476

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Oooo, to dopiero jest wyzwanie...  Jeszcze nie próbowałam big_smile

477

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Każda durna potrafi leżeć i udawać, że jest, ale która zrobi na odwrót i szczytując zachowa kamienną twarz?

Jest to nowość na rynku, bardzo modne w krajach anglosaskich - lepsze od mantry, bardziej wymagające od jogi, laski oszalały na punkcie tego ćwiczenia, bo ponoć można w 30 sekund spalić 270 kcal.

Można spalić 135 Tic Tac'ów jednym udanawanym nonorgazmem!

Przekażcie dalej - niech się rozniesie...

478

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Znam lepszą metodę - nie jeść tyle Tic Tac'ów wink

479

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Można się tam znieczulić i ciekawe czy by poskutkowało, np takim żelem medycznym. Ciekawe czy ktoś próbował?

480

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Milagro - sama spróbuj. Maść końska da Ci takiego kopa, że galop nie nastarczy, by Cię dogonić.
Jak nic - możesz mnie wtedy zawołać, spróbuję siodłać... wink

36 - i dobrze! Tylko co na to czekolada? wink

481

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A czekolada na to: Niemożliwe! big_smile

482

Odp: Nasze erotyczne fantazje

W ślad za nią krzyczy damska oponka: Help me Obi-wan Kenobi...

483

Odp: Nasze erotyczne fantazje

O maści końskiej słyszałam, że nic wspólnego z koniem nie ma, za to z osteoporozą, więc żeby mi czasem nóżki nie złamała w tym galopie...

484

Odp: Nasze erotyczne fantazje

mogę jeść czekoladę i inne grzeszne kulinaria, bowiem mierze w pasie...Kto zgadnie ile? Można się pomylić o 3 mikrometry:)

485

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Zaraz, zaraz mliagro - mów no więcej o tym, co słyszałaś, bo o ile używałem tylko raz, to mam pełną tubkę i teraz to już zastanwiam się, czy czasem lepiej nie wyrzucić. Co słyszałaś?

Mierzysz w pasie dokładnie trzecią część długości mojego objęcia, cobym mógł Cie potrójnie przepleść, abyś mi nie uciekła ewentualnie... Tak 36?

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-04-11 12:26:13)

486

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Obstawiam, że mierzysz wzorcowe 60 cm smile

487

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nie, pomyliłaś się na moją korzyść big_smile

488

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Rzadkie stosowanie podobno niczym nie grozi, ale jeśli codziennie będziesz się smarował przez dłuższy czas to może się to skończyć osteoporozą. Ja bym nie wyrzucała, inne leki też mają skutki uboczne, nawet witaminy...

489

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Moja mama używa od kilku lat, może nie codziennie ale często i jakoś nie ma z tym problemów... Może to zależy też od innych czynników?

490

Odp: Nasze erotyczne fantazje

36 - trochę motasz sprawę, bo na Twoją korzyść, to może być, że masz 55 cm, a przeto wyglądasz jak zapaść fizyczno-emocjonalna. To ma pewne uzasadnienia, zważywszy, ześ taka niziutka i licha posturą... smile

To gdzie ta miarka styka się z jej początkiem? Gdzieś na 62 albo 58?

Nooo właśnie milagro - największe skutki uboczne ma obcowanie z kobietami. Tyle frajdy, ale dużo też wku---nia. wink

Ksymena - czy Twoja mama jest Persem?

491

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito]Ksymena - czy Twoja mama jest Persem?[/quote]

No, bardzo śmieszne...  Niebywałe, że w poniedziałek masz taki dobry humor!

492

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Na moją korzyść, to znaczy, że podaje mniej...
Naprawdę mierzę 62 cm!

493

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Niewiele się pomyliłam... Ale mierzyłaś się przed obiadem czy już po? big_smile

494

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Mierzyła się tuż przed szkołą średnią...

Dziś wiele jej koleżanek z pracy niemal codziennie ma urodziny, a to zakrawa na................ ciasto! wink

Ale dobrze, jedz, boś pewnie licha, zapewne na pierwszy widok Ciebie miałbym ochotę Cię nakarmić, Drobinko? wink

495

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Przed szkołą średnią to byłam beztroską kluseczką, dopiero teraz mnie życie odchudziło...

496

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Czyli przyznajesz jednak, że słabo dokarmia?
Przejdź na poligamię! Idź na całość! Żyw się! wink


Toteż i nieraz mówiłem, powtórzę ostatni raz - chętnie Cię utuczę, jak owa baba Jasia i Małgosię.

497

Odp: Nasze erotyczne fantazje

To rzadko spotykane, żeby schudnąć jeśli się w wieku szkolnym było "kluseczką". Szkoda że ja nie mam takiej tendencji...

498

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja w w ogóle jestem nietypowa, więc mnie to wcale nie dziwi...

499

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Beztroska Kluseczka. Pewnie nosiłaś sandały.... tongue
Ważne, że w głowie masz, i że 36 nosisz na dzień dzisiejszy.

A Ty co Kuocie? Miałaś problemy z tym?
Dwa worki pszenicy, rowera nie wspomnę.

500

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Cóż, jako dziecko byłam szczupła, ale potem mnie trochę "przybyło" i stale się odchudzałam. Teraz prawie byłabym zadowolona gdyby nie te 2 kg nadwagi