Kino Łóżkowe VOX Łódź 2018!

25 czerwca 2018, dodał: Redakcja

Ogłaszamy program sekcji Kino Łóżkowe VOX!

Kino Łóżkowe VOX po raz kolejny zagości w pasażu Schillera w Łodzi. Tegoroczna, 8. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Transatlantyk rusza 13 lipca natomiast na pierwsze seanse Kina Łóżkowego VOX zapraszamy już 12 lipca.

Kino Łóżkowe VOX, zdaniem serwisu Buzzfeed, jedno z 10 najwspanialszych kin świata, to autorski pomysł festiwalu Transatlantyk i marki VOX, cieszący się od lat olbrzymią popularnością. Narodził się z chęci połączenia dwóch wykluczających się rzeczy: przeżywania filmowych emocji w kameralnych warunkach i jednocześnie w dużym gronie widzów. Dlatego, choć na pokazy Kina Łóżkowego VOX przychodzą setki osób, filmy oglądane są w nastrojowej atmosferze, w wyjątkowych łóżkach z baldachimem i ekranem projekcyjnym.

W tegorocznym programie zaprezentowane zostaną najlepsze filmy – nowości jak i klasyki kina. Kino Łóżkowe VOX otwieramy „Atakiem paniki”, pełnometrażowym debiutem Pawła Maślony. To czarna komedia, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń radykalnie odmieniających ich życie. Następnie zaprezentujemy „50 wiosen Aurory”, które podczas zeszłorocznego festiwalu zdobyło nagrodę Transatlantyk Distribution Awards, dzięki czemu można było je zobaczyć w kinach w całej Polsce. Ta wyreżyserowana przez Blandine Lenoir przebojowa francuska komedia przypomina, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Wśród kolejnych polskich tytułów pokażemy dwa wyjątkowe filmy – emancypacyjne „Dzikie róże” Anny Jadowskiej oraz biograficznego „Najlepszego” Łukasza Palkowskiego. Oba wyróżniają się genialnymi rolami aktorskimi – kolejno Marty Nieradkiewicz i Jakuba Gierszała. Poza tym zaprezentujemy, nominowany w trzech kategoriach do Oscarów w 2015 roku bezkompromisowy thriller „Sicario” Denisa Villeneuve’a (w ramach sekcji Nowe Kino prezentujemy premierowo drugą część filmu “Sicario: Soldado”. W ramach Kina Łóżkowego VOX pokażemy też najsłynniejszy film Quentina Tarantino „Pulp Fiction”, jeden z najciekawszych filmów o tańcu współczesnym „Mr. Gaga” Tomera Heymanna oraz mroczną „Lady M.” Williama Oldroyda.

Nietypowa przestrzeń Kina Łóżkowego podczas Transatlantyk Festivalu zamienia się nie tylko w salę kinową, lecz także w salę wykładową, czytelnię oraz przestrzeń spotkań gości i twórców.

Więcej informacji na stronie www.transatlantyk.org

Festiwalowe akredytacje, umożliwiające wstęp na wybrane projekcje, są dostępne do 2 lipca na stronie: http://akredytacje.transatlantyk.org/. Bilety na pokazy i kolacje w ramach Kina Kulinarnego, które można nabyć przez stronę www.transatlantyk.org, stronę www.goingapp.pl oraz aplikację Going. Bilety na pojedyncze seanse, na seanse Kina Łóżkowego oraz pakiety biletów będą dostępne od 3 lipca.


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Lifting twarzy hifu Gdańsk
Zerknij jak to wygląda i cenowo i jakich efektów się spodziewać, czy na...
Gdzie upolować promocje online?
> Wyszukana napisał/a:> > malinamalwa napisał/a:> Uwazam, ze ceny w sklepach sa czasem naprawde...
serum do rzęs Art Lash Christian La…
dla mnie to serum jest mega. Ja je stosuję regularnie już od dłuższego...
licówki porcelanowe
Dzień dobry chce założyć licówki porcelanowe w tej stomatologii https://dentomed.com.pl/stomatologia-estetyczna/Czy ktoś może zna tą...