URODA I ZDROWIE

Kac Wawa – warto obejrzeć?

12 marca 2012, dodał: Alfa i Omega

file1331561223

Czy warto wybrać się na ten film? Oczywiście tak, jeśli chcesz zostać zniesmaczona, poniżona jako widz i człowiek i wyrzucić pieniądze w błoto. Na popularnym i znanym portalu – rankingu filmowym FilmWeb ten film w skali 1 do 10 ma ocenę 1,7 co plasuje go w kategorii bardzo złych filmów wszech czasów.

Wielu krytyków filmowych na swoich profilach tak wypowiada się o tej „komedii:”

Tomasz Raczek


A więc byłem na filmie „Kac Wawa” i muszę przyznać, że dawno już nie pamiętam, abym w kinie był tak głęboko zażenowany – pisze na swoim profilu. To nie jest po prostu zły film. Ten film jest jak choroba, jak nowotwór złośliwy: zabija wiarę w kino i szacunek do aktorów. Patrząc na Romę Gąsiorowską, Sonię Bohosiewicz i Borysa Szyca, grających główne role, czułem się tak jakbym patrzył jak ktoś przerabia kochanych członków rodziny na dziwki i alfonsów. Szczerze i nieodwołalnie odradzam pójście na „Kac Wawa” do kina. Ten film powinien ponieść klęskę frekwencyjną – może to nauczyłoby czegoś producentów. WSTYD! Film ”Kac Wawa” skandalem artystycznym ostatnich lat. Przestrzegam przed pójściem do kina

Paweł T.Flis

Polska podróbka (lub łagodniej: polska wersja) „Kac Vegas”, nawet jeśli twórcy zaklinają się, że to oni byli pierwsi. Efekt (również ten trójwymiarowy) najwyraźniej musi być marny – producenci premierę filmu zorganizowali, ale w ostatniej chwili postanowili wycofać się z zapraszania na nią dziennikarzy (pewności, że wszystkich, nie mam). Karygodne – przecież dzieło, które „śmieszy, bawi i moralizuje”, chciałby zobaczyć każdy.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

garnier color naturals 102
Fajny kolorek na lato, ja bym się tak przefarbowała:)
Peeling
Ja robię domowy peeling z cukru trzcinowego, olejku migdałowego i fusów kawy:)
Gdzie szukać oprogramowania dla fir…
Są też darmowe programy, np. do faktur, które wystarczają w przypadku mniejszych firm.
Piersi
Oczywiście że efekt będzie nietrwały, czyli po odstawieniu kremu czy tabletek spada poziom substancji...