451

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Znowu wczoraj widziałam tę reklamę z osłem z rogami - jakąś zoofilią mi to trąci...

452

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nie znam. To już jakaś nowsza? Jakaś modyfikacja Chucka, sianka i renifera?

453

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Faktycznie ten renifer jakiś taki "ośli"...

454

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nie, ten nibyrenifer jakiś taki za mały, albo ten Chuck taki wyrośnięty...

455

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Na pewno jest to malowany, oporożały i opuszony legwan!

Znając "kreatywność" w agencjach reklamowych...

:*

Ostatnio edytowany przez onomato (2012-12-15 11:25:16)

456

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Raczej obstawiam, że to któryś pracownik w ramach cięcia kosztów sam się za owego przebrał

457

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A meszek na twarzy dorobili w 3D Studio Max... smile

458

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nie, napaśli go GMO i meszek sam urósł wink

459

Odp: Nasze erotyczne fantazje

To musiał być w takim razie jakiś "creative advisor". To są Ci od wieszania milionów karteczek w biurze typu "określenia mocne i energetyzujące" "określenia negatywne" "klucze do szczęścia" itd..

To właśnie dzięki nim później zastanawiamy się kto włożył tyle serca, by w reklamie zwykłe gówno nazwać olśniewająco skutecznym i klasy premium, i jeszcze takim pokazać.


Pierwszy z brzegu przykład, to kompletnie nieprzemyślane urządzenie podające Twojemu dziecko mydełko.

Spoko - pompka może i brudna, ale przecież owa pocieszka zaraz te ręce umyje.
Jaki sens mieć kolejnego pomocnika na baterie?

Widziałem ostatnio żelazko za 3,5 koła, które za pomocą hiper-nano-dyfuzji pary i termo-klima-ceramicznej stopki prasuje szybciej.
Czyż osoba, którą stać na taki sprzęt, nie ma też kasy, by zatrudnić jakąś Ukrainkę i mieć w d---e ile czasu zajmuje jej prasowanie?

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2012-12-18 10:16:57)

460

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Osoba, która ma tyle kasy, zostaje zwolniona od myślenia:)

461

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ostatnio ktoś nazwał fioletowy kolorem "premium" - a jakby nie było to przecież kolor "postny" wink

462

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ksymena - no i dziękuję za oświecenie! Właśnie takich bab w życiu szukam - uczących czegoś. smile

Fioletowy hehe. Jeszcze lila czy lawenda - ładne, ale te purpury papieskie, jak widzę takie rajty na jakiejś damskiej dupie, to przepraszam, ale rzeczywiście padam na kolana w skrusze!

Błagam niech tego nie produkują... smile

Bo inaczej będę pościł...

463

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Miło mi, że tak znacząco wpłynęłam na stan Twoich zwojów mózgowych i innych neuronów smile

464

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Padanie na kolana jest bardzo skazane - poza tym to bardzo ciekawa pozycja przecież wink

465

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Kocie, ale mniemam, że mówisz o neuronach neuronach, czy o innych transporterach bodźców? Do wyboru cała gama, więc aspiruj wysoko z wpływaniem na mnie! wink

Ale pod jakim kątem to najlepiej widzisz 36 - ma padać na kolana z pierścionkiem czy głodnym językiem? wink

466

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Póki co z braku innego kontaktu wpływam na Ciebie tylko dotykowo (poprzez klawiaturę) smile

467

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Idźmy dalej, po co się ograniczać -  przecież pierścionek da się założyć na język, co go ładnie wyprofiluje....

468

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nadchodzi czas, w którym można to będzie zmienić Ksymena - już baaardzo niedługo - może wpadniesz do tej knajpy naprzeciw Staromiejskiego w owym czasie? To wypada w tym roku 20 - 23 lutego. Postaraj się pokłócić na wtedy z Maciejem.

Suma sumarum i tak spędzisz z Maciejem czas... wink

Mmmmh - takie oświadczyny poprzez rozkosz to bardzo groźne. A nuż powiesz TAAAAAAAAAAAAAAAK 36!

469

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Widzę, że w lutym masz już inne spotkanie umówione - to co, mnie na marzec przewidujesz...?

W takich chwilach mówię zupełnie inne słowa... Nie chciałbyś ich usłyszeć wink

470

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Zależy o jakich chwilach mówisz, bo łączyliśmy męskie funkcjonalności, ale usłyszeć chcę na pewno.

Myślisz, że forum zniosłoby ciężar Twoich onomatopej i innych okrzyków?

471

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Będę subtelna i powiem tylko, że zaczynają się głównie od samogłosek... Resztę sobie dopowiesz...

472

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=Tminus19]Nadchodzi czas, w którym można to będzie zmienić Ksymena - już baaardzo niedługo - może wpadniesz do tej knajpy naprzeciw Staromiejskiego w owym czasie? To wypada w tym roku 20 - 23 lutego. Postaraj się pokłócić na wtedy z Maciejem.

Suma sumarum i tak spędzisz z Maciejem czas... wink![/quote]


Aż tak długofalowo nie planuję, kto wie, gdzie będę za tydzień, a co dopiero za miesiąc...

473

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=ewka_sak]udawałyście kiedyś orgazm?[/quote]

Nigdy mi sie nie zdarzylo bo to zbija z tropu faceta. On musi wiedziec ze cos dzieje sie nie tak a udajac tylko pogarszamy sprawe. Co  do samego tematu raczej w trakcie nie fantazjuje ale zdarza mi sie kiedy jestem zdala od partnera

474

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ależ można udawać tak, żeby się nie zorientował... Naprawdę, to jest możliwe:)

475

Odp: Nasze erotyczne fantazje

To wszystko to są wyczyny dla nowicjuszek!

Pokażcie mi taką, która ma, a udaje, że nie!!! wink