151

Odp: Wymarzone Walentynki

A ja galaretkę. Po zastygnięciu jest kolorowa i przezroczysta i fajnie się telepie, nie rozmaże się i wygląda apetyczniej.

152

Odp: Wymarzone Walentynki

a ja zawsze robię mały torcik w kształcie serca, zapalamy świeczki, jakaś wytworna kolacyjka, oczywiście z dziećmi i wszyscy znajdą na stole coś dla siebie, co im będzie smakowało...

153

Odp: Wymarzone Walentynki

Mniam mniam... aapetytu mi narobiłaś, zaproś mnie smile chyba że to impreza zamknięta wink

154

Odp: Wymarzone Walentynki

jeśli chodzi o prezenty, to ja chyba wygrałam wink
kilka lat temu (dopiero się poznałam ze swoim obecnym mężem) spytał mnie co bym chciała najbardziej dostać (zbliżały się moje urodziny), ja na to że nic mi nie brakuje... no ale skoro pytasz, to może hmmm daj mi gwiazdkę z nieba! smile
no i co? po jakimś czasie (około dwóch miesięcy to załatwiał, a ja już dawno zapomniałam o tej prośbie) dał mi GWIAZDKĘ Z NIEBA! big_smile
podobno nie było to łatwe, ale wysępił ją z jakiegoś obserwatorium w Krakowie yikes


no i niech któraś mnie teraz przebije wink

155

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=justyna]jeśli chodzi o prezenty, to ja chyba wygrałam wink
kilka lat temu (dopiero się poznałam ze swoim obecnym mężem) spytał mnie co bym chciała najbardziej dostać (zbliżały się moje urodziny), ja na to że nic mi nie brakuje... no ale skoro pytasz, to może hmmm daj mi gwiazdkę z nieba! smile
no i co? po jakimś czasie (około dwóch miesięcy to załatwiał, a ja już dawno zapomniałam o tej prośbie) dał mi GWIAZDKĘ Z NIEBA! big_smile
podobno nie było to łatwe, ale wysępił ją z jakiegoś obserwatorium w Krakowie yikes


no i niech któraś mnie teraz przebije wink[/quote]

Justynko, chyba żadna z nas Cię nie przebije smile

156

Odp: Wymarzone Walentynki

a właściwie, to powinnam napisać niech któraś przebije mojego męża wink
to było romantyczne... naprawdę... już sam fakt, że starał się o to tyle czasu mmmm smile

157

Odp: Wymarzone Walentynki

Justyno zazdroszcze wink Prezent.... wymarzony wink
Jak dzis mijalam wystawy sklepowe to az sie sama do siebie usmiechalam. Nie rozumiem jak mozna nie lubiec tego swieta. Jest tak pozytywne i radosne. Te wszystkie czerwone serduszka tak rozweselaja w taki pochmurny, deszczowy dzien.

158

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=niechcemisie]Mniam mniam... aapetytu mi narobiłaś, zaproś mnie smile chyba że to impreza zamknięta wink[/quote]
zapraszam i dla Ciebie starczy smile

159

Odp: Wymarzone Walentynki

biszkopt już upieczony, trzeba wymyślić co dalej, śledzie z ananasem i następne z brzoskwinią już się chłodzą, szampan, napoleon itp w barku czekają na popitkę pepsi cytrynowa a resztę się jeszcze dorobi i będzie imprezka...

160

Odp: Wymarzone Walentynki

sledzie z ananasem :> hmm tego jeszcze nie probowalam big_smile

ja jutro bede sie wyzywac kulinarnie tongue ide tez kupic pewien fikusny fatalaszek, ktory wypatrzylam dzis w witrynie sklepowej...

161

Odp: Wymarzone Walentynki

Ja już mam smile Kurczę, przygotowujemy się do tych Walentynek jak do Bożego Narodzenia - menu, prezenty, stroje, ha ha big_smile

162

Odp: Wymarzone Walentynki

Nie, nie ja do swiat przygotowywalam sie od 1 grudnia big_smile:D:D
Mi jeszcze jeden dylemat zostal! JAKI ALKOHOL?!

163

Odp: Wymarzone Walentynki

Ja takich dylematów nie mam ... żaden big_smile

164

Odp: Wymarzone Walentynki

ja też żaden ostatnio.... ale kupiłabym wino, obowiązkowo czerwone wytrawne - na romantyczną kolację nie pasuje żaden inny alkohol, wino jest eleganckie smile

165

Odp: Wymarzone Walentynki

Tez pewnie kupilabym wino gdyby nie to, ze go nie znosze... sad Myslalam o martini rosso ale moj za nim nie przepada... ehh tak zle i tak niedobrze tongue

166

Odp: Wymarzone Walentynki

hmmm a białe lekko musujące? albo różowe? tez nie przejdzie?
nie wiem co innego... martini to faktycznie takie trochę babskie wink

167

Odp: Wymarzone Walentynki

Rozowego tez nie lubi... hmm ale biale lekko musujace...brzmi smakowicie tongue Nie pilam nigdy szczerze mowiac.

168

Odp: Wymarzone Walentynki

spróbuj, ale na pewno nie kupuj wódki ani piwa big_smile
to mało romantyczne tongue

169

Odp: Wymarzone Walentynki

Dziewczyny, jakie kreacje szykujecie na Walentynki? Sukienkę czy inny strój? wink

Ostatnio edytowany przez Madzik444 (2011-02-12 12:49:01)

170

Odp: Wymarzone Walentynki

O wodce czy piwie nawet nie pomyslalam... na poczatku myslalam o rumie + cola bo obije uwielbiamy wink Pozniej o szampanie ale nie wiem ktory jest dobry.
Madzik ja mam fioletowa tuniko-sukienke z blyszczaca kokardka, do tego zakladam kabaretki (o, tak!) i szpilki. A pozniej.... czerwona haleczka z obsessive smile

171

Odp: Wymarzone Walentynki

ale rum z colą chyba nie pasują do jedzenia? zresztą nie wiem, nie znam się wink
szampan jest exclusive smile ale wybrać też bym nie umiała ....

wow! podziwiam, naprawdę się tak stroicie? no i szok że macie to już zaplanowane! respect smile
nieźle ... smile

172

Odp: Wymarzone Walentynki

Wlasnie to jest problem, ze rum nie pasuje tongue Moze ktos zna dobrego szampana? Ehh no czasem trzeba sie wystroic wink Zeby facet nie zapomnial jaki ma skarb w domu wink

173

Odp: Wymarzone Walentynki

może takie coś? big_smile
[img]//www.kaczuszka.co.uk/thumb/piccolo-bezalkoholowy-truskawkowy__5900533004177.jpg[/img]

174

Odp: Wymarzone Walentynki

Albo Nalewkę Babuni. My nie zawsze pijaliśmy to samo. Jeśli jedno wolało drinka a drugie wino, to tak było, a jeśli już wypada się napić tego samego, to nikomu nic się nie stanie jeśli napije się lampkę wina, które nie jest jego ulubionym.

175

Odp: Wymarzone Walentynki

Z tym, ze po co zmuszac sie do czegos za czym nie przepadamy? Mysle intensywnie o tym szampanie i szukam informacji na necie ktore ludzie chetnie kupuja. A jak nie to skusze i sie na wino musujace. Polecacie jakies?