26

Odp: Najgorętsze plotki

Mnie zszokowały doniesienia o Demi Moore i Astonie Kutcherze, którzy nie wytrzymali jednak w "otwartym związku". Jego skłonność do przygód usiała się tak skończyć, w końcu ona jest dużo od niego starsza i nie mogła nie porównywać się z młodszymi rywalkami, co wypadało z niekorzyścią dla niej.

27

Skandale z seks taśmami zawsze sprawiają że w plotkarski światku robi się gorąco. Nie brakowało takich plotek też w 2012, np. z Hulkiem Hoganem w roli głównej. Tego się po nim nie spodziewałam, w końcu to inne pokolenie niż Beyonce czy Kardashan

28

Dla nie najgorętszy news z życia gwiazd to nagła kariera zespołu Weekend - oni przerośli nawet słynnego dotąd "pozytywistę" Tomasza Niecika i jego "4 18-nastki":)

29

Bezapelacyjnie najgorętszą plotką tamtego roku było doniesienie o "medialnym" rozwodzie państwa Rozenków - bynajmniej nie w białych rękawiczkach...

30

Zawsze chętnie czytam o Robercie Pattisonie i to plotki o nim uważam za nr 1 w tamtym roku, podobnie zresztą jak i w tym.

31

Natalia Siwiec była moim zdaniem najgorętszą bohaterką plotkarskiego światka. Rozgrzała atmosferę  EURO 2012 bardzo skutecznie, a potem wciąż istniała na plotkarskich portalach np. jako bohaterka słynnej reklamy:)))

32

Natalia Siwiec była moim zdaniem najgorętszą bohaterką plotkarskiego światka. Rozgrzała atmosferę  EURO 2012 bardzo skutecznie, a potem wciąż istniała na plotkarskich portalach np. jako bohaterka słynnej reklamy:)))

33

Celebrytką nr 1 tamtego roku została niewątpliwie Lady Gaga, która wciąż zaskakuje swoich fanów  muzycznie i wizerunkowo. Niektóre nasze krajowe "gwiazdy' nie sięgają jej do pięt kopiując nieudolnie nowatorskie kreacje piosenkarki..

34

Mnie zaszokował news o przyrodniej siostrze Dody, która żyje w biedzie i nie może liczyć na wsparcie biologicznego ojca ani sławnej siostry... Wtedy zrozumiałam jak bardzo medialna była ta niby szlachetność Dody, kiedy szukała dawcy szpiku dla Nergala... Bo wtedy było o niej głośno, a o pomocy siostrze, tak oczywistej z moralnego, ludzkiego punktu widzenia,  tabloidy by się tak nie rozpisywały...

35

Najgorętszym jednak newsem zeszłego roku były wydarzenia z Katarzyna W. w roli głównej, której proces właśnie rusza.  Wprawdzie nie jest gwiazdą, ale zdążyła stać się celebrytką i nabrac niemal wszystkich Polaków na ten cyrk. Ja, jako nieufna z natury, czułam spisek od samego początku...

36

Celebrytką nr 1 plotkarskiego półświatka została bezapelacyjnie Natalia Siwiec, był czas że ciągle ją widziałam w pismach i telewizji, a internet po prostu "żywił" się coraz to nowszymi wieściami z jej beztroskiego życia z IQ 9,5:)

37

Najgorętsza plotka? Romans Edyty Górniak, która po rozstaniu z mężem długo zapowiadała że nikogo nie szuka, a tu proszę...

38

Mnie zszokował Tomasz Adamek, który po pijaku rozbijał się samochodem w USA... Mit niezłomnego i pełnego samych zalet "Górala"  w jednej chwili zniknął

39

Ewa Drzyzga leczy się w klinice otyłości.
gwiazda TVN musi stosować się do zaleceń dietetyków. Pisze o tym magazyn Życie na gorąco. Dziennikarze przypuszczają, że udała się do wspomnianej kliniki po indywidualny program żywieniowy.

Agnieszka Szulim straciła pracę w Pytaniu na śniadanie po tym, jak prof. Mariusz Jędrzejko z Mazowieckiego Centrum Profilaktyki, oskarżył ją o palenie marihuany przed kamerami, powołując się na rozmowę, która miała miejsce tuż przed programem. Szulim miała powiedzieć mu, że od lat pali "trawkę". Prezenterka zaprzeczyła, ekspert stwierdził bez ogródek przed milionami widzów: "pani łże".
transseksualistka przebrała się za Michelle Obamę.Tym razem jednak żona prezydenta została wyraźnie wpisana w kontekst społeczno-polityczny. Stało się to za sprawą Connie Fleming, transseksualistki, która przebrała się za pierwszą damę i pozowała dla magazynu Candy.
Autorzy tego pisma lubią epatować dosadnymi obrazami i kontrowersyjnymi tematami. Produkt jest kierowany głównie do transseksualistów - na jednej z jego okładek gościł James Franco ucharakteryzowany na kobietę.
Czy transwestyta umalowany i ubrany jak Michelle Obama nie jest jednak przesadą, nawet dla tak otwartego i liberalnego pisma?

