51

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Trudno utrzymać wtedy emocje w ryzach, przynajmniej mnie

52

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Najgorsze jest to, że na drugi dzień ma się moralnego kaca i chciałoby się wymazać wczoraj z kalendarza...

53

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

36, no nie gadaj! Jakieś iskierki musiały być, to już nawet jeśli Ty chłodna, to może "Palnik" robił jakieś awantury, będąc zostawianym?

P.S. A Ty byłaś kiedyś zostawiona?

54

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Tak, to było w przedszkolu, kiedy Pawełek po tygodniu adoracji niedostępnej mnie wybrał inną... sad

55

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Tak, to było w przedszkolu, kiedy Pawełek po tygodniu adoracji niedostępnej mnie wybrał inną... sad

Nie zadaję się z niewychowanymi awanturnikami, zresztą mój sposób zachowania powstrzymuje ewentualnych krzykaczy przed ośmieszeniem się

56

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Czytaliście to? Ciekawe podejście do związku:
[url]http://www.sfora.pl/Zadal-zwrotu-kasy-za-sztuczne-piersi-Chciwosc-po-milosci-a52051[/url]

57

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ja w wieku nastu lat rozstałam się praktycznie przez sms'y i prze telefon... Nie przewidziałam, że chłopak w akcie desperacji i tak do mnie przyjedzie tongue Teraz mi za to strasznie wstyd, bo to był taki raczej mimo wieku poważny związek.

58

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

[quote=milagro]Czytaliście to? Ciekawe podejście do związku:
[url]http://www.sfora.pl/Zadal-zwrotu-kasy-za-sztuczne-piersi-Chciwosc-po-milosci-a52051[/url][/quote]

Dobre.. W ten sposób wszyscy się dowiedzieli co miała poprawiane...

59

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

I za ile:) Swoją drogą ciekawe, skąd policjant miał tyle kasy... Z tego co wiem tam zarobki nie powalają na kolana wysokością

60

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Widać dlaczego z nim była, sama by sobie nie pozwoliła na taki wydatek

61

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ja pier----lę, Pawełek odwrócił się na pięcie, no nie tej!

"Zblakmejluj" mu FB. To by było w kobiecym stylu - zemsta po dziesiątkach lat.

62

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Och,  przecież to do dziś mój dobry kolega jest...

63

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Przez Fb ludzie samobójstwa popełniają, więc nie radzę tak robić - może też okazać się zbyt wrażliwy...

64

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Nadal potrzymuję, iż jeżeli 1,5 mld ludzi ma już FB, to..........................................................................


..........................na świecie jest jeszcze 5,5 mld normalnych i ciekawych ludzi.

Nie macie pojęcia jak bardzo się ciesze, że nie wiem jaie gacie miała w Tunisie koleżanka, której i tak nie lubiłem...

Brakiem FB to można się dziś chełpić. Reszta ufoludków jak mnie słyszy, to niedowierza. Jak on spędza czas w takim razie?
Ano pracuje i skupia się na 3 realnych, zamiast 600 sztucznych znajomych. smile

65

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ale nie masz na myśli naszej tutaj, "inaczej realnej" Trójki?

66

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

I tak zawęziłem. Ostatnio sprawdzałem liczyłem i wychodzi, że mam ich jednak naście, ale takich wiesz, co ich normalnie czasem dotykam czy też obcuję twarzą w twarz...

Wasza Trójka, to taka nieświęta trójca, pytanie jeno, która chce być Gromniczna, a która Krzyżowana?

67

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Toteż firmy i urzędy gremialnie blokują dostęp do Fb, bo się okazuje, że lwia część aktywności pracowników polega na powiększaniu dochodów Marka Z....

68

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

A inne firmy na to: wpie----limy im to do Androidów (nadal nie mam na myśli tych wenerycznych).

Pakiecik za 6 zyla i asystentka managera śmiga jak ta lala, co ciekawe pewnie właśnie z nim na FB chatują - widzę ich wszędzie. Do współobecnych apatyczni, nonsolidarni, ale z androidkiem już cali huhu haha, suwają paluszkami po swoich ciekłych kryształach.

Właśnie milagro mam to z ludźmi, o czym wspomniałaś, zawsze dziwota "jak możesz tego nie znać; to jest teraz na topie".

A przecież, jak i zapewne moje śródpolskie alter-virgo-ego, na topie jestem ja! wink

69

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

I ja! I ja też! Zblakmejlujmy wspólnie FB, to wymysł szatana...

70

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ja tylko Gromniczna mogę być, mnie najbardziej się oczy świecą wink

71

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

A ja mogę być Święcona:)

72

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ale jaja-gromniczna i święcona.

73

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Może być też Wielkanocna, w końcu niedługo święta smile

74

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

No, w  tym roku szybko, pod koniec marca. Nawet wszystko nie zdąży się zazielenić.

75

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Wiosna kojarzy mi się z rozstaniami,  nie lubię tej pory roku