Gdzie zorganizować wesele w Polsce?

25 lipca 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Chcecie, aby wasze wesele było jedyne w swoim rodzaju? Pierwszym krokiem w drodze do celu będzie wybranie wyjątkowego miejsca jego organizacji. Gdzie urządzić wesele w Polsce? Zobaczcie nasze propozycje!

wesele nad morzem

Wesele nad morzem

Nadmorskie wesela są dzisiaj bardzo popularne i na ich organizację decyduje się wielu zakochanych. Działające na polskim wybrzeżu hotele oraz domy przyjęć mogą zaoferować kompleksowe wsparcie w przygotowaniu niezwykłej imprezy weselnej z szumem fal w tle.

Dodatkowym atutem jest możliwość urządzenia zaślubin w plenerze, na przykład na plaży, dzięki czemu będą one niezapomniane zarówno dla nowo zaślubionej pary, jak i dla jej gości.

Wesele w górskiej scenerii

Z kolei wielbiciele gór decydują się na zorganizowanie zabawy w ich otoczeniu. Hotele oraz domy weselne położone w Tatrach, Beskidach czy Karkonoszach mogą zaoferować gościom unikatowe przeżycia.

wesele w górach

Malownicze widoki znaczone szczytami gór będą piękną scenerią do zaślubin i zabawy weselnej. To również doskonałe miejsce do tego, by urządzić wesele w stylu folk, które jest okazją do zasmakowania w miejscowych specjałach i poznania lokalnych tradycji.

Wesele w pałacu lub dworku

Pary zainteresowane urządzeniem wesela w tradycyjnym, ale też luksusowym stylu bardzo często wybierają zabytkowe pałace i dworki. Dzisiaj takie obiekty, które organizują również imprezy weselne, można znaleźć praktycznie na terenie całego kraju.

wesele w palacu

Gustownie i bogato urządzone wnętrza, podniosła atmosfera, rozciągające się wokół zachwycające parki pozwalają na organizację iście królewskiego ślubu i wesela. To zatem nie lada gratka dla każdej pary, która zawsze marzyła o tym, by urządzić swój dzień w miejscu jak z bajki.

Wesele w luksusowej willi lub hotelu

Kolejnym pomysłem na udane wesele będzie wybór luksusowej willi albo hotelu. Takie obiekty również działają w całym kraju i zapewniają gościom niezapomniane przeżycia. Czekają tam na nich kunsztownie zaaranżowane wnętrza oraz piękne ogrody, gdzie można również zorganizować wesele w plenerze.

Parom planującym wyjątkowe wesele, Szczecin również daje dostęp do wielu ekskluzywnych miejsc, w których można urządzić niezapomniane przyjęcie.

Wesele w rustykalnej stodole lub folwarku

Nadal bardzo popularny jest trend rustykalnych wesel. Wtedy idealnym miejscem do organizacji przyjęcia będzie stodoła albo folwark, które idealnie wpisują się w wiejskie klimaty.

Duże sale w stodołach i folwarkach mogą pomieścić nawet po kilkuset gości. Do ich dyspozycji często są również ogrody i sady, gdzie można bawić się na świeżym powietrzu. Wyjątkowy klimat takich miejsc spowoduje, że przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju.

Wesele na dachu z panoramą

Ciekawym pomysłem na urządzenie niezapomnianego wesela będzie również wybranie jednego z obiektów, który organizuje przyjęcia na dachach w centrach miast. To unikatowy pomysł na wesele odbywające się latem, pod chmurką.

Największym powodzeniem cieszą się obiekty zlokalizowane w dużych miastach, na przykład w Warszawie i Krakowie, gdzie z dachów można podziwiać piękne panoramy.

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?