26

Odp: Najgorętsze plotki

Mnie zszokowały doniesienia o Demi Moore i Astonie Kutcherze, którzy nie wytrzymali jednak w "otwartym związku". Jego skłonność do przygód usiała się tak skończyć, w końcu ona jest dużo od niego starsza i nie mogła nie porównywać się z młodszymi rywalkami, co wypadało z niekorzyścią dla niej.

27

Odp: Najgorętsze plotki

Skandal zawsze sprawiają że w plotkarskim światku robi się gorąco. Nie brakowało takich plotek też w 2012, np. z Hulkiem Hoganem w roli głównej. Tego się po nim nie spodziewałam, w końcu to inne pokolenie niż Beyonce czy Kardashan

28

Odp: Najgorętsze plotki

Dla nie najgorętszy news z życia gwiazd to nagła kariera zespołu Weekend - oni przerośli nawet słynnego dotąd "pozytywistę" Tomasza Niecika i jego "4 18-nastki":)

29

Odp: Najgorętsze plotki

Bezapelacyjnie najgorętszą plotką tamtego roku było doniesienie o "medialnym" rozwodzie państwa Rozenków - bynajmniej nie w białych rękawiczkach...

30

Odp: Najgorętsze plotki

Zawsze chętnie czytam o Robercie Pattisonie i to plotki o nim uważam za nr 1 w tamtym roku, podobnie zresztą jak i w tym.

31

Odp: Najgorętsze plotki

Natalia Siwiec była moim zdaniem najgorętszą bohaterką plotkarskiego światka. Rozgrzała atmosferę  EURO 2012 bardzo skutecznie, a potem wciąż istniała na plotkarskich portalach np. jako bohaterka słynnej reklamy:)))

32

Odp: Najgorętsze plotki

Natalia Siwiec była moim zdaniem najgorętszą bohaterką plotkarskiego światka. Rozgrzała atmosferę  EURO 2012 bardzo skutecznie, a potem wciąż istniała na plotkarskich portalach np. jako bohaterka słynnej reklamy:)))

33

Odp: Najgorętsze plotki

Celebrytką nr 1 tamtego roku została niewątpliwie Lady Gaga, która wciąż zaskakuje swoich fanów  muzycznie i wizerunkowo. Niektóre nasze krajowe "gwiazdy' nie sięgają jej do pięt kopiując nieudolnie nowatorskie kreacje piosenkarki..

34

Odp: Najgorętsze plotki

Mnie zaszokował news o przyrodniej siostrze Dody, która żyje w biedzie i nie może liczyć na wsparcie biologicznego ojca ani sławnej siostry... Wtedy zrozumiałam jak bardzo medialna była ta niby szlachetność Dody, kiedy szukała dawcy szpiku dla Nergala... Bo wtedy było o niej głośno, a o pomocy siostrze, tak oczywistej z moralnego, ludzkiego punktu widzenia,  tabloidy by się tak nie rozpisywały...

35

Odp: Najgorętsze plotki

Najgorętszym jednak newsem zeszłego roku były wydarzenia z Katarzyna W. w roli głównej, której proces właśnie rusza.  Wprawdzie nie jest gwiazdą, ale zdążyła stać się celebrytką i nabrac niemal wszystkich Polaków na ten cyrk. Ja, jako nieufna z natury, czułam spisek od samego początku...

36

Odp: Najgorętsze plotki

Celebrytką nr 1 plotkarskiego półświatka została bezapelacyjnie Natalia Siwiec, był czas że ciągle ją widziałam w pismach i telewizji, a internet po prostu "żywił" się coraz to nowszymi wieściami z jej beztroskiego życia z IQ 9,5:)

37

Odp: Najgorętsze plotki

Najgorętsza plotka? Romans Edyty Górniak, która po rozstaniu z mężem długo zapowiadała że nikogo nie szuka, a tu proszę...

38

Odp: Najgorętsze plotki

Mnie zszokował Tomasz Adamek, który po pijaku rozbijał się samochodem w USA... Mit niezłomnego i pełnego samych zalet "Górala"  w jednej chwili zniknął

39

Odp: Najgorętsze plotki

Ewa Drzyzga leczy się w klinice otyłości.
gwiazda TVN musi stosować się do zaleceń dietetyków. Pisze o tym magazyn Życie na gorąco. Dziennikarze przypuszczają, że udała się do wspomnianej kliniki po indywidualny program żywieniowy.

