76

Odp: Antyperspiranty

[quote=niechcemisie][quote=aknezz]Aktualnie zaczynam używać bloker ziaja ale na razie za krótko aby wydać opinię[/quote]
Twój też tak śmierdzi jak mój? Bo niby miał być bezzapachowy.[/quote]

Chyba kazdy tak śmierdzi niestety....

77

Odp: Antyperspiranty

Polecam doraźnie  Bloker Ziajki i sztyfty Rexony. Broń Was Boże od Isany w kulce-bubel!:)

78

Odp: Antyperspiranty

[quote=rudzielec1984]Polecam doraźnie  Bloker Ziajki i sztyfty Rexony. Broń Was Boże od Isany w kulce-bubel!:)[/quote]
mialam isane w kulce i nie narzekała, a jak by moja babcia to usłyszała to by cie chyba ekskomunikowała tongue serio ona uwielbiam isane i wszystko co z nią związane tongue

79

Odp: Antyperspiranty

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984]Polecam doraźnie  Bloker Ziajki i sztyfty Rexony. Broń Was Boże od Isany w kulce-bubel!:)[/quote]
mialam isane w kulce i nie narzekała, a jak by moja babcia to usłyszała to by cie chyba ekskomunikowała tongue serio ona uwielbiam isane i wszystko co z nią związane tongue[/quote]

Buhahaha to nie mów nic babci:):):)

80

Odp: Antyperspiranty

Używam najczęściej antyperspirantów z Nivea. Obecnie w sprayu, ale te w kluce też lubię ;]

81

Odp: Antyperspiranty

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=niechcemisie][quote=aknezz]Aktualnie zaczynam używać bloker ziaja ale na razie za krótko aby wydać opinię[/quote]
Twój też tak śmierdzi jak mój? Bo niby miał być bezzapachowy.[/quote]

Chyba kazdy tak śmierdzi niestety....[/quote]

Rety, a już myślałam, że może coś z nim nie tak, bo ten zapach bardzo nieprzyjemny jest, w dodatku okropnie podrażnia mi pachy, dlatego użyłam 2x i basta. Chyba muszę spróbowac wstrzymać się z depilacją na te trzy dni, bo może to przez to.

82

Odp: Antyperspiranty

Ostatnio mam okazję używania sprayu Fa jest bardzo dobry
w przeciwieństwie do sztyftu nie pozostawia białych plam

83

Odp: Antyperspiranty

Ja z reguły używam antyperspirantów w sprayu z Garniera, ale to raczej tak tylko dla zapachu i odświeżenia, bo raz w tygodniu ( czasami rzadziej ) stosuję Bloker Ziaji, kiedyś stosowałam etiaxil, ale Ziaja jest tańsza, opakowanie ma większe, a efekt jest naprawdę porównywalny.

[url]http://kaczkazpieklarodem.blogspot.com/[/url]

Ostatnio edytowany przez kaczka89 (2012-08-23 00:49:59)

84

Odp: Antyperspiranty

Coraz bardziej mnie do tej Ziaji przekonujecie. Patrzę przepraszającym wzrokiem w stronę półki, na której stoi.

85

Odp: Antyperspiranty

Ja używam i w kulce z Nivea i w sprayu z Nivea, skuteczne i delikatne:)

86

Odp: Antyperspiranty

JA uzywam Garnier mineral invisible, przeciewko plamom na każdego rodzaju ubraniach big_smile Jest niezawodny. Czy już testowałyście??

87

Odp: Antyperspiranty

Ja mam go właśnie teraz, ale jakoś szczególnie mnie nie zachwyca. Wolę Rexonę w kulce, którą miałam wcześniej.

88

Odp: Antyperspiranty

ja bardzo sobie chwalę różowego adidasa w kulce

89

Odp: Antyperspiranty

A ja mam Garniera i jestem zachwycona. Wcześniej używałam Rexony, ale niestety zostawiała plamy. Teraz przynajmniej jestem spokojna o tkaniny, które się nie odbarwiają, bez względu na to czy są czarne czy kolory. Tak w ogóle to wiedziałyście, że ponad 90% kobiet ma w szafie kolory?

adminka też kiedyś używałam adidaska smile

90

Odp: Antyperspiranty

Ja polecam Iwostin smile

91

Odp: Antyperspiranty

Ja ostatnio sięgnęłam po raz pierwszy po antyperspiranty SORAYA w kulce, choć kulek nie znoszę. Zapachy: Oxygen i Fresh są wspaniałe! Ale poza zapachem bez rewelacji, nic szczególnego, ani nie zachwycił ani nie zawiódł.

92

Odp: Antyperspiranty

Muszę wypróbować jak mi się rexona skończy, widziałam je już w drogerii

93

Odp: Antyperspiranty

Ja od jakiegoś czasu używam antyperspirantu w kulce Dove.Sprawdza się znakomicie.Wytrzymał bez problemu 1,5 godz ćwiczeń z Ewą Chodakowską.:)

94

Odp: Antyperspiranty

O popatrz, to super.

95

Odp: Antyperspiranty

Ja do ćwiczeń używam bezwonnego dla mężczyzn, skuteczniejszego nie