URODA I ZDROWIE

Kisiel – oryginalne smaki

21 stycznia 2015, dodał: sylmos

Rewolucja w Republice KAKTUSA! Moc polewki dostępna jest również w dotychczas nieznanej postaci. Marka zaskakuje swoich fanów i przenosi kultowego KAKTUSA w świat kisieli. Od zeszłego roku na półce można znaleźć kisiel instant KAKTUS w trzech wariantach. Jego niespotykane dotychczas smaki oraz bardzo kolorowe opakowania wyróżniają produkt na półce. Bierz i zalewaj! Spróbuj każdego z nich!

6

Kisiel instant to propozycja od należącej do Nestlé marki KAKTUS, która już zdążyła podbić serca młodzieży kultowymi lodami z polewką. Trzy warianty kisielu KAKTUS nawiązują swoją kolorystyką do ruchu „rasta”, którego barwami są czerwony, zielony i żółty. Takie połączenie kolorów z niespotykanymi dotychczas smakami gwarantuje, iż kisiel KAKTUS na pewno zyska rzeszę wielbicieli. Smaki, które znajdziemy na półce to: polewka z KAKTUSA – wieloowocowy, truskawka z żurawiną oraz cytryna z limonką. Dodatkową pyszną niespodzianką jest fakt, iż każdy z wariantów zawiera kawałki owoców, które doskonale komponują się z jego smakiem. Każdy wariant kisielu od marki KAKTUS z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym konsumentom jak również ich mamom, dzięki ciekawym smakom, kolorom oraz wyróżniającym opakowaniom.

Kisiel instant KAKTUS to smaczna przekąska, którą możemy zjeść zawsze, kiedy mamy ochotę na coś pysznego i słodkiego. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, gdyż potrzebujemy tylko 175 ml gorącej wody i już mamy gotowy kisiel w naszym ulubionym smaku. To doskonała propozycja na zimową przekąskę!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz