Jak wykonać strzyżenie męskie w domu – filmik

24 listopada 2021, dodał: Dagmara
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Prawie każdy mężczyzna musi regularnie chodzić do fryzjera. Niestety takie usługi sporo kosztują, co skutecznie może odstraszyć. Na szczęście przy odrobinie zapału możecie nauczyć się samodzielnego strzyżenia w domowym zaciszu. Koniecznie zobaczcie polecany przez nas film instruktażowy Samuela. Jest on dedykowany również do kobiet, aby mogły pomagać parterom w dbaniu o włosy.

Włosy tu, włosy tam

Włosy stanowią wytwór naskórka w postaci zrogowaciałego białka, a ściślej keratyny. Wyrastają ze skóry i pełnią funkcję termoregulacyjną. Rosną od urodzenia średnio do 0,4 milimetra na dobę, czyli  3 milimetry na tydzień, a 2 centymetry na miesiąc. Z biegiem lat stały się swego rodzaju wizytówką. Zaczęto z nich kreować przeróżne fryzury, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoją atrakcyjność. Niestety wielu mężczyzn wraz z wiekiem zaczyna łysieć, więc piękna i bujna czupryna jest oznaką młodości oraz witalności.

Co nieco o kursie

Jest to pasjonat fryzjerstwa, który już od ponad dziesięciu lat poszerza swoją wiedzę. Na jego stronie  zaznacza, że najważniejsze dla niego w procesie uczenia jest prostota oraz jasność przekazu.

Na mojej drodze fryzjerskiej miałem możliwość uczyć strzyżenia męskiego kilka osób, które nie miały styczności z włosami lub ich doświadczenie było znikome. Byłem zaskoczony, jak szybko pojmowały wiedzę oraz jak efekty ich pracy niewiele odbiegały od profesjonalnych. Kiedy dostawałem od nich podziękowania oraz pochwały za dobry i prosty sposób nauki, w pewnym momencie stwierdziłem: Chcę dzielić się doświadczeniem z następnymi.

Możecie tam zakupić jego kurs i stać się profesjonalnym fryzjerem w swoim domu. Dzięki temu zyskacie niezbędną wiedzę, aby zacząć od podstaw lub podszkolić nabyte już wcześniej umiejętności. Kurs Samuela zawiera mnóstwo pomocnych grafik, opisów oraz scenariuszy. Jednak najlepsze w nim jest to, że całość opiera się na prostym języku, który ułatwi Wam zrozumienie i odbiór materiału.

Dowiecie się z niego między innymi: 

  • jakie są niezbędne akcesoria do strzyżenia oraz jak się nimi odpowiednio posługiwać
  • jakie istnieją techniki obcinania włosów
  • co musicie wiedzieć z wiedzy teoretycznej
  • jak krok po kroku zabrać się za fryzjerstwo
  • na czym polega technika cięcia krótkich włosów

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zapach faceta
> FIGA.A napisał/a: > Mi sie bardzo podoba dior sauvage :) Dior sauvage jest super...
Korzystacie z masaży?
Korzystam jak najbardziej. Polecam zwłaszcza masaż tajski, chodzę często - to uczucie rozluźnienia, totalnego...
Co byś teraz wypiła?
Zimny sok pomarańczowy :(
Gdzie kupujecie karpia na wigilię?
Nie kupujemy w ogóle, nikt u nas nie lubi karpia.