Ginekologiczny anti-aging

3 lipca 2019, dodał: Redakcja

Ginekologiczny anti-aging to zabiegi ginekologii estetycznej, poprawiające wygląd okolic intymnych, zwiększające komfort życia codziennego oraz jakość doznań seksualnych. Są stosowane od lat na całym świecie, zwłaszcza przez kobiety po porodach i w okresie menopauzy. Coraz częściej decydują się na nie również Polki.

Wybór zabiegów jest szeroki, lekarz dobiera je w zależności od potrzeb kobiety. Do najpopularniejszych należą: Mona Lisa Touch, Vaginal Narrower, ostrzyknięcie kwasem hialuronowym, hymenoplastyka.

Mona Lisa Touch – laser regenerujący pochwę

MonaLisa Touch to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów ginekologii estetycznej. Polega na obkurczaniu laserem ścianek pochwy i ich stymulacji do produkcji kolagenu. Pod wpływem jego działania tkanki regenerują się, odzyskując elastyczność, napięcie i nawilżenie. MonaLisa Touch pomoże kobietom, które borykają się z problemem suchości pochwy, pojawiającym się głównie w czasie menopauzy oraz tym, które w wyniku ciąży doznały osłabienia mięśni dna miednicy i cierpią z powodu wysiłkowego nietrzymania moczu. W przypadku kobiet, które urodziły, istotne może być także zmniejszenie rozmiaru pochwy, której ściany uległy naciągnięciu w trakcie porodu.

Vaginal Narrower – nici lifitingujące mięśnie krocza

Zabieg polega na wprowadzeniu specjalnych nici pod skórę w okolicy krocza. Mają one specjalne haczyki, które ułatwiają związanie tkanki podskórnej i mięśni, powodując efekt liftingujący. Zabieg przynosi natychmiastowy efekt – zwęża wejście do pochwy, poprawia jej wygląd, a tym samym zwiększa komfort życia. Polecany jest kobietom po porodzie, cierpiącym z powodu nadmiernego rozciągnięcia ścian pochwy.

Kwas hialuronowy rewitalizujący pochwę i wargi sromowe

Ostrzyknięcie kwasem hialuronowym powoduje zwiększenie elastyczności i napięcia okolic krocza, a także przywrócenie nawilżenia pochwy. Preparat służy także do rewitalizacji warg sromowych większych oraz powiększeniu  punktu G, co znacząco poprawia jakość życia seksualnego. Z zabiegu chętnie korzystają kobiety w okresie menopauzy, borykające się z suchością pochwy oraz te, którym trudno jest osiągnąć satysfakcję ze współżycia.

Hymenoplastyka – odtworzenie błony dziewiczej

Zabieg polega na odpowiednim sfałdowaniu, naciągnięciu i  zszyciu śluzówki, co przywraca jej pierwotną postać.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej są skierowane do wszystkich kobiet, które potrzebują z nich skorzystać. – Wskazania medyczne w ginekologii estetycznej traktuje się nieco inaczej. Ważniejsze jest tutaj samopoczucie pacjentki, jej odczuwany dyskomfort i obniżone poczucie własnej wartości – mówi dr Dariusz Czekała z kliniki InviMed w Gdyni. Dlatego jeżeli doświadczasz przykrych dolegliwości intymnych, skonsultuj się z lekarzem wyspecjalizowanym w ginekologii estetycznej.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, miarka, lejek i system odcedzania - wyższa jakość gotowania!
Cena:
649 zł
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Pasożyty układu pokarmowego
Z tym układem pokarmowym to też ja miałam ostatnio trochę problemów, bo dość mocno...
Meble do salonu
ja zamawiałam narożnik w Caya Design. Lubię robić tego typu zakupy bezpośrednio u producentów...
Pożyczka bez BIK? Brał ktoś?
Kiedyś te firmy nie sprawdzały BIK. Sprawdzały KRD i inne rejestry. teraz na...
Coraz częstsze bóle nóg
Ale co oznacza często? Raz na dzień, kilka razy na dzień, kilka razy...