URODA I ZDROWIE

Jak zdrowo schudnąć?

3 kwietnia 2019, dodał: Redakcja

 

Potrzebujesz schudnąć, ale nie wiesz jak? Sprawdź przede wszystkim czy rzeczywiście powinnaś – jeżeli nie, to nie rób tego bo to jest groźne. Odchudzać powinno się jedynie w sytuacji, kiedy nadmierna waga zaczyna zagrażać zdrowiu – w przeciwnym wypadku odchudzanie staje się realnym zagrożeniem. Jeżeli jesteś zdrowa, ale chcesz zadbać o utrzymanie prawidłowej kondycji ciała lub jeżeli jednak potrzebujesz zrzucić parę kilogramów i doprowadzić swój stan do zdrowej wagi – skorzystaj z African Mango!

Jak zdrowo schudnąć i nie zrobić sobie krzywdy?

Dzisiejsze czasy obfitują w szereg niezdrowych wymagań ze strony społeczeństwa. Potrafią one doprowadzić do szeregu zagrożeń, a nawet prawdziwych tragedii – nigdy tego nie lekceważ. Jeżeli zastanawiasz się czy powinnaś schudnąć – możesz to łatwo sprawdzić w obiektywny sposób. W internecie można łatwo sprawdzić, w jaki sposób liczy się swoje BMI (iloraz masy przez kwadrat wzrostu) oraz jakie są granice jego wartości odpowiadające danej płci. Oczywiście zasada ta nie działa dla osób, które są dziećmi (wiekowo).  Jeżeli uznasz, że twoja waga jest nieprawidłowa – najlepiej udaj się najpierw do lekarza. Zrób to samo, jeżeli będziesz miała realne wątpliwości – to bardzo delikatna sprawa. Nadmierne zastanawianie się nad wagą, jeżeli z liczb wynika prawidłowa wartość – nie musi być i zazwyczaj nie jest oznaką narcyzmu, ale niestety bardzo często są to objawy anoreksji. Wtedy należy jak najszybciej porozmawiać z kimś bliskim o problemie i udać się do specjalisty. Nie oceniaj siebie na podstawie wyglądu, bo ten obraz może być naprawdę zakrzywiony, wskutek kompleksów lub nawet anoreksji. W momencie, kiedy jednak w bezpieczny sposób zostanie stwierdzone, że masz nadwagę której warto się pozbyć – dobrze, żebyś wiedziała jak bezpiecznie schudnąć.

Jak schudnąć na wiosnę?

Najlepiej jest, abyś przede wszystkim utrzymywała codzienną dawkę dowolnego rodzaju ruchu co doskonale może współgrać z wiosenną pogodą. Przejażdżka na rowerze w słoneczny dzień nie tylko będzie miała walory zdrowotne, ale może okazać się bardzo przyjemnym zajęciem. Należy również pamiętać o prawidłowej, pełnej diecie. Warto również żebyś skorzystała również z naturalnych środków, które wspomagają doprowadzenie ciała do zdrowej wagi, a w przypadku jeżeli taki stan jest już osiągnięty – pomaga go utrzymać oraz zapewnia szereg walorów zdrowotnych.

Jak znaleźć naturalny środek wspomagający odchudzanie?

Nie trzeba szukać daleko. Wystarczy wejść na stronę https://africanmango.pl/ i skorzystać z oferty na zakup African Mango. To niesamowity suplement diety, który powstał na bazie afrykańskiego owocu mango. Jego naturalne środowisko, z którego się wywodzi to okolice słynnego Kamerunu. Najcenniejsza spośród szeregu odmian tego owocu, to ta która pochodzi z lasów deszczowych w Zachodniej Afryce. Najważniejsze są w nim oczywiście wyjątkowe pestki. Tubylcy nazywają je “Orzechami Dikka”. Po uzyskaniu z nich esencji i przygotowaniu ekstraktu z witamin, polifenoli oraz minerałów – powstaje wyjątkowa mieszanka. Zażywanie jej ma znakomity wpływ na gospodarkę hormonalną każdego człowieka, świetnie radzi sobie również jako substancja usuwająca szkodliwy cholesterol z krwi oraz wszelkie zalegające toksyny z organizmu. Mieszanka wspomaga także spalanie tkanki tłuszczowej, pomaga powstrzymywać proces jej powstawania oraz ogranicza apetyt. Naukowcy zgodnie twierdzą, że owoc afrykańskiego mango potrafi przyczynić się do znaczącej poprawy parametrów metabolicznych.

Co to są polifenole?

Polifenole to niezwykłe związki roślinne, których właściwości bardzo często są wykorzystywane podczas leczenia szeregu ludzkich dolegliwości. Potrafi realnie zwiększyć wrażliwość organizmu na leptynę oraz insulinę. Działając w ten sposób są w stanie uchronić człowieka przed powstawaniem komórek tłuszczowych, ponieważ to zbyt mała ilość leptyny sprawia, że człowiek nabiera uczucia łaknienia. Zapewnienie przez polifenole uczucia większej wrażliwości na tę substancję, pomaga poprawić zwyczaje żywieniowe. Procesy lipolizy, które zaczynają się nasilać, sprawiają że człowiek zaczyna spalać zgromadzone wcześniej zapasy tłuszczu. W ten sposób nie tylko ograniczasz ilość przyjmowanego pokarmu do takiej, która jest zdrowa, ale też pozbywasz się niezdrowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wszystkie te walory zapewniane są przez znakomite, naturalne związki roślinne – polifenole. African Mango powstaje z owoców, które posiadają jeszcze znacznie więcej zdrowych i naturalnych składników. Są to między innymi witaminy z grupy B, witamina B6, K, C i E. Znajdziemy tam też 17 różnych aminokwasów, kwas omega 3 i 6-wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, prowitaminę A, karotenoidy, potas i miedź.

Jak bezpiecznie schudnąć?

 

Jak zdrowo schudnąć? Co zrobić żeby zrzucić kilka kilo i nie uszkodzić sobie zdrowia. Najważniejszy jest rozsądek i świadomość istniejących zagrożeń. Dobrze jest, żebyś zawsze miała na uwadze, jak realnym zagrożeniem jest anoreksja i dlaczego trzeba się przed nią bronić. Oprócz tego odchudzanie w momencie, kiedy ciało ma zdrową wagę nie ma sensu i również może być niezdrowe ze względów fizjologicznych – znacznie większym zagrożeniem jest zbyt niska waga, niż ta trochę ponad normę. Nie znaczy to oczywiście, że nie można nic robić przy prawidłowym BMI, aby utrzymać prawidłową wagę. Możesz poprawić jakość swojego żywienia i możesz też zacząć uprawiać więcej sportu, ale to naturalnie wiąże się już ze zużywaniem większej ilości energii, a więc też z koniecznością uzupełniania jej w pożywieniu. Dodatkowo warto zażywać wartościowe suplementy diety, takie jak African Mango, ponieważ uzupełnią one wszelkie potrzebne witaminy i sprawią, że łatwiej będzie Ci kontrolować swoje BMI i sprawić, aby zawsze było na zdrowym poziomie.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak rozwijać pracowników
To oczywiste, że najlepiej wysyłać pracowników na regularne szkolenia, które podniosą ich kwalifikację,...
Spadek - ile podatku się płaci?
To wszystko zależy od wielu czynników i nie jest takie proste jak się może...
Odpoczynek
Dla mnie najlepszy wypoczynek to z moim mężem i dziećmi nad Bałtykiem....
Ochrona danych osobowych
Ochrona danych to poważny obowiązek, który spoczywa na każdym właścicielu firmy. Jest...