Takiego Rysia z Klanu nie znaliście!
Kampanie społeczne to zawsze niezłe gówno. A przekaz powinien być prosty jak aparycja przeciętnego chama ze Śląska - mówi Piotr Cyrwus, aka. Rysio z Klanu w… kampanii społecznej. Partnerują mu Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Michał Piela oraz Piotr Bujnowski.
Aktor wcielił się w rolę mafioza. W prezentowanym poniżej filmie nawołuje do odpowiedniego traktowania psów.
Wszystko to w ramach pomocy dla fundacji Przytul Psa, którą możecie wspomóc przez serwis SiePomaga.pl.
Chodzi nie tylko o szczytną ideę, ale i znakomitą aktorską kreację Cyrwusa. Jako gangster jest i przekonujący, i zabawny. Wideo można oglądać wiele razy, mimo sporej ilości przekleństw (w kampanii społecznej?! a jednak!). Jak dobrze, że Rysio przestał być Rysiem.

40

A dla mnie ciekawostką było dowiedzenie się,że Britney Spears używa naszych polskich kosmetyków firmy Inglot smile

41

solhate konkurs dotyczy plotek z ubiegłego roku smile

42

Lubie czytać plotki o gwiazdach.

43

Mitt Romney przekonywał społeczeństwo bodajże we wrześniu 2012 roku że gdy w czasie podróży na pokładzie samolotu wybuchnie pożar, należy pootwierać okna. Ponieważ  pęd powietrza łatwo mógłby ugasić płomienie.  Nawet 6- letnie dziecko nie zgodzi się z jego przekonaniami. Kandydant USA...

44

Wellman na licytację Wielkiej orkiestry dała szynkę, choć ważne, ze coś dała...

45

Czytacie portale plotkarskie :  kozaczek, pudelek, plotek, zeberka ?

46

Dla mnie szok:

Magda Gessler zjawiła się w restauracji „Magistrat” w Hrubieszowie. W obecności kilkunastu klientów rzucała talerzami i „mięsem”. Przeklinała, obrażała personel, a wszystko na oczach dzieci. Co wprawiło słynną restauratorkę w tak zły nastrój? Czyżby mandat, którym ukarano jej szofera?

Mandat 500 zł i 15 punktów karnych – tak dla kierowcy Magdy Gessler skończyła się podróż do Hrubieszowa. Tego dnia – w restauracji, do której zawitała celebrytka – miło nie było.– Było nieprzyjemnie, głośno i krótko – opisuje nam jedna z osób, która była świadkiem ostatniej wizyty sławnej restauratorki w restauracji “Magistrat” w Hrubieszowie. – Dla osób pracujących w lokalu pani Magda nie była miła. Ciekawe, jaki będzie telewizyjny efekt tej wizyty?

Magda Gessler pierwszy raz odwiedziła hrubieszowską restaurację w grudniu zeszłego roku. Z rewizytą przyjechała 20 stycznia. Jak pisze “Tygodnik Zamojski”, restauratorka “wpadła do lokalu jak burza z piorunami i poprosiła o menu”. Zamówiła m.in. pierogi.

– Co to za g…? Jak możecie podawać to ludziom? Nie powinniście gotować, skoro nie umiecie – opisuje wybuch celebrytki tygodnik, powołując się na świadka zdarzenia.

Powodem zdenerwowania Magdy Gessler niekoniecznie musiały być pierogi. W Hrubieszowie aż huczy, że mogła tak odreagować przygodę, która spotkała ją na drodze.

– W Mojsławicach kierowca BMW wyprzedał na podwójnej ciągłej nasze “sreberko”, czyli skodę oktawię z wideorejestratorem – relacjonuje mł. asp. Edyta Krystkowiak z policji w Hrubieszowie. – Kierowca nie wiedział, że wyprzedza policjantów. Jechał z prędkością 192 km/h w terenie zabudowanym, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h.

Lubiłam oglądać “Kuchenne rewolucje”… teraz straciłam szacunek do p. Magdy. Skoro ona nie szanuje innych? takie zachowanie w obecności dzieci…

47

No, znam tą plotkę.
Ciekawe, czy TV pokaże te jej humory ?
W wywiadzie mówiła, że ją nie ukarzą za jej wybuchy i nie pędzie miała sprawy w sądzie, bo ma taką umowę podpisaną, że może nakrzyczeć, jak ta rewolucja się potem nie udała.

48

Ale niesmak pozostanie...

49

Zgadza się, Ciekawe jaki osąd damy po całej nowej serii programu kuchenne rewolucje?

50

Szkoda mi właścicieli restauracji... Przez humory p. Magdy będą mieli nie najlepszą opinię...

Czekam niecierpliwie na emisję tego odcinka, ciekawe czy wytną "najciekawsze teksty" ?