Jakie oprawki będą modne w sezonie 2022?

31 marca 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Moda stale się zmienia. Nie inaczej jest w przypadku okularów. Stale pojawiają się nowe trendy. To co było popularne jeszcze kilka sezonów temu, niekoniecznie musi być popularne obecnie. Jakich trendów możemy się spodziewać w 2022? Sprawdźmy.

modne oprawki 2022

Źródło zdjęcia: Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Lenonki w luźnym wakacyjnym wydaniu

Lenonki z kolorowymi szkłami – brzmi to jak dosyć szalone połączenie, ale wszystko wskazuje na to, że lenonki, które były popularne w latach 70, mocno wracają do łask. W poprzednich sezonach obserwowaliśmy lenonki z cienkimi ramkami, które pasowały do poważnych stylizacji. Tymczasem obecnie moda na lenonki zaczyna być coraz odważniejsza. Modne okulary korekcyjne 2022 to lenonki z kolorowymi oprawkami (czasami także z kolorowymi szkłami np. w odcieniach żółci lub różu). Jest to zupełnie odmienne podejście do lenonek, które porzuca poważny korporacyjny klimat na rzecz luźnego i wakacyjnego stylu.

okulary 2022

 

Źródło zdjęcia: ShotPrime Studio / Shutterstock.com

Okulary bez oprawek wokół soczewek

Ciekawym trendem są okulary bez oprawek wokół soczewek. Takie okulary wyglądają bardzo delikatnie co daje ciekawy efekt. Na razie nie jest to wyjątkowo popularny trend. Ale prawdopodobnie tego typu rozwiązania będą cieszyły się zainteresowaniem osób, które starają się znaleźć coś eleganckiego. Trend ten widzą topowe modowe marki, które oferują okulary tego typu np. okulary korekcyjne Tommy Hilfiger. Jeśli okulary bez oprawek wokół soczewek nie zdobędą Twojego serca a wciąż poszukujesz delikatnych niemal niezauważalnych oprawek to można jeszcze pomyśleć o tak zwanych transparentnych oprawkach (przeźroczyste oprawki) – to właśnie transparentne fasony były hitem w ubiegłym sezonie i prawdopodobnie zdobędą wielu klientów również w 2022 roku.

Gdzie szukać więcej inspiracji? Warto przejrzeć katalogi topowych producentów

Fasony proponowane przez topowych producentów zdobywają serca klientów na całym świecie praktycznie w każdym sezonie dlatego można się spodziewać, że np. okulary korekcyjne Ray Ban kolejny raz wyznaczą trendy na rynku oprawek. Jeśli szukasz inspiracji na kolejny sezon to zdecydowanie warto przejrzeć katalogi oraz strony internetowe topowych producentów. Tak czy inaczej można się spodziewać, że jak co sezon modne będą aviatorki, kocie oczy, oraz cienkie oprawki druciane (srebrne lub złote).

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklepy z markowymi ubraniami: Prada…
Markowe powinny dłużej posłużyć, ale co jeśli są produkowane w Chinach?
Kosmetyki marki Prael?
Ja mam zaufanie do polskich marek.
Markowe okulary i soczewki
Ja lubię belutti, mają takie fajne duże okulary
Jak rozkręcić swoją stronę internet…
Niektórzy idą w stronę jakiegoś przypału, żeby tylko się o nich mówiło:)