URODA I ZDROWIE

Gatta – wiosenna kolekcja

19 marca 2019, dodał: pinkmause

SPRING. POWER

Wiosenna kolekcja Gatta

Zmienia się kod kobiecości. Kobiety, kiedyś zamykane w sztywne ramy stereotypów, dziś wyłamują się ze wszystkich szufladek pokazując, że są tym kim chcą i jakie chcą być. Nowa kobieta jest przyjazna, otwarta, ma niezwykle dużo energii. Cieszy się każdą chwilą. Znajduje czas dla siebie i bliskich bez kompromisów czy wyrzutów sumienia. Jest kochana i szanowana. Nowa kobieta jest jak wiosna – energetyczna, świeża, pełna siły i pasji. Taka właśnie nowa kobieta stała się inspiracją dla GATTY.

Nowa kolekcja Gatta SPRING. POWER to cudownie wyraziste kolory – ognista czerwień, atramentowy granat, lodowa biel. Jak na Gattę przystało propozycje są dostosowane do różnych sylwetek i aktywności. Kolekcja to wyjście naprzeciw potrzebom wymagających kobiet.

Kluczową część kolekcji Gatta SPRING poświęcono królowej kobiecości – sukience i spódnicy. Tu też dominują kolory oraz printy – kwiatowe i zwierzęce.

Wracają obcisłe seamlesowe kreacje, które podkreślają kobiece kształty.

GATTA nie zapomniała o części garderoby, której coraz mniej w ofertach modowych marek – ołówkowej spódnicy. W wersji SPRING. POWER pojawią się modele w pionowe drobne prążki – które optycznie wysmuklają sylwetką, czy z fantazyjną plecionką na wysokości kolan.

W nowej kolekcji Gatta SPRING nie brakuje flagowych dla GATTY body – tym razem dominuje wśród nich kolor czerwony i oczywiście czarny. Zupełna nowość to paryskie bluzki oraz body w horyzontalne czarno białe pasy. Wprost jakby przeniesione z paryskiej ulicy, które doceniły już wymagające recenzentki mody.

Feeria soczystych barw, siatki, odkryte ramiona, klasa, elegancja, wygoda i mnóstwo energii. Taka jest nowa kolekcja Gatta.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Samoopalacze
Ja w zeszłym roku kupiłam jakiś drogi zagraniczny - i był tak ciemny,...
tworzymy opowiadanie - zabawa
Tam na imprezach kobiety wreszcie mogły być sobą, i coraz bardziej widziały, że świetnie...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
Na szczęście wreszcie nie ma tych przyłbic w użyciu, to był śmiech...
Problemy z leczeniem w publicznej s…
Ja z usunięciem ósemki miałam czekać do kwietnia, bo w moim mieście tylko jeden...