76

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ooo, bo przeważnie to jest nawiązywanie nowych znajomości.

77

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Kot wyszedł uod Groma! Co za Pierun! wink

Oczka świecą, necą, kuszą...

Milagro - o tym rodzaju Matki Boskiej nie słyszałem. Jest Pieniężna, Bezpieniężna, Bosa, Przenajświętsza, Wniebowstąpiona, NaderŁaskawa, Wybawicielka Narodu Pańskiego, tego typu...

Ale taka zwykła Święcona?


Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak, taaaaaaaaaaaaaaaaaak, idzie czas odsłoniętych damksich dekoltów oraz męskich bicepsów i łydek. Czas zrzucania ton ciuchów i pokazywania czym kogo... Wniebowstąpiona Maryja obdarzyła.

Czas siłowni, karmelowej skóry (bynajmniej z solarium!), bardziej zdecydowanego makijażu, odwagi w kontaktach, słowem - WITAMINY D w D...E. wink
Idzie czas na nowe znajomości... wink

78

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Bo ta jest moja własna, copyrightem opatrzona:) Może da mi więcej odwagi ... w kontaktach ?...

79

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Jakieś niedobory odwagi?

Ostatnio usłyszałem, że jestem jednym z nielicznych dziś, którzy wykazują inicjatywę.

Widzicie! Trzeba było odwieść swoich gachów od kupna Cyfry+, PS3, meczów i piwa...

...takie to wszystko kanapowe dziś, z jedną babą przywykłe i oswojone.

Też i jest duuuuuuuużo miejsca dla mnie na harce. smile

Jeno nie w Rzeszowie, bo tam się łopatami nawalają, co już stwierdziliśmy. wink

80

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Coś w tym jest, polska nacja męska jakoś nieskora do nadstawiania policzka płci pięknej, która by chciała trochę zalotów poodrzucać dla poprawienia samooceny;)

81

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Właśnie, skoro oni jej nie mają nawet po 2 głębszych, to chyba czas przejąć inicjatywę... Powinieneś zacząć krzewić polecane zachowania wśród współbraci, inaczej źle się to wszystko skończy, bo naród wyginie...

82

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Kociszcze, pozwól sobie zatem zobrazować jak się sprawy imają w moim doświadczeniu...

...z racji, iż zalotników zdecydowanie mniej (w mojej grupie docelowej - 30+ rzadko wychodzą na imprezy, a tam głównie zaloty się odbywają), to i odbiorczynie bardziej łase.
Mam zatem brak porażek, to dość niepokojące, bo chciałbym być odrzucany, już tak dawno nie byłem...

P.S. Milagrande. Czy jest coś lepszego od bycia niszą?
Obczaj moją sytuację geopolityczną - jestem samotnikiem, każda to wie, żadnej się nie boję, wybieram najlepsze, podchodzę, umawiam się, prowadzę sprawy po staremu (taki neo-dżentelmen, ale też "zatapiacz" na całego), mówię jasno co jest grane i............................?

Wchodzę do każdych drzwi.

Po co komu sprzedawać tę więdzę?

Tyle tylko, że ot wczoraj kupował u mnie facet, który od lat prowadzi moją dopiero niedawno obraną ścieżkę "marynarza na lądzie". Opowiadał, że nie ma jednej. Ma 14 na telefon i wierzę, że ma (umiem oceniać męskie warunki), twierdzi, że ma czas na siebie, rozwija się, a kobieta zawsze się znajdzie.

Nomen omen - wysunę dalszą tezę. Tak ostatecznie kobiety marzą właśnie o nas, bo jesteśmy niereformowalni, czytaj ciekawi, nie dostrajamy się do kobiet, tylko dostrajamy je do nas.

Mam braci o tak! Na całe szczęście filigranowe ilości i więcej nie trzeba! Jesteśmy przecież antytezą do łosi, których szukacie, aby ich zdominować swoim "kotku, miśku, bąbelku" i zabrać jak najwięcej kasy oraz poświęcanego Wam czasu. Łosi musi być więcej od tygrysów. Zasada łancucha pokramowego. smile

83

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

I każdej z tych 14 płaci oczywiście, bo nie sądzę, żeby "charytatywnie' działały, to nie te czasy... Sam wiesz - kobiecie trzeba albo zapłacić (niekoniecznie w money, ale też w innych dobrach) albo dobrze obiecać wink

84

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

A już niech działa jak chce, ja tam zapłacę tylko w naturze, jak co... wink

85

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

No porażka z tym brakiem porażek - wcale Ci popolować i postarać się nie dają wink

86

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Wczoraj wieczorem dostałem kosza, ale milutkiego, takiego "bo musiałam"... od takiej bardzo słodkiej i to jeszcze z genialną torebką! wink

87

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Tzn. jaką? Typu "worek na kartofle" czy minitorebka-portfelik?

88

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

No, no... Ciekawi mnie Twój gust w tej mierze smile

89

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Jak spytacie i o ile dobrze pamiętam ostatni tour do C.H., to pochodzi ona z Promod albo Mango - zapewne z FW2012. wink

Sesese. Pomarańczowa!

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-03-06 16:52:02)

90

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ale duża czy mała? Gdzie ja tu znajdę Promodę żeby sprawdzić?

91

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Tak na oko to byl bardziej kwadrat, dobre 35 x 35 - z wierzchu pomarańczowa, wewnątrz i w obszyciach brązowa. Do tego owa Odbiorczyni miała płaszcz latte, bordowe spodnie i zajefajne buty, a pazurki własne, idealnie odmalowane, o ile pamiętam na ciemny morski (nic nie poradzę na te mody na dziwaczne kolory) lecz liczy się najbardziej jakość malunku.

Nomen omen, a wiecie, że najlepiej ubrane są najbardziej zakompleksione i zdecydowanie też najbardziej samcze, ponieważ chcą dominować w tłumie, a sądzą, że bez szat nie potrafią?

92

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Olaboga, ile czasu Ty ją musiałeś oglądać, żeby to wszystko obczaić i jeszcze zapamiętać? Jestem pod wrażeniem...

93

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Jakieś 30 sekund.

Miała kręcone włoski, "zarudowione", do tego oczy jak ta właśnie Miodowa Fortuna, nieco jaśniejsze, buźkę Su---i, usta rysowane przez artystę... Tyłek schowała pod płaszczyk, ale łydki jak ta lala!

94

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Przy takiej torbie to właścicielka musiała mieć z 1,80 żeby wszystko razem dobrze wyglądało... Czyli - patrzyła na Ciebie z góry...?

95

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Co Ty opowiadasz? Czyżby w Rzeszowie nie było mody na oversize?

96

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Co ona tak sraczkowato ubrana była? jeszcze bordo i latte to do przyjęcia, ale po jakiego grzyba te morskie pazury?...

97

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Teraz jest moda na ten mix kolorów. A zastanowiłeś się przez chwilę, jak ona by bez tych ciuszków wyglądała?

98

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Och tamta była idealna, miała też te głos i ten rodzaj odmowy, który mnie kręci...

Te oczy, oczy Diablicy...

Nago wyglądałaby wyśmienicie, a jeśli nie, to wszystko bym jej porozciągał, mam do tego talent.

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-03-11 17:28:01)

99

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Co mianowicie miałbyś jej rozciągać?  Gumkę w majtkach...?...

100

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

jako osobni k który lubi szokować, mogłeś jej powiedzieć: na pewno super wyglądasz nago, chyba nie chcesz przegapić okazji żeby ktoś Cię mógł podziwiać?