Jak dobrać kamień naturalny do naszej urody? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Jak dobrać kamień naturalny do naszej urody?

30 stycznia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Kamienie szlachetne prezentują się doskonale zarówno w casualowych, jak i bardzo eleganckich stylizacjach. Dobór biżuterii powinien być związany nie tylko z kolorem oraz stylem ubrania, ale przede wszystkim musi odpowiadać naszemu typowi urody. Kamienie naturalne mogą występować jako element dekoracyjny naszyjników, pierścionków, kolczyków i bransoletek. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby wybrać odpowiedni.

kamień w bizuterii

Typy urody, a wybór biżuterii z kamieniami szlachetnymi

Kobieca uroda jest bardzo zróżnicowana, a cztery główne jej typy mogą w ogólny sposób zarysować ramy kolorystyki oraz typu odzieży, dodatków i makijażu, które pozwolą wydobyć naturalne, kobiece piękno. Wybór ubrań, butów, koloru szminki oraz eleganckich naszyjników z kamieni naturalnych warto oprzeć na podstawowej klasyfikacji, w myśl której typy urody dzielimy według czterech pór roku i określających je kolorów. Typ urody wiosna i jesień cechują się ciepłem kolorów oraz doskonale pasują do naturalnych kamieni w odcieniach natury: ciepłego słońca, piasku, jasnych kwiatów i owoców. Typ urody lato i zima są określone chłodnym zabarwieniem. Kobiety o tych typach urody posiadają zimny odcień cery i włosów. Lato może być platynową blondynką lub szatynką o zimnym odcieniu. Kobiety te posiadają chłodny odcień oczu: szare, niebieskie lub w przypadku typu zimy, intensywnie brązowe lub szafirowe. Kobieta w typie lata lub zimy świetnie wygląda z dodatkami w chłodnych kolorach. Doskonale pasują jej fiolety, granat oraz błękit. Powinny wybierać biżuterię w kolorze srebra i białego złota, ozdobioną kamieniami w intensywnych, a zarazem zimnych odcieniach.

Jakie kamienie szlachetne pasują do twojego typu urody?

Panie o ciepłym, jasnym typie urody, właściwym wiośnie powinny otaczać się kamieniami naturalnymi o jasnych, ciepłych barwach. Doskonale w ich przypadku sprawdza się bursztyn, cytryn, akwamaryn, perydot, akwamaryn, topaz oraz jadeit. Panie, których typ urody odpowiada odcieniom lata, posiadają chłodny kolor cery i włosów oraz szarozielone lub szaroniebieskie oczy. Do ich typu urody będą pasowały takie kamienie naturalne jak ametyst, turkus, szmaragd, szafir, granat. Kobiety o rudych lub miedzianych włosach oraz brązowych bądź zielonych oczach świetnie będą wyglądały, nosząc biżuterię ze szmaragdem, szafirem, bursztynem, rubinem, cytrynem lub różowym kwarcem. Do ciepłych odcieni cery i włosów pasuje biżuteria złota. Panie, których typ urody to chłodna zima powinny nosić akwamaryny, ametysty, szafiry, perydoty. Doskonale będą wyglądały w perłach.

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

kontrola absencji
I na rentę chorobową ich wysłać :D
Fibromalgia
Podobno można wiele takich chorób wyleczyć dietą keto...
Swędzenie skóry twarzy
Albo alergia pokarmowa... Mi kiedyś połowa twarzy spuchła po zjedzeniu ryżu na wynos z baru...
Nielimitowane porady prawne 24/7
Porad prawnych może udzielać ktoś w ogóle nie związany z prawem, więc warto...