URODA I ZDROWIE

Kobieta idealna według mężczyzny

29 lipca 2016, dodał: Redakcja

Przedstawiamy Wam 15 cech Kobiety Idealnej i jesteśmy pewni, że ten zestaw życzeń został skonstruowany przez odrealnione grono męskie, ale warto się uśmiechnąć – chyba, że Wy znacie taką kobietę? Z którymi punktami tej męskiej listy marzeń się zgadzacie, a które zdecydowanie powinny trafić do kosza?

kkk1

1.Kobieta powinna być przede wszystkim ładna. Dobrze, jeśli jest piękna, ale w zasadzie ładna wystarczy (zdarzają się mężczyźni, którzy deklarują, że nie przywiązują wagi do wyglądu partnerki. Byłoby dobrze, aby w zabawy erotyczne ładna partnerka angażowała również koleżankę. Co do wyglądu koleżanki nie było wytycznych).

kk4

2. Kobieta powinna dbać o siebie, żeby być atrakcyjną dla partnera, ale niedobrze, jeśli na to dbanie o siebie wydawałaby jakieś pieniądze.

kk77

3. Powinna widzieć swoją przyszłość jako zamążpójście i ułożenie sobie życia u boku mężczyzny, ale niedobrze, jeśli okazuje to wyraźnie, bo wtedy może spłoszyć ewentualnego kandydata.

ciaza

4. Powinna przejawiać silny instynkt macierzyński, ale niedobrze, jeśli przejawia go wyraźnie, bo to oznacza, że chce wpakować swojego partnera w pieluchy.

5. Kiedy pojawi się dziecko, kobieta powinna umiejętnie dysponować czasem i nie angażować się zbytnio w macierzyństwo, bo wtedy parter czuje się odtrącony i może poszukać sobie innej kobiety.

6. Idealna kobieta powinna być wykształcona i oczytana, ale niedobrze, jeśli to okazuje, bo wtedy jej partner może się poczuć niedowartościowany i zamknie się w sobie.

7. Powinna mieć interesującą i dobrze płatną pracę, ale niedobrze, jeśli ta praca wymaga dyspozycyjności i zaangażowania, bo wtedy partner poczuje się zaniedbywany i poszuka sobie innej.

 

8. W zaciszu domowym kobieta powinna zajmować się wszystkimi domowymi sprawami, jedną ręką odkurzać, drugą mieszać w garnku, trzecią myć samochód, czwartą prasować, poszerzając jednocześnie swoje intelektualne horyzonty, żeby mogła być odpowiednim partnerem do rozmowy na temat Unii Europejskiej, stanu wojennego oraz przewagi samochodów z silnikiem 2000 nad tymi z 1600.

pie


9. Powinna akceptować ograniczenia wynikające z racji przynależności do swojej płci
, takie jak: niższe niż koledzy wynagrodzenie,  oraz to, że w razie zwolnień z pracy  ona wyleci wcześniej niż oni…

smiech


10. Powinna śmiać się z dowcipów o blondynkach i z zalotnym uśmiechem
przyjmować poklepywanie po pupie, ale niedobrze, jeśli uśmiech jest zbyt zalotny, bo to byłaby nielojalność wobec partnera.

rom

11. Wieczorem, kiedy lekcje z dziećmi są już odrobione, dzieci położone spać, pranie rozwieszone, koszule uprasowane, obiad na następny dzień przygotowany, naczynia po kolacji przy świecach pozmywane, mieszkanie posprzątane, a partnera znudziło już oglądanie telewizji, idealna kobieta powinna przebierać się w koronki i pończochy i serwować swojemu mężczyźnie tantryczną miłość.

rozmysla


12. Powinna wiedzieć, że prawdziwy mężczyzna musi mieć chwilę spokoju i samotności
, aby przemyśleć sobie spokojnie ważne sprawy świata.

kac

13. Powinna z uśmiechem akceptacji uczestniczyć w imprezach towarzyskich, na których jej partner zalewa się w trupa w towarzystwie kolegów, przetransportować go do domu, położyć spać, a rano czekać ze świeżym kefirem.

kupi

14. Powinna mieć świadomość, że partner w każdej chwili może pieniądze zbierane na nową pralkę wydać na zakup najnowszego modelu komórki, a także wiedzieć, że jeśli trzeba wybrać pomiędzy zakupem szafek kuchennych, na czym jej zależy, a zakupem zestawu kina domowego, na którym zależy partnerowi, priorytetem zawsze jest wybór partnera, czyli w tym wypadku kino domowe, bo mężczyzna musi mieć swoje zabawki, żeby się pochwalić kolegom.

15. Powinna wiedzieć, że po czterdziestce jej atrakcyjność się kończy i partner ma pełne prawo poszukać sobie młodszej kochanki, i to jej od tego momentu będzie przynosił kwiaty, zapraszał do restauracji i spełniał wszelkie erotyczne zachcianki.

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

4 komentarzy do Kobieta idealna według mężczyzny

 1. avatar Kizia Mizia pisze:

  No nie mogę, ładna, zgrabna, mądra i dużo zarabiać

 2. avatar Justyna pisze:

  12. punkt jest świetny ;)

 3. avatar madzia pisze:

  dobre zasady!

 4. avatar Koni pisze:

  Żeby nie wiem jaka laska z ciebie była to bym tam nie chciał być.
  Gówna nie ruszam

Dodaj komentarz