501

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Sandały, klapki japonki i inne aseksowne produkty obuwnicze początku lat 90:)

502

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Och też miałem - mundurek był. Trójkolorowe majty typu "bazar" również.
Czapki Chicago Bulls, potem rapowe spodnie, ważne jednak dokąd zmierzam, a nie skąd idę - idziemy nie?

Beztroską kuleczką też troszkę byłem - lekko beztroską - tzn. lekko kuleczką.

Kocie - zaprzęgnij no Macieja pod pług, w innym wątku pisałem o najlepszym sposobie na kalorie.
Te 2 kg, to przy jego wytężonej pracy znikną w tydzień.

Albo możesz z nowym kochankiem, wtedy fizycznie plus psychologicznie, traci się 5 kg w jedną noc.
Musi być jednak wyrafinowany, a nie byle adiutant. wink

503

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Chyba nie widziałeś tych co schudły drastycznie - takiej zwisającej skóry na brzuchu tobym nie chciała mieć:) Powolutku, po troszeczku chcę chudnąć...

504

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito]Beztroską kuleczką też troszkę byłem - lekko beztroską - tzn. lekko kuleczką.[/quote]

Założę sie, że czas "kuleczki" przypadł na miodowe lata w związku, kiedy to domowe obiadki i nadczynność kulinarna teściowej odkładały się w postaci tłuszczyku ponadgabarytowego...? Jest w tym jakaś nieubłagana prawidłowość - tycie w związku to częste zjawisko, chyba równie częste jak nuda.

505

Odp: Nasze erotyczne fantazje

36 - wcale nie, ha! Kuleczka przypadła na wiek 4 - 10 mniej więcej.

W międzyczasie przyjąłem i podbiłem zakład, więc nie wiem czy chcesz byś uświadomiona ile mi już wisisz?

Ksymena - rozkład ubytku kilogramów w przypadku użycia opcji "kochanek" jest całkiem akceptowalny.
Chudniesz 4 kg psychicznie, a 1 kg fizycznie w taką jedną noc.

Owe 4 kg psychicznie służą każdej, bez obaw o zwisy...................
...........więcej obaw powinna taka mieć bardziej o dalsze wkręcanie się w zabawę "ja jedna, ich dwóch".

506

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ich dwóch to dobra opcja, ale przy przenoszeniu czegoś ciężkiego wink Ja jeszcze aż tyle nie ważę, żeby jeden nie dał sobie rady...

507

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito]36 - wcale nie, ha! Kuleczka przypadła na wiek 4 - 10 mniej więcej.

W międzyczasie przyjąłem i podbiłem zakład, więc nie wiem czy chcesz byś uświadomiona ile mi już wisisz?[/quote]

Wiem, 2,50 PLN na Perłę Export w promocji big_smile

508

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja tam za bardzo nie fantazjuję, gdyż odpowiada mi to "życie erotyczne", które mam. Z męża jestem zadowolona i mam nadzieję, że on ze mnie też. smile Pewne fantazje pewnie pozaspokajaliśmy, bo oboje zgodziliśmy się na różne gadżety z  sexshopu. Innych "udziwnień" nie stosujemy. big_smile

509

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ksymena, ale pomyśl sobie o wielu innych zaletach.
Bo przecież czyż trzeci, a nawet drugi sam w sobie, tylko do noszenia stworzeni?

Jedne mawiają, że mąż jest do zarabiania, a kochanek do bzy........ - w każdym razie się rymuje!


Ty, a gdzie masz takie tanie Perły Export 36? Tu standard to 2,70 - 2,90.
Byś się chociaż rzuciła na czteropak, po dwa na łebka, a nie tak jedną dla mnie; przeto dla Ciebie zostawiłaś... kapselek???


Martynka, gdybaj i deklaruj jak chcesz, przyjdzie taki moment w życiu, gdzie albo pchnięta siłą przez męża (jak go przyłapiesz), albo też pchnięta siłą pomiędzyudową wtrącisz sobie do główki fantazje o czymś nowym, a może nawet wykonasz ruchy ku?

Aaaaa... Ty napisałaś: "za bardzo" nie fantazjuję.
To ja się pytam o owe "rzadko"... Podziel się opowieścią, Mężatko z Akcesoriami! wink

510

Odp: Nasze erotyczne fantazje

"Za bardzo" nie... - to może znaczyć że dwa razy do roku, raz koło Wielkiej nocy i raz kolo Bożego Narodzenia big_smile  Trochę czasu minęło... Ale może z tej wielkanocnej fantazji coś jeszcze pamiętasz?

