielania zębów z nakładką LED – Coco Glam Teeth Whitening Kit. W konkursie wygrywają 3 osoby.

 

O NAGRODACH

Coco Glam Teeth Whitening Kit

 

Innowacyjna wybielająca nakładka na zęby LED z diodami, zasilana przez telefon (w zestawie końcówki pasujące do każdego telefonu typu smartphone). Moc 16 diod Led zmieni każdy uśmiech w godny gwiazdy.

3 złote aplikatory z bezpiecznym żelem wybielającym, które zmienią proces wybielania w luksusowy rytuał w zasięgu ręki.

Prosta obsługa nakładki wybielającej LED oraz aplikatorów umożliwia stosowanie zestawu dosłownie wszędzie – od domu czy samochodu aż po pracę.3 aplikatory to aż 480 minut wybielania. Jedna sesja wybielająca trwa 16 minut. Nakładka jest wodoszczelna i można ją myć. Kilka aplikatorów umożliwia stosowanie jednej kuracji przez wszystkich domowników. W zestawie dołączona jest miarka skali wybielania. Możliwość dokupienia aplikatorów z żelem bez konieczności kupowania całego zestawu. Vegan – nietestowany na zwierzętach.

Kuracja z Coco Glam Teeth Whitening Kit to bezbolesna oraz bezpieczna kuracja wybielająca zęby w warunkach domowych. Kuracja została opracowana wspólnie z ekspertami dentystycznymi w Polsce. Nie zawiera ona nadtlenku wodoru, dlatego jest łagodna dla zębów oraz dziąseł. Zalecamy stosowanie kuracji raz dziennie przez 14 dni. Ten zestaw do wybielania zębów nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Urządzenie jest kompatybilne ze smartphonami posiadającymi funkcję USB lub OTG. Niektóre smartphony wymagają uruchomienia funkcji OTG lub USB w ustawieniach telefonu.

Składniki: Propylyne Glycol, Glycerin, Aqua, Sodium Bicarbonate, Carbomer, Cellulose Gum,Triethanolamine, Polyvinylpyrrolidone, Menthol, Mica, Titanium Dioxide, Coconut Oil

Więcej: cocoglam.pl

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

19 komentarzy do Konkurs z uśmiechem – wygraj zestawy do wybielania zębów!

 1. avatar Ciastko pisze:

  Poza podstawową higieną (szczotkowanie, płukanie, nitkowanie), dbam o odpowiednią wentylację uśmiechu: wietrzę go minimum 10 razy dziennie, w skrócie – po prostu uśmiecham się ile wlezie!:) Nawet maseczki mi były nie straszne, bo co maseczka zakryła, to śmiejące się oczy nadrabiały ;)

 2. avatar Stasia pisze:

  W moim wieku piękny i szczery uśmiech zależy od dobrze dopasowanej protezy, bo widziałam już nie jedną protezową”skuchę”, ale też to wywoływało śmiech szczery.
  Tyle już w życiu przeszłam i widziałam, że teraz szukam tylko piękna i radości; na szczęście nie zgorzkniałam. Otwarte serce, pogoda ducha, czyste sumienie i wdzięczność Bogu i światu za to co się ma powoduje naprawdę szczery, rozświetlający twarz uśmiech, bo wtedy w duszy człowieka piękno gra i człowiek się uśmiecha, inaczej się nie da ;)

 3. avatar JoannaS pisze:

  Moje sposoby na piękny i szczery uśmiech?
  Piękny uśmiech zapewniają mi z pewnością dobre geny po rodzicach odziedziczone
  oraz zębów szczotkowanie pastami, które przez stomatologów są zalecone. Odwiedzanie mojego dentysty, kamienia i osadów z zębów usuwanie i co 6 miesięcy na „przegląd” się umawianie! Ponadto dieta, z której cukry wyeliminowałam, bo za próchnicą nigdy nie przepadałam :) Natomiast uśmiech szczery wynika z mojego usposobienia i na życie spoglądania i innymi osobami się nie przejmowania. Z tego, że zawsze prawdą „prosto w zęby” strzelam, kłamstwa nie toleruję i szczerość wśród mych znajomych promuję! Dzięki temu zawsze mogę szczerze się uśmiechać, wszystkim patrzyć prosto w oczy, bo nigdy nic i nikt mnie nie zaskoczy!

 4. avatar Beata pisze:

  Piękny uśmiech mam, bo codziennie o niego dbam!
  Zęby 3x dziennie szczotkuję, zawsze się tego pilnuję

  Nić dentystyczna to przyjaciel mój,
  Z resztkami na zębach prowadzi bój!

  Płynu do płukania nie unikam,
  Boję się próchnicy ryzyka!

  Ubytki są mi nieznane,
  Odwiedzać dentysty nigdy nie przestanę!

  By moje zęby jeszcze bielsze były,
  Bardzo chętnie Coco Glam Teeth by użyły!

 5. avatar Hanna pisze:

  Piękny i szczery uśmiech to nic trudnego jeśli przebywamy w towarzystwie pozytywnych osób, bo „piękny i szczery” nie zawsze oznacza białe i równe zęby :) ( chociaż każdy o takich marzy). Uważam, że najpiękniejszy i najszczerszy uśmiech mają zawsze dzieci – śmieją się całym sobą, zarażają śmiechem i przy tym są rozbrajające :)

 6. avatar AdaAdrianna pisze:

  By piękny uśmiech mieć
  O zęby od dzieciństwa staram się dbać
  By próchnicy nie mieć zawsze szczotkowałam je.
  Gdy już dorosła stałam się
  Do dentysty reguralnie wybieram się
  By przegląd zrobić sobie
  Gdy kamień na zębach mi się uzbiera od razu usuwam go
  Aparat na zębach nosze więc po każdym posiłku staram się by zęby czyste zawsze mieć
  Do tego unikam kawy i wina by odbarwień na zębach nie mieć

 7. avatar Virrana pisze:

  Moje sposoby na piękny i szczery uśmiech to pozytywne podejście do życia, sympatia wobec ludzi i radość z tego co mam :)

 8. avatar Joanna pisze:

  Mój od lat stosowany i zawsze świetnie sprawdzający się sposób na piękny uśmiech to dbanie o zęby i zdrowe odzywianie się, a także nastawienie do zycia pełne optymizmu 😁 uwielbiam się śmiać i przekazywać innym dobrą energię. Pozdrawiam

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wypadające matowe włosy
Generalnie trzeba zwrócić uwagę na poziom witamin w diecie...
Dieta z niskim IG
Ale masz insulinooporność czy cukrzycę? Na stronach dietetyków pewnie można coś takiego znaleźć......
Jedzenie kompulsywne
Mnie się zdarzało jak oglądałam tv, nie zastanawiałam się wtedy, że zjadłam już sporo...
Leady - jak je pozyskać?
> Cosmix napisał/a: > Skuteczne są kampanie dedykowane do konkretnych grup odbiorców na Fb. Dokładnie,...