426

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A u nas odbiło...

...i dlatego myślę tęskno o wschodzie.

Rozumiesz w końcu moje powody dla tej ciągoty, milagro???



Kocie - pozostaje zatem jedynie opcja płatnej pielęgniarki, a to oznacza, że muszę się szybko dorobić.

Na szczeście tuż przed 30-tką nadal nie mam nic poważnego.
Kręgosłup łupie nie ze starości, a z tęsknoty za pracą fizyczną, w nienawiści do pier---ych laptopów i pc-tów.

427

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nie narzekaj, bo może niedługo hemoroidy od siedzenia na forum się przyplączą... wink

428

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Zaczynam te ciągoty rozumieć, choć mnie one nie dotyczą...

429

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Może zacznij grać w totka?

430

Odp: Nasze erotyczne fantazje

36 - mam wrażenie, że byłaś w tym miejscu i widziałaś moją przypadłość.

Czyli że ten tam jest pod-legły Tobie, a wychodzi, że Ty jesteś pod-legła mi?
Kiedy byłaś pod moim siedzeniem, Hemofantastko?

milagro zaczyna rozumieć...  To jeszcze zrzuć biżuterię, pozostaw marzenia o sedanie metallic oraz chacie lepszej od sąsiadów i możemy ruszać w świat przeżyć wewnętrznych oraz wódki dla zabicia przeżyć zewnętrznych. wink

P.S. Ksymena - nie zdaję się na los. To los zdaje się na mnie. wink     (zabrzmiało twardo)

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-10-19 11:21:20)

431

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Mam intuicję, ot co wink
Jestem niepodległa - inaczej moja rogata dusza mogłaby Cię ukłuć w siedzenie...

432

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nooo, zaszyć się gdzieś w szałasie np. w tych okolicach, co Stachura w swojej siekierezadzie i doić butelczynę aż ujrzymy dno... Jest w tym jakiś urok, pierwotny, bym powiedziała i czemu by nie spędzić tak jakiegoś lata leśnych ludzi...? wink

433

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Niepodlegasz? Zawsze na górze? To w sam raz na moje leniwiejące żądze... tongue

milagro - w rzeczy samej! Najlepiej w domku w górach, za dnia wypasać owczarnię, a w nocy golić owieczkę... tongue

434

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Może zapadasz w sen zimowy, kataleptyczny...? Czym by Cię tu ożywić... wink

435

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Blisko natury, a te owieczki to nie takie znów niewinne, prawda...? wink

436

Odp: Nasze erotyczne fantazje

36 - fotony! Fotony! Ja chcę dobroczynne fotony z zakresu widzialnego, ale także UVA, UVB, UVC, podczerwieni + mnóstwo ozonu.

Biedne słoneczko, ledwo wychynie, a już sp......la.


milagro - No Kamila ze spożywczego "U Chojraczka" i Ewcia z Gospody. Ewentualnie Jadwiga z wypożyczalni nart. wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-11-14 16:15:39)

437

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Dostarczyłyby trunków i sprzętu... Ty to wiesz z kim się zakumplować wink

438

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ciepłe kraje więc zalecam... Nie ma to jak urlop zimą na karaibskich plażach wink

439

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=incognito]
P.S. Ksymena - nie zdaję się na los. To los zdaje się na mnie. wink     (zabrzmiało twardo)[/quote]

Ooooo to jesteś jak Chuck Norris - tylko skąd wziąć sianko?

440

Odp: Nasze erotyczne fantazje

milagro - a jak? Nie sądzisz jednak, że lepiej byłoby w owdowiałą Klaudyną, która po mężu odziedziczyła 4 bańki?
Taka wszystko zapewni naraz. Jedzenie, alkohol, narty, a naswet sam wyjazd na nie... wink

Dzięki 36! Jak na razie poczekają, bo osoba, której je polecasz nie bierze kredytów, od rodziców dostała w spadku głównie sam fakt życia, a sprzedaż obecnie licha. Coś bardziej czuję, że prędzej pojadę tam gdzie mówisz, ale spawać kadłuby statków w suchych dokach. Jednemu to płacą za to 4 koła dolców + spanie i żarcie oraz przelot za darmo. Też się chłopak opali - jeno anodą. wink

Ksymena - Chuck hehe - relikt przeszłości odgrzewany ile się da.
Pomyśleć, że znam sumę kontraktu z nim, bo temat tej kampanii prowadzi ktoś z rodziny.
Niedużo dostał - uwierzcie, że drobniaki w stosunku do np. Majewskiego w PKO.

Nie ma ch----ja nawet na Chuck'a. On również chce opłacić domek w Kansas i studia jego prapociech. smile

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-11-21 12:05:00)

441

Odp: Nasze erotyczne fantazje

...to już do Niemiec masz bliżej, a zarobki pewnie podobne, tyko pogoda nie taka...

442

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Chuck już jest na tyle bogaty ze nie musi się targować jak nasz zaściankowy Majewski... Ot, różnica nie tylko w szerokości geograficznej

A zdradzisz nam ile zarobił w dolarach?

443

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Vielleicht?!? Ich kenne ihre sprache ein bisschen... No i bym się u Niemców odrobił za te skradzione złote zęby, kosztowności i zagrabiony inwentarz moich dziadków!

Ksymena - raptem bata dolców za całą kampanię, a obejmowała ona sesje zdjęciowe, sesje dźwiękowe i sesje filmowe - dość ich dużo jeśli się przyjrzysz. Że też Chuckowi chciało się przyjeżdżać za takie drobniaki!

Podobne pieniądze dostawał Banderas Antoniusz.

Ostatnio edytowany przez onomato (2012-11-28 10:22:49)

444

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Tylko porównując że tak powiem aktywność na planie, to Majewski ma 2 razy więcej do roboty, a nie tylko wejść z jakimś osłem po sianko...
Podejrzewam, że to wszystko było na montażu "klejone", a "gwiazdorzy" nawet raz się w Polsce nie pojawili, bo:
1. nie za bardzo wiedzieli gdzie to jest
2. podejrzewali ze gdzieś w Afryce i bali się malarii
3. nie chcieli do tego za free walczyć w powstaniu - bo tak się kojarzy Polska na Zachodzie (że tu ciągle były powstania)

445

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Słuszna uwaga. Nie wiem jak Chuck - nie gryzłem mocniej tematu, ale Antonio nagrywał się u siebie.

Taaa na zachodzie są mądrzy, bo nie są między młotem a kowadłem, cwaniaczki.
Czy ktoś słyszał o obozach dla Holendrów i Belgów, he? A ilu z nich wysiedlono na Syberię do roboty?

Łatwo im wszystkim mówić, ale zbliża się kara za pychę - zbliża się w postaci tabunu Turków i innych arafatowych nacji.
Koran zje te nazbyt dumne Państwa na obiad. To się dzieje na naszych oczach.
No albo zrobią z nimi, jak z Żydami. Robili to nieraz - wcale nie mówię o samych Niemczech!

446

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jakoś za ciągłym mieleniem martyrologii nie jestem - czas się zająć tym co tu i teraz zamiast stawiać te same krzyże od wieków gdzie popadnie...

447

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Czyż i Belg nie stawił krzyża na nas, skorośmy tacy "wiecznie w powstaniu" - w jego mniemaniu?

Rymowaniu... tongue

448

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A nawiązując do tematu - jak myślicie, jakie fantazje może mieć Chuck Norris?

449

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Bo to 36 zaczęła! To jej wina!


tongue

450

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Tak, biję  się w piersi (nie za mocno, żeby nie bolało wink