176

Odp: Wymarzone Walentynki

nie potrafię nic polecić, to kwestia gustu... ja pijam wytrawne, inni wolą raczej słodkie - w necie nie czytaj, bo ludzie zamieszczają subiektywne opinie a o gustach się nie dyskutuje
idź do sklepu z winami powiedz czego szukasz i sprzedawca Ci coś poleci

177

Odp: Wymarzone Walentynki

W moim mieście nie ma takich sklepów z winami z prawdziwego zdarzenia... niestety sad A nie mam prawa jazdy i niestety jestem ograniczona. Mam do wyboru tesco, biedronke, lidla lub lokalne monopolowe hmm

178

Odp: Wymarzone Walentynki

Dobre są wina El Sol, fakt, że o gustach się nie dyskutuje ale czasem można się zdać na czyjś gust i niekiedy się to opłaci smile Polecam El Sol półsłodkie lub słodkie oczywiście czerwone. Węgierskie wina prosto z winnicy, które miałam okazję próbować i baaardzo mi smakowały to Muskat, mniammm...

179

Odp: Wymarzone Walentynki

Ale El Sol to chyba zwykłe wina? W sensie, że nie musujące... choć fakt pamiętam, że kiedyś piłam chyba różowe i mi smakowało.

180

Odp: Wymarzone Walentynki

Tak fryz, El Sol to są zwykłe winka i wyśmienicie smakują. Mają wyjątkowy bukiet, raj dla podniebienia smile Pozdrawiam.

181

Odp: Wymarzone Walentynki

Ehh to słabo sad Jedyne jakie wypije ze smakiem to rozowe... chyba jednak bede celowac w jakiegos szampana wink

182

Odp: Wymarzone Walentynki

Kupilam różowe wino ElSol i Martini Asti smile Gotuje od rana, powiedziałam mojemu że robie obiad na kilka dni big_smile Oczywiscie uwierzyl i zmyl sie szybko z kuchni po tym jak mu zaproponowalam zeby pomogl wink

Ostatnio edytowany przez fryz (2011-02-13 14:37:50)

183

Odp: Wymarzone Walentynki

Mój pomysł na walentynki jest następujący : podzielić ten dzień na dwie części. Dwie niespodziankowe części. Walentynkowym zadaniem jest sprawienie, by partner/-ka czuł/-a się w tym dniu wyjątkowo, by szczęście i radość były pierwszymi uczuciami nasuwającymi się, kiedy będzie wspominał/-a ten dzień. Skoro ma to być niespodzianka nie można zdradzać szczegółów oprócz powiadomienia od której do której będzie trwała nasza część. Nic więcej - niech reszta będzie słodką tajemnicą smile  W ten sposób łatwo się przekonać, czy dobrze się znamy, czy partnerowi na nas zależy, bo jeśli tak to tę niespodziankę zapamiętamy na długi okres czasu.

Wklejam mój pomysł jeszcze raz, bo nie wiedziałam,że to jest wątek konkursowy smile

184

Odp: Wymarzone Walentynki

To nie tak, ze watek konkursowy. Ale po co robic balagan na forum jesli mozemy dzielic sie pomyslami w jednym temacie smile

185

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=fryz]Z tym, ze po co zmuszac sie do czegos za czym nie przepadamy? Mysle intensywnie o tym szampanie i szukam informacji na necie ktore ludzie chetnie kupuja. A jak nie to skusze i sie na wino musujace. Polecacie jakies?[/quote]
Czemu zmuszać? Chodziło mi tylko o to, że nie musi być ulubione, skoro nie macie wspólnego "ulubieńca". Doskonałe recenzje win są na stronie , która się nazywa "do trzech dych" - degustują i opisują wina, które należą do lepszych kategorii, mimo ceny do 30 zł. ADRES: [url]http://dotrzechdych.pl[/url]

186

Odp: Wymarzone Walentynki

Dzieki, za adresik wink Chodzilo mi o to, ze wolalabym juz zebysmy pili inne napoje, chocby kompot tongue niz spozywac alkohol za ktorym nie przepadamy wink Jak juz wspomnalam kupilam Martini Asti i Rozowe wino ElSol, mam nadzieje, ze ktores nam przypasuje smile Najorsze jest to, ze mam w szafce rafaello i juz prawie sylsze jak ono mnie wola big_smile:D:D

187

Odp: Wymarzone Walentynki

W dniu Świętego Walentego chcę coś zrobić szalonego.
A by dzień ten był wspaniały, to chcę widzieć morze, skały...
L eżeć sobie gdzieś na plaży, gdy słoneczko mocno praży.
E gzystować z mym wybranym - bardzo we mnie zakochanym.
N auczymy się nurkować, by pod wodą się całować.
T worzyć będę serca z piasku przy księżyca pięknym blasku
I czarować męża mego - jedynego, kochanego.
N apijemy się szampana, by świętować aż do rana.
E gzotyczny wieczór będzie - drinki, kwiaty, palmy wszędzie.
S łowem jednym będzie bosko... ciepło, miło i beztrosko.

