Konkurs Aquaphor – wyniki!

26 maja 2020, dodał: pinkmause

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Jesteś kobietą nowoczesną? Dbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny? Mamy coś specjalnie dla Ciebie, jeżeli Ty i Twoja rodzina chcecie spożywać czystą, przefiltrowaną i pozbawioną zanieczyszczeń wodę. Teraz jest to możliwe z eleganckimi i praktycznymi dzbankami filtrującymi Aquaphor.

 

Serdecznie zapraszamy do wyników konkursu w którym do wygrania były dzbanki filtrujące wodę Aquaphor.

Pytanie konkursowe brzmiało:

Który  aspekt  mobilnego systemu uzdatniania wody AQUAPHOR JS 500 jest dla Ciebie najcenniejszy? Podpowiedź znajdziecie TUTAJ

 

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi – żałujemy, że nie mogliśmy nagrodzić więcej osób! Po burzliwych obradach postanowiliśmy nagrodzić wypowiedzi, których styl, humor i niebanalne spojrzenie na tematykę konkursu najbardziej nas urzekły:

1. talusia:

Dla mnie najistotniejsze jest to, że system uzdatniania wody JShmidt 500 skutecznie walczy ze wszelkimi żyjątkami, które pływają w wodzie, a my ich nawet nie widzimy… Gdy pomyślę, ile mikroskopijnych zwierzątek tam się znajduje, to ogarnia mnie obrzydzenie… Jak być prawdziwą wegetarianką w tej sytuacji? Przecież bakterie to jednak żywe istoty, a tych zjadać nie powinnam! Na szczęście z pomocą przychodzi najnowsza technologia, która rozprawia się z wszelkimi bakteriami, a nawet cystami! Dzięki niej już nie będę miała rozterek, że w mojej herbacie znajdują się szczątki jakichś małych istot…:)

2. Czytelniczka:

Innowacyjny system uzdatniania wody AQUAPHOR JShmidt 500 zamknięty w małej formie dzbanka filtrującego to technologiczne dzieło sztuki. Poręczny, zgrabny, elegancki i obdarzony mocą filtrowania wody wszędzie, gdzie tylko chcemy. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i jednocześnie mobilność, co w praktyce daje nam po prostu wolność. Wolność od obaw i lęku co pijemy, wolność od zanieczyszczeń i bakterii, wolność od tworzyw sztucznych oraz wolność od BPA. AQUAPHOR JShmidt 500 to świadomy wybór tego co najlepsze, w trosce o zdrowie swoje i rodziny, a także z poszanowaniem środowiska naturalnego. To podręczna, niezbędna i zaawansowana technologia dostępna od ręki dla każdego. Wystarczy docenić i korzystać, bez względu na miejsce, które wybierzemy na tegoroczne wakacje.
I jak tu nie pokochać ideału – praktyczność, zdrowie, uroda i ekologia zamknięte w formie niesamowitego designu…

 3. teatei:

Czy wiecie, że tylko 1% wody na Ziemi nadaje się do picia? Postępujące zanieczyszczenie wód gruntowych powoduje, że ta ilość szybko się zmniejsza… Dlatego najważniejszym aspektem mobilnego systemu uzdatniania wody JS 500 marki Aquaphor jest to, że pozwala nam cieszyć się tak cennym skarbem, jakim jest idealnie oczyszczona woda! Na świecie jest wiele miejsc, gdzie tej wody brakuje, ludzie cierpią z pragnienia – więc możemy uważać się za szczęściarzy, że mamy codziennie dostęp do wody, którą możemy dodatkowo oczyszczać dzięki takim urządzeniom jak to!

Serdecznie gratulujemy!

Skontaktujemy się z Wami drogą mailową, a nagrody wyślemy w ciągu 3 dni od otrzymania adresów.

Nagrodami w konkursie są 3 dzbanki Aquaphor

 

aquaphor

Nagroda główna: Mobilny system uzdatniania wody  AQUAPHOR JShmidt 500

Nagrody dodatkowe: 2 x Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Kompakt

W konkursie wygrywają 3 osoby!

