Jak udekorować pokój dziecka?

27 sierpnia 2014, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Okres dziecięcy wspominany będzie przez człowieka przez długie lata. To czas beztroskich zabaw, poznawania świata, rozwijania zainteresowań i pasji. W tym okresie kształtuje się wiele postaw, które będą rozwijane w dorosłym życiu. Warto zadbać, by nasza pociecha posiadała swój własny kącik do zabaw, zaaranżowany zgodnie z jej wiekiem i zainteresowaniami.

naklejka

 

Poza wielobarwnymi ścianami i sporą ilością zabawek, warto sprawić by pokój jasno wskazywał, że należy do małego człowieka. Pomogą w tym materiały dekoracyjne dostępne w sklepie internetowym firmy Szeridan – http://www.naklejki-szeridan.pl. Znajdziemy tam zarówno naklejki ścienne z motywami dziecięcymi jak i szablony malarskie, które po nałożeniu na ścianę odwdzięczą się ciekawymi kształtami i interesującymi motywami.

 

dziecko2

Samochody, zwierzątka i wróżki na ścianach w pokoju dziecka

Naklejki ścienne wykonane są na dwa sposoby. Pierwsze z nich – foliowe – imitują rysunek na ścianie. Dostępne są w wielu wzorach o różnych kolorach. Wśród nich znajdziemy dobre wróżki, dinozaury, piłkarzyki, rybki, misie, kotki oraz inne zwierzątka. Podobnie wygląda oferta tematyczna naklejek welurowych. Nie brakuje samochodów dla młodych fanów motoryzacji, dobrych wróżek dla dziewczynek i śmiesznych zwierzątek. Ciekawą ofertą są naklejki umożliwiające kontrolę wzrostu dziecka na miarkach oraz edukacyjne mapy świata, które nie dość, że bawią, to uczą.

Wśród szablonów malarskich napotkamy równie interesujące wzory, choć już nie tak wyszukane jak w przypadku naklejek. Przy pomocy farby w dowolnym kolorze na ścianie w pokoju dziecka możemy uzyskać obraz wróżki, przyjacielskich zwierzątek czy drzew.

naklejka2

 

Niskie ceny ozdób dekoracyjnych dla dzieci

Ceny produktów dostępnych w sklepie internetowym Szeridan są niezwykle atrakcyjne. Warto na bieżąco śledzić ofertę firmy – regularnie pojawiają się wyprzedaże, dzięki którym dany wzór będziemy mogli nabyć w jeszcze niższej cenie.

Ceny za naklejki zaczynają się już od 15,90 zł, szablony z racji większych wymiarów wymagają nieco większego wkładu finansowego – zajmujące powierzchnię 100 x 70 cm to koszt około 59 zł.

dziecko1

 

Spraw by dziecko było uśmiechnięte ozdabiając ściany jego pokoju

Zarówno naklejki na ścianę, jak i szablony malarskie są w stanie odmienić charakter pokoju. Ozdabiając pokój dziecinny stosownymi wzorami sprawimy niesamowitą radość młodemu człowiekowi. Warto skorzystać z oferty sklepu Szeridan, gdzie w dobrych cenach kupimy atrakcyjne dekoracje.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

2 komentarzy do Jak udekorować pokój dziecka?

  1. avatar Tata+2 pisze:

    No i mamy wspaniałe dzieciaki i łóżeczka i mały remoncik za sobą. Ot taki aby odmalować ściany i j udekorować. Nie na całą ścianę, ale jako taki większy obraz. No i właśnie po naklejeniu tej fototapety w pokoju chłopaków pomyślałem, że dodam twardą ramkę wokół ze styroduru. No i teraz wygląda po prostu ekstra. Żona zachwycona, a chłopaki jakby czuli, że to nie jest byle co bo nie malują mazakami :)

  2. avatar Marta pisze:

    Dla mnie dekorowanie pokoju dziecka było świetną zabawą;) a młoda z przyjemnością teraz przesiaduje u siebie. Ważne, żeby było kolorowo… Fajne i tanie są np. bawełniane literki, z których można złożyć imię dziecka :)

Dodaj komentarz