Kino Łóżkowe VOX Łódź 2018!

25 czerwca 2018, dodał: Redakcja

Ogłaszamy program sekcji Kino Łóżkowe VOX!

Kino Łóżkowe VOX po raz kolejny zagości w pasażu Schillera w Łodzi. Tegoroczna, 8. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Transatlantyk rusza 13 lipca natomiast na pierwsze seanse Kina Łóżkowego VOX zapraszamy już 12 lipca.

Kino Łóżkowe VOX, zdaniem serwisu Buzzfeed, jedno z 10 najwspanialszych kin świata, to autorski pomysł festiwalu Transatlantyk i marki VOX, cieszący się od lat olbrzymią popularnością. Narodził się z chęci połączenia dwóch wykluczających się rzeczy: przeżywania filmowych emocji w kameralnych warunkach i jednocześnie w dużym gronie widzów. Dlatego, choć na pokazy Kina Łóżkowego VOX przychodzą setki osób, filmy oglądane są w nastrojowej atmosferze, w wyjątkowych łóżkach z baldachimem i ekranem projekcyjnym.

W tegorocznym programie zaprezentowane zostaną najlepsze filmy – nowości jak i klasyki kina. Kino Łóżkowe VOX otwieramy „Atakiem paniki”, pełnometrażowym debiutem Pawła Maślony. To czarna komedia, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń radykalnie odmieniających ich życie. Następnie zaprezentujemy „50 wiosen Aurory”, które podczas zeszłorocznego festiwalu zdobyło nagrodę Transatlantyk Distribution Awards, dzięki czemu można było je zobaczyć w kinach w całej Polsce. Ta wyreżyserowana przez Blandine Lenoir przebojowa francuska komedia przypomina, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Wśród kolejnych polskich tytułów pokażemy dwa wyjątkowe filmy – emancypacyjne „Dzikie róże” Anny Jadowskiej oraz biograficznego „Najlepszego” Łukasza Palkowskiego. Oba wyróżniają się genialnymi rolami aktorskimi – kolejno Marty Nieradkiewicz i Jakuba Gierszała. Poza tym zaprezentujemy, nominowany w trzech kategoriach do Oscarów w 2015 roku bezkompromisowy thriller „Sicario” Denisa Villeneuve’a (w ramach sekcji Nowe Kino prezentujemy premierowo drugą część filmu “Sicario: Soldado”. W ramach Kina Łóżkowego VOX pokażemy też najsłynniejszy film Quentina Tarantino „Pulp Fiction”, jeden z najciekawszych filmów o tańcu współczesnym „Mr. Gaga” Tomera Heymanna oraz mroczną „Lady M.” Williama Oldroyda.

Nietypowa przestrzeń Kina Łóżkowego podczas Transatlantyk Festivalu zamienia się nie tylko w salę kinową, lecz także w salę wykładową, czytelnię oraz przestrzeń spotkań gości i twórców.

Więcej informacji na stronie www.transatlantyk.org

Festiwalowe akredytacje, umożliwiające wstęp na wybrane projekcje, są dostępne do 2 lipca na stronie: http://akredytacje.transatlantyk.org/. Bilety na pokazy i kolacje w ramach Kina Kulinarnego, które można nabyć przez stronę www.transatlantyk.org, stronę www.goingapp.pl oraz aplikację Going. Bilety na pojedyncze seanse, na seanse Kina Łóżkowego oraz pakiety biletów będą dostępne od 3 lipca.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Podkreśla kontur ust. Nadaje długotrwały, profesjonalny efekt. Miękka lecz trwała kredka
Cena:
40,50 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Nuty pikantne wybijające się na tle prażonych orzechów
Cena:
16,11 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

półka łazienkowa
To prawda, jak sie stawia na dobre i eleganckie rzeczy to ma się pewność,...
Meble do salonu
A nam właśnie udało się znaleźć ciekawe meble tapicerowane https://slf24.pl/sofy.html , sa śliczne....
Fajne sklepy na zakupy prezentów
W sumie czas zacząć rozglądać się za prezentami na mikołajki i gwaiazdkę. Przynajmniej...
dj a zabawy
U mnie był https://www.djfrontman.pl/ i wszystko organizował. Doskonale "czuł" gości, potrafił zachęcić ich...