511

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Dbam o Twoje zdrowie, a czteropak jest za ciężki, mógłbyś się nabawić kontuzji dźwigając...
Zostań łowcą promocji w Żabce to znajdziesz i te po 2,50 smile

512

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Teraz się biega po Małpce... wink

513

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Zalety dwóch są też takie, że co dwie głowy to nie jedna, jeden będzie umiał czytać a drugi pisać... wink

514

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito]Teraz się biega po Małpce... wink[/quote]

Ale po dwóch to się już chyba człowiek przewraca...? big_smile

515

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ksymena - no też o praktyczności ja mówił!
Kiedyś, może nie za czasów wspólnego pisania na forum, i tak dojdziesz do moich wniosków.
Nie da się zamknąć w jednej osobie spełnienia wszystkich swych oczekiwań.

Nie będę się tu odnosił do genetyki. To już niemodne! Passe!
Mówię o fakcie, że jeśli mieszkasz w przynajmniej średnim mieście, eeee tam, nawet w małej dziurze, to i tak statystycznie widzisz przynajmniej kilku fajnych samców w dniu codziennym

Swój Ci się obędzie, ręczę za to.
Może nie pociągniesz sznureczka, ale na pewno będziesz szarpać pewnego dnia.

Dlatego rzadko wdaję się w dysputę czy zdradzają kobiety czy mężczyźni i dlaczego.
Pytam kiedy. wink


36 - och zależy jaka "małpka" za ladą; swego czasu, choć już to minęło i skończyło się raptem na jednym całusie w policzek, poznałem w Małpce "małpkę", ale to takie jeszcze niewyrobione było - takie 20-letnie, z kwiatkami w wyobraźni.
Mi tymczasem trza upić się... dojrzałą "małpką".

Takim damskim whisky, leżakowanym na wypalonym drewnie dębowym... Ty łapiesz te przenośnie, nie? wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-06-18 11:49:37)

516

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Zatem rozglądaj się, bo nie znasz dnia ani godziny, gdy taka dojrzała wstanie z tej dębowej "trumny" i zechce się do Ciebie przytulić wink

517

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Oczekiwania są po to, żeby je selekcjonować w miarę dostępności...

518

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Rozglądam się, ale to tylko w fantazjach damskich o męskim życiu, one wszystkie same przybiegają i jeszcze wołają "o ratunek".

W prawdziwym życiu trzeba niektóre "podtapiać", coby sie ratować dawać chciały.

Także, jeśli już, to będę ową musiał "odkonserwować" z jej trumny.
Pytanie czy nie będzie wtedy mumią? wink


Ksymena - no zaczynasz gadać moim językiem.

Z długiej ścieżki ze startem na "ja Macieja w życiu nigdy" dochodzisz het, het, aż do stwierdzenia "obecnie nie ma nic do poszalenia na boku".
Jesteś coraz bardziej "realną" kobietą w moich oczach, przeto! wink

519

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Cenna uwaga, teraz będę unikać większych kałuż, żeby mnie z nich kto przygodny ratować nie chciał wink

520

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Niekoniecznie... Po prostu umiem pogodzić realność dostępnej rzeczywistości z marzeniami o nieosiągalnym, które przecież pozostanie marzeniem...

521

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Moje fantazje ostatnio obudził przystojny sąsiad z góry, właśnie się wprowadził,niestety w jest pakiecie z żoną wink

522

Odp: Nasze erotyczne fantazje

To może jakiś trójkącik?... big_smile

523

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Anays - przyłap go przy śmietniku, odprowadź do piwnicy i dalej.............. wink

On też o Tobie myśli wieczorem - pomimo różnic płci - jesteśmy zaskakująco podobni.

W pewnych przypadkach to jest tylko kwestia tego, że żadne nie wyciągnęło rączki w stronę drugiego. wink

524

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Piwnica to chyba temat w innym wątku - Najdziwniejsze miejsca na seks... ? Wśród pająków trudno by było się skupić...

525

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=Tminus19]Anays - przyłap go przy śmietniku, odprowadź do piwnicy i dalej.............. wink[/quote]

Tak, tak, najlepiej posegregujcie razem te odpady wink