Gama z organicznym lnem dodająca objętości włosom cienkim od Klorane | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Gama z organicznym lnem dodająca objętości włosom cienkim od Klorane

15 listopada 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Świetna informacja dla tych, którzy mają cienkie włosy i szukają sposobu na zwiększenie objętości fryzury! Botanicy i farmaceuci Klorane wybrali len z gatunku Linum usitatissimum L., roślinę zwiewną i delikatną, z uwagi na obficie zawarte w niej rozpuszczalne śluzy roślinne. Te substancje, niczym naturalne rusztowanie, wzmacniają włosy i zamykają ich łuski, a tym samym zwiększają objętość i sprężystość całych pasm.

Szampon z organicznym Lnem KLORANE

 

Ekstrakt z lnu, o wysokiej zawartości składników aktywnych, został naukowo przebadany. Okazało się, że rozpuszczalne włókna roślinne lnu posiadają cenne właściwości kapilarne, dzięki czemu tworzą naturalną podporę nadając włosom natychmiastową i trwałą objętość od samej nasady. Włosy stają się pogrubione, sprężyste i jednocześnie lekkie i elastyczne.
Organiczny Ekstrakt z lnu dla objętości włosów – uzupełniające się dermokosmetyki Obok delikatnie oczyszczającego i pogrubiającego szamponu w tej linii Klorane znajdziemy odżywkę potęgującą efekt objętości. Formuła dodatkowo pozwala na odpowiednią pielęgnację – uławia rozczesywanie i pozostawia włosy lekkie i sprężyste.

Szampon z organicznym Lnem KLORANE – objętość dla włosów cienkich

Szampon o wysokiej tolerancji delikatnie oczyszcza włosy, chroni je i pogrubia. Formuła z Lnem, wybranym ze względu na wysoką zawartość śluzów roślinnych jako prawdziwe naturalne wzmocnienie, nadaje włosom objętość od nasady*. Włosy pozostają sprężyste i pełne objętości. Zmysłowa formuła szamponu zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Butelka pochodzi z recyklingu i podlega recyklingowi. Bez środków powierzchniowo czynnych zawierających siarczany, silikonów i oleju mineralnego.
*Test ex-vivo przeprowadzony na ekstrakcie z Lnu
Cena: 33 zł / 200 ml , 52 zł / 400 ml

Odżywka z ORGANICZNYM LNEM KLORANE – objętość dla włosów cienkich

Naturalna odżywka z ORGANICZNYM Lnem rozplątuje włosy bez obciążania oraz nadaje im kształt i objętość od nasady. Natychmiastowo, włosy pozostają sprężyste oraz pełne objętości. Idealne uzupełnienie pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego. Biodegradowalna formuła (OECD 301B). Nie zawiera silikonów i oleju mineralnego. Tuba pochodzi z recyklingu.
Cena: 45 zł / 200 ml

Ekologiczne zmiany Klorane z korzyścią dla ekosystemu

Składnik aktywny tej linii pochodzi z lnu uprawianego na własnych plantacjach Klorane zgodnie z zasadami certyfikowanego rolnictwa ekologicznego.
Formuła szamponu zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego. Została zapakowana w butelkę bez dodatkowego pudełka, dzięki czemu oszczędzamy zużycie tektury. Butelka szamponu w 100% pochodzi z plastiku z recyklingu i całkowicie nadaje się do recyklingu. Odżywka z Organicznym Lnem została zapakowana w tubę pochodzącą z recyklingu. Formuły produktów do spłukiwania są biodegradowalne, zgodnie z normą OECD 301B.

Od ponad 50 lat KLORANE dba o Ciebie, troszcząc się o przyrodę. Zobowiązujemy się do:

• uprawy roślin w poszanowaniu natury,
• ochrony zasobów naturalnych,
• promowania dobroczynnych właściwości natury poprzez produkty pochodzenia botanicznego, wytwarzane we Francji,
• dzielenia się wiedzą, dzięki naszej Fundacji Botanicznej Klorane,
• posiadania botanicznej duszy, dziś i jutro, wszędzie na świecie.

Dostępne w aptekach
#FeelGoodActGood


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wałek czy pędzel do malowania
Jeśli malujemy duże, gładkie powierzchnie, lepiej sięgnijmy po wałek. Pędzel nieumiejętnie użyty może...
Reklama dla firmy z branży monitori…
Reklama powinna być odpowiednio dostosowana do danej grupy odbiorców, zrozumiały, perswazyjny, konstruowany w...
Problemy z trądzikiem
Kłopoty z trądzikiem można rozwiązać, stosując kosmetyki apteczne. Pozbawione konserwantów i sztucznych barwników znakomicie...
nasze ciuchy
Ja bardzo chętnie oddam ,wymienię swoje ciuchy, zwłaszcza te w których już nie chodzę.