Konkurs trwa od dnia 26 maja do 9 czerwca 2020 r. Wyniki podamy do 12 czerwca br.

OPIS NAGRÓD

Mobilny system uzdatniania wody  AQUAPHOR JShmidt 500

Innowacyjny system uzdatniania wody zamknięty w małej formie dzbanka filtrującego. Posiada membranę, pozwalającą usunąć z wody nawet bakterie, co sprawia, że możemy go sobie zabrać np. na działkę i bezpiecznie przefiltrować np. wodę ze studni, a nawet z jeziora (w przypadku wody z nieznanego ujęcia zalecane jest przegotowanie wody). Wszędzie tam, gdzie jest dostęp do wody wodociągowej po przefiltrowaniu wody systemem J.Shmidt 500 woda nadaje się do spożycia bez przygotowania. Filtr posiada dużą wydajność, osiągającą nawet 500 litrów wody. W praktyce 1 dzbanek Shmidt może zastąpić  ponad 333 mniej butelek z tworzywa sztucznego.

AQUAPHOR J.Shmidt 500 sprawdzi się w każdej sytuacji nawet w przypadku wyjazdów służbowych, podróży, czy częstych przeprowadzek. Mobilny system uzdatniania wody może być wszędzie, nie zależnie od miejsca pobytu użytkownika. Szybkość filtracji to 1l wody na minutę. Nie ma konieczności częstego ładowania akumulatora. System J.SHMIDT 500 jest wykonany z odpornych na stłuczenie materiałów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością, pozbawionych szkodliwego BPA, jest odporny na wszelkie uszkodzenie lub stłuczenie. Ładowanie akumulatora jest niezwykle proste, odbywa się poprzez uniwersalne gniazdo USB, a wskaźnik LED na pokrywce dzbanka przypomina o wymianie wkładu filtrującego, informuje o stanie akumulatora oraz statusie urządzenia.

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Kompakt

Mały, kompektowy dzbanek z odejmowaną rączką, idealny na wakacyjne wojaże. Zmieści się w każdej walizce. Dzięki zwartej konstrukcji dzbanek kompakt zadba o Twoje bezpieczeństwo podczas podróży – gdy świat jest Twoim domem. Wymienny wkład filtrujący redukuje szkodliwe substancje z wody, gdziekolwiek jesteś.

Dzbanek AQUAPHOR Kompakt z wkładem B25 Maxfor skutecznie zatrzymuje osady, chlor, związki organiczne, żelazo i metale ciężkie. Obniża nadmierną twardość wody i zapobiega gromadzeniu się osadu dzięki czemu przedłuża żywotność sprzętu AGD. Zawarte we włóknie AQUALEN jony srebra działają bakteriostatycznie w sposób trwały, dzięki czemu wkład może być stosowany przez długi okres. Dzbanek Kompakt wykonany jest z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością wolnych od Bisfenolu A (BPA-Free).

Czysta, przefiltrowana i pozbawiona zanieczyszczeń woda pełna jest korzystnych dla zdrowia minerałów, dlatego warto dbać o to, by codziennie pić taką wodę. Będzie to możliwe z dzbankiem filtrującym wodę z wkładem magnezowym.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

32 komentarzy do Konkurs Aquaphor – wyniki!

 1. avatar Teresa pisze:

  Drodzy panowie i drogie panie
  opatentowany system wysokociśnieniowej filtracji wybieram zdecydowanie.
  Czysta woda to ważna sprawa,
  to zdrowego trybu życia jest podstawa.
  Swoimi najbliższymi się opiekujemy,
  dlatego jak najlepiej dla nich chcemy,
  żeby zdrowo się odżywiali,
  bogactwo witamin sobie zapewniali.
  Woda, dzięki odpowiedniej filtracji jest od wszelkich bakterii uwolniona
  i cała rodzina będzie zawsze w pełni uszczęśliwiona.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller....
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...