Fryzjer gwiazd Piotr Sierpiński – rozmowa o trendach!

9 sierpnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Fryzjer gwiazd, autor niezwykłych metamorfoz – Piotr Sierpiński opowie nam o trendach na nadchodzący sezon i rozwieje wszelkie wątpliwości na temat koloryzacji i przedłużania włosów, zapraszamy!

Piotr Sierpiński

Brawa, gratulacje, szok – to tylko niektóre ze słów, cisnące się na usta po przejrzeniu Waszych metamorfoz chociażby na social media, bo to przecież kilka osób pracuje na taki efekt?

Atelier Piotr Sierpiński Hair to salon, w którym pracuje cały zespół pomysłowych i odważnych zawodowców, którzy wiedzą jak odświeżyć wizerunek i zachować niepowtarzalną osobowość każdej klientki. W zespole nie ma osoby, która nie byłaby szczególnie utalentowana. To fryzjerzy najlepsi w swoim fachu. Dzięki wspólnej pracy możemy prezentować najlepsze efekty w naszych mediach społecznościowych.

Kasia Kowalska, Beata Tadla – to tylko niektóre z gwiazd ceniące Państwa doświadczenie i jakość usług, czego oczekują znane osobistości po wizycie w Pana atelier?

Każda osoba jest inna i dla każdej coś innego jest ważne. Oprócz wysokiej jakości usług i szybkości jej wykonania, ważny jest kontakt między stylistą, a klientką i atmosfera, którą zapewniamy. Moje atelier jest wyjątkowe, nie tylko pod względem jakości, ale również całego designu. To miejsce, jak żadne inne, dopracowane w każdym szczególe. Samo przebywanie w salonie, to przyjemność.

No tak, przecież my wszystkie chcemy być piękne, modne i posiadać zadbane włosy a jakie Jakie trendy na nadchodzące jesienny sezon Pan przewiduje?

Dotychczas  bardzo popularna była grzywka w stylu curtain bangs, nadchodzący sezon to powrót do klasycznej grzywki i objętość! Odpowiednia stylizacja pomoże w uzyskaniu efektu objętości włosów. Raczej odchodzimy od sleek hair look. Ponadto królować będą naturalne kolory (świat blondów będzie bardziej cieplejszy niż chłodny).

Na czym polega innowacyjna technika farbowania, którą opracował światowej sławy stylista fryzur – Mounir?

Główny problem pojawiający się w momencie koloryzacji włosów, to wypłukiwanie się pigmentu i wybarwianie. Koloryzacja techniką Mounir w naszym salonie już na etapie jej wykonywania chroni włosy przed wybarwianiem – bazuje na odpowiednim doborze kosmetyków przeznaczonych do farbowania i tonowania włosów oraz sposobie ich aplikacji. Dzięki temu uzyskujemy trójwymiarowy efekt i wydobywamy głębię koloru, niezależnie od wyjściowej tonacji włosów. Zaletą tej metody jest trwałość i intensywność odcieni, które nie zmieniają się aż do kolejnego farbowania, co w przypadku rozjaśniania jedynie końcówek włosów czy koloryzacji poszczególnych pasm znacznie wydłuża czas pomiędzy kolejnymi wizytami u fryzjera. Technika koloryzacji Mounir sprawdzi się u osób, które pragną subtelnej zmiany oraz dla tych, które marzą o całkowitej metamorfozie.

Ponadczasowa fryzura w stylu glamour to wg Pana…

Stylizacja z klasycznymi, objętościowymi falami (zaczesanymi na szczotkę) – to jest coś, co nigdy mi się nie znudzi. Fryzura elegancka, a zarazem prosta  na pewno podkreśli kobiecą urodę. Dla mnie to klasa sama w sobie.

Przedłużanie włosów to wciąż dość kontrowersyjna dziedzina fryzjerstwa, jakie metody przedłużania są według Pana najbezpieczniejsze i nie obciążające włosów, jakie metody stosujecie w swoim salonie.

Nie ma lepszej metody na przedłużenie i zagęszczenie włosów niż metoda kanapkowa. Właśnie taką wykonujemy w moim salonie.  Włosy są w 100% naturalne, błyszczące, lekkie i praktycznie nieodczuwalne. Dzięki temu, że wykorzystujemy naturalne włosy – możesz je traktować dokładnie tak, jak własne, np. suszyć suszarką, prostować, czy kręcić na lokówce. Ważne, żebyś do czesania używała specjalnej szczotki do włosów przedłużonych, która nie wyczesze doklejonych pasm.

Czy takie metody są przeznaczone również dla kobiet po 40, 50 roku?

Oczywiście! Wiek to tylko liczba! Moje klientki są w różnym wieku  i z każdą potrafię nawiązać relację i odpowiednio zadbać o ich fryzurę. Jedyny warunek, który należy spełnić w przypadku metody kanapkowej to odpowiednia długość własnych włosów – powinny one mieć co najmniej 15cm. Taka długość pozwala styliście na swobodne przedłużenie czy zagęszczenie włosów.

Jakie błędy według Pana popełniają Polki podczas dobierania fryzur i pielęgnacji?

Kobiety zapominają, że to właśnie fryzjer jest od tego, by dobrać właściwą fryzurę i pielęgnację – żadna kobieta nie powinna tego robić sama. Oczywiście możemy się czymś zainspirować, spróbować, ale to nie oznacza, że będzie dla nas korzystne. Warto zwrócić się z pomocą do specjalisty. Jeśli chodzi o pielęgnację, to często kobiety sugerują się tym, co używają koleżanki lub co przeczytają w Internecie, przez co zapominają, że produkty powinny być dobrane indywidualne do koloru i rodzaju włosów.

Gdzie mieści się Pana salon ?

Mój salon mieści się w samym centrum Poznania, przy alejach Marcinkowskiego 16/4, a już niebawem otwieramy się także we Wrocławiu, gdzie zapraszam już teraz wszystkie, wspaniałe kobiety!

serdecznie dziękuję za rozmowę!

rozmawiała: Małgorzata Kopeć

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?