188

Odp: Wymarzone Walentynki

Ja to się cieszę, że my nie pijemy teraz alkoholu. pozostaje jedynie dylemat kartek i prezentów. A właśnie! jesteście na tyle sentymentalne, aby zachowywać kartki i liściki? Czy może wyrzucacie po nacieszeniu się. A jak jest z walentynkami od dawnych sympatii. Macie je jeszcze czy pozbyłyście się ich?

189

Odp: Wymarzone Walentynki

Ja mam tongue Od mojego terazniejszego (i jedynego) wszystkie karteczki... co lepsze... zbieram tez inne pierdolki big_smile np. kapselek z tymbarku z serduszkiem, ktory mi kupil tongue bilety z naszego ulubionego koncertu, smieszne wierszyki ktore mu czasem pisze do sniadania tongue Zbieram to w takim wielkim brulionie chyba na zdjecia?
Ja tez w zasadzie pic nie musze, wystarczy mi woda mineralna wink Ale to takie romantyczne swieto wiec trzeba uczcic czyms niecodziennym smile
A propo tongue Dziewczyny zycze wam by dziejszy dzien minal tak jak sobie tego wymarzylyscie! Ja zmykam sie stroic bo by mamy "wczesne" walentynki gdyz moj luby idzie na noc do pracy sad

190

Odp: Wymarzone Walentynki

ja jestem sentymentalna, kiedyś zbierałam wszystko! teraz już moje zbiory się trochę przerzedziły, ale kartki czy jakieś wspólne gadżety zostały... jak znowu zacznie nam brakować miejsca to zrobię porządek i pewnie znowu się czegoś pozbędę smile

191

Odp: Wymarzone Walentynki

Ja zbieram takie rzeczy do pudła, a niektóre przyczepiam do korkowej tablicy.

Wiecie co, kiedyś po drodze kupił mi lizaka (kocham lizaki i często to robi), ale ten był inny. Nie wybierał go, bo były w różnych papierkach, ale o takim samym smaku wszystkie. Zaczęliśmy się śmiać, bo na opakowaniu był obrazek z chłopcem w czapce z daszkiem, a obok niego dziewczynka - no my po prostu. Przyjrzałam się papierkowi lepiej i doznałam szoku, gdy zobaczyłam nazwę firmy - IWOMAR (a my jesteśmy IWOna i MARek). Śmialiśmy się do rozpuku z tego. Takiego papierka nie mogłam po prostu wyrzucić. Musiałam go zachować.

192

Odp: Wymarzone Walentynki

no taki papierek to i ja bym zostawiła big_smile

193

Odp: Wymarzone Walentynki

Patrzcie jaki fajny wierszyk znalazłam, ha ha big_smile

Dziewczyna pyta chłopaka: lubisz mnie?
On odpowiedział: NIE!
Myslisz ze jestem ładna?
Znów powiedział: NIE!
Jestem w Twoim sercu?
...Powiedział: NIE!
Płakałbyś gdybym umarła?
Znów usłyszała: NIE!
Smutna odeszła...
Chłopak złapał ją za rękę i powiedział:
NIE lubię Cię tylko kocham,
dla mnie nie jesteś ładna tylko piękna,
NIE jesteś w moim sercu tylko moim sercem,
NIE płakałbym tylko bym umarł...

194

Odp: Wymarzone Walentynki

A tym, którzy chcieliby poczytać o Walentynkach polecam blog: [url]http://blog.tripla.pl/nowosci-z-tripli/walentynki/[/url]

195

Odp: Wymarzone Walentynki

Coś tu cicho i pusto smile
czyżby wszystkie się stroiły i szykowały jakieś walentynkowe niespodzianki? wink

ja zajadam się czekoladą (jest afrodyzjakiem!!!!) i kończę pracę...

196

Odp: Wymarzone Walentynki

Ehh dziewczyny ja juz po (ukochany pojechal do pracy) ehhh... ide odpoczac tongue

197

Odp: Wymarzone Walentynki

hehe - jak to kolacja potrafi zmęczyć big_smile

198

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=justyna]hehe - jak to kolacja potrafi zmęczyć big_smile[/quote]
i sporty pokolacyjne big_smile:D:D

199

Odp: Wymarzone Walentynki

fajnie te walentynki wyglądają z góry smile

200

Odp: Wymarzone Walentynki

Dziewczyny chwalcie sie jak wam wieczor minal tongue Ja dzis niestety juz ide do pracy buu nie chce!!!