Takiego Rysia z Klanu nie znaliście!
Kampanie społeczne to zawsze niezłe gówno. A przekaz powinien być prosty jak aparycja przeciętnego chama ze Śląska - mówi Piotr Cyrwus, aka. Rysio z Klanu w… kampanii społecznej. Partnerują mu Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Michał Piela oraz Piotr Bujnowski.
Aktor wcielił się w rolę mafioza. W prezentowanym poniżej filmie nawołuje do odpowiedniego traktowania psów.
Wszystko to w ramach pomocy dla fundacji Przytul Psa, którą możecie wspomóc przez serwis SiePomaga.pl.
Chodzi nie tylko o szczytną ideę, ale i znakomitą aktorską kreację Cyrwusa. Jako gangster jest i przekonujący, i zabawny. Wideo można oglądać wiele razy, mimo sporej ilości przekleństw (w kampanii społecznej?! a jednak!). Jak dobrze, że Rysio przestał być Rysiem.

40

Odp: Najgorętsze plotki

A dla mnie ciekawostką było dowiedzenie się,że Britney Spears używa naszych polskich kosmetyków firmy Inglot smile

41

Odp: Najgorętsze plotki

solhate konkurs dotyczy plotek z ubiegłego roku smile

42

Odp: Najgorętsze plotki

Lubie czytać plotki o gwiazdach.

43

Odp: Najgorętsze plotki

Mitt Romney przekonywał społeczeństwo bodajże we wrześniu 2012 roku że gdy w czasie podróży na pokładzie samolotu wybuchnie pożar, należy pootwierać okna. Ponieważ  pęd powietrza łatwo mógłby ugasić płomienie.  Nawet 6- letnie dziecko nie zgodzi się z jego przekonaniami. Kandydant USA...

44

Odp: Najgorętsze plotki

Wellman na licytację Wielkiej orkiestry dała szynkę, choć ważne, ze coś dała...

45

Odp: Najgorętsze plotki

Czytacie portale plotkarskie :  kozaczek, pudelek, plotek, zeberka ?

46

Odp: Najgorętsze plotki

Dla mnie szok:

Magda Gessler zjawiła się w restauracji „Magistrat” w Hrubieszowie. W obecności kilkunastu klientów rzucała talerzami i „mięsem”. Przeklinała, obrażała personel, a wszystko na oczach dzieci. Co wprawiło słynną restauratorkę w tak zły nastrój? Czyżby mandat, którym ukarano jej szofera?

Mandat 500 zł i 15 punktów karnych – tak dla kierowcy Magdy Gessler skończyła się podróż do Hrubieszowa. Tego dnia – w restauracji, do której zawitała celebrytka – miło nie było.– Było nieprzyjemnie, głośno i krótko – opisuje nam jedna z osób, która była świadkiem ostatniej wizyty sławnej restauratorki w restauracji “Magistrat” w Hrubieszowie. – Dla osób pracujących w lokalu pani Magda nie była miła. Ciekawe, jaki będzie telewizyjny efekt tej wizyty?

Magda Gessler pierwszy raz odwiedziła hrubieszowską restaurację w grudniu zeszłego roku. Z rewizytą przyjechała 20 stycznia. Jak pisze “Tygodnik Zamojski”, restauratorka “wpadła do lokalu jak burza z piorunami i poprosiła o menu”. Zamówiła m.in. pierogi.

– Co to za g…? Jak możecie podawać to ludziom? Nie powinniście gotować, skoro nie umiecie – opisuje wybuch celebrytki tygodnik, powołując się na świadka zdarzenia.

Powodem zdenerwowania Magdy Gessler niekoniecznie musiały być pierogi. W Hrubieszowie aż huczy, że mogła tak odreagować przygodę, która spotkała ją na drodze.

– W Mojsławicach kierowca BMW wyprzedał na podwójnej ciągłej nasze “sreberko”, czyli skodę oktawię z wideorejestratorem – relacjonuje mł. asp. Edyta Krystkowiak z policji w Hrubieszowie. – Kierowca nie wiedział, że wyprzedza policjantów. Jechał z prędkością 192 km/h w terenie zabudowanym, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h.

Lubiłam oglądać “Kuchenne rewolucje”… teraz straciłam szacunek do p. Magdy. Skoro ona nie szanuje innych? takie zachowanie w obecności dzieci…

47

Odp: Najgorętsze plotki

No, znam tą plotkę.
Ciekawe, czy TV pokaże te jej humory ?
W wywiadzie mówiła, że ją nie ukarzą za jej wybuchy i nie pędzie miała sprawy w sądzie, bo ma taką umowę podpisaną, że może nakrzyczeć, jak ta rewolucja się potem nie udała.

48

Odp: Najgorętsze plotki

Ale niesmak pozostanie...

49

Odp: Najgorętsze plotki

Zgadza się, Ciekawe jaki osąd damy po całej nowej serii programu kuchenne rewolucje?

50

Odp: Najgorętsze plotki

Szkoda mi właścicieli restauracji... Przez humory p. Magdy będą mieli nie najlepszą opinię...

Czekam niecierpliwie na emisję tego odcinka, ciekawe czy wytną "najciekawsze teksty" ?