URODA I ZDROWIE

Jak zadbać o skórę wokół oczu podczas wakacji?

18 czerwca 2019, dodał: Redakcja

 

Słońce coraz częściej pieści naszą skórę promieniami, a to znak, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami ? Nie ważne czy jesteś na etapie planowania urlopu, czy masz już wykupiony bilet na podróż musisz wiedzieć jak odpowiednio zadbać o swoją skórę w upalne dni.

 

Najważniejsza jest ochrona przeciwsłoneczna, kremy z filtrami nie tylko zabezpieczają przed poparzeniem, ale również pozwalają zapewnić większą ochronę przed fotostarzeniem
i chorobami skóry m.in. nowotworami. Dlatego tak ważne jest, aby stosować je każdorazowo przed wyjściem na słońce i powtarzać tę czynność zgodnie z zaleceniami producentów. Bardzo istotna jest również odpowiednia ich aplikacja, niepokoi bowiem fakt, że większość z nas nie stosuje kremów SPF właściwie. Naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu przeprowadzili badanie,
1 podczas którego poprosili uczestników o nałożeni kremu z filtrem na twarz, nie dając im wcześniej wskazówek jak powinni to wykonać. Ponad 3/4 badanych nie pokryło odpowiednio nosa
i kącików oka, a ponad 10% z nich nie nałożyło kremu z filtrem na powieki. Istotne jest, że ok. 10% nowotworów złośliwych pojawia się właśnie na skórze wokół oczu. Niezwykle ważne, aby właśnie w tych miejscach stosować ochronę SPF. Dlaczego zatem tego nie robimy? Odpowiedź jest bardzo prosta producenci przestrzegają przed dostaniem się kremu do oka, co prowadzi podczas jego nakładania do pominięcia właśnie tych najdelikatniejszych miejsc twarzy.

Powinniśmy zwracać większą uwagę na bardzo dokładne nakładanie ochrony przeciwsłonecznej na skórę twarzy, możemy to robić opuszkami palców lub skorzystać z propozycji marki FOREO. Jest nią masażer IRIS przeznaczony właśnie do okolic oka, dzięki czemu można wygodnie i dokładnie nakładać kosmetyki przeciwsłoneczne, aby lepiej chronić skórę. Dodatkowo Technologia
T-Sonic™, czyli autorskie pulsacje FOREO zostały idealnie dopasowane do potrzeb okolic oczu, aby zminimalizować pierwsze oznaki starzenia, takie jak linie mimiczne, zmarszczki, obrzęki i cienie pod oczami czy zmęczenie, pozostawiając widocznie wygładzony, jaśniejszy i młodo wyglądający kontur oczu.

Dlatego podczas pakowania walizki na wakacje oprócz stroju kąpielowego i kosmetyków przeciwsłonecznych nie zapomnij o IRIS <3

WIĘCEJ O FOREO IRIS™

JAK DZIAŁA?

IRIS™ pracuje w dwóch trybach: Trybie Spa oraz Trybie Pure. Tryb SPA to połączenie delikatnych pulsacji i punktowego stymulowania skóry odtwarzającego profesjonalny zabieg pielęgnacyjny – ten tryb jest idealny dla skóry z widocznymi oznakami starzenia. Tryb Pure również wykorzystuje Technologię T-Sonic™, ale działa bardziej delikatnie i jest rekomendowana na lekkie obrzęki, zmęczenie czy pierwsze oznaki starzenia. Możemy także personalizować siłę pulsacji za pomocą przycisków +/-, bo IRIS™ posiada aż 8 poziomów intensywności w każdym trybie.

Urządzenie IRIS™ jest wykonane z bezpiecznego, hypoalergiczny, bez dodatków BPA i ftalanów, nieporowatego silikonu klasy medycznej, który wykazuje wysoką odporność na akumulowanie się bakterii. Miękki i gładki silikon delikatnie dopasowuje się do konturu oczu i nie powoduje podrażnień.

Dla najbardziej optymalnych rezultatów, IRIS™ stosujemy codziennie rano i wieczorem przez jedną minutę, zapewniając 30 – sekundowy masaż każdej ze stron z użyciem swojego ulubionego kremu lub serum.

JAK STOSOWAĆ IRIS™?

 • Dla uzyskania najlepszych efektów, przed zastosowaniem Masażera IRIS™, użyj szczoteczki do oczyszczania twarzy FOREO LUNA, by skóra stała się bardziej podatna na wchłanianie składników aktywnych zawartych w kremie lub serum, które będziesz używać ze swoim urządzeniem IRIS™.

 • Nałóż krem lub serum do pielęgnacji okolic oczu.

 • Uruchom urządzenie środkowym przyciskiem, włączając Tryb Spa. Ponowne naciśnięcie przycisku spowoduje przełączenie urządzenia w Tryb Pure.

 • Przyłóż urządzenie do punktu na skórze wokół oczu i zmieniaj jego położenie z wewnętrznej strony do zewnętrznej, przechodząc z dolnej do górnej okolicy oczu przez 30 sekund.

 • Zmień stronę i powtórz te same ruchy przez 30 sekund.

 • Po upływie 1 minuty, rutyna pielęgnacyjna została zakończona.

WARTO WIEDZIEĆ:

 • Urządzenie jest w 100% wodoodporne.

 • Po każdym użyciu umyj urządzenie pod bieżącą wodą.

 • IRIS™ posiada w zestawie ładowarkę z wejściem USB, która jest kompatybilna z innymi urządzeniami FOREO. Jedno ładowanie to aż 140 użyć.

 • Ergonomiczny kształt i szwedzki design sprawiają,
  że urządzenie możemy używać w każdym miejscu i czasie.

 • IRIS™ może być stosowane również bez kremu, jako delikatny masaż, zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz..

 • Produkt idealnie sprawdza się z produktami pod oczy
  o dodatkowych właściwościach chłodzących.

 • Masażer jest dostępny w trzech kolorach: Mint, Magenta, Black oraz Petal Pink, więc możesz stworzyć idealną parę
  z innymi urządzeniami
  FOREO.

Dostępność: foreo,com; Douglas.pl, Sephora.pl Cena: 599 zł

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

dieta na urodę
na urode to najlepiej po prostu zdrowa dieta, też nie ma się co przejadać...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
nie ufamtak tanim kosmetykom, jak sklad jest dobry to trzba placic
Poszukujemy administratorów serwisó…
Można współpracować z nami przez określony czas, jak również na stałe - zapraszamy...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
Też tak uważam, dobry kosmetyk to ze średniej póki cenowej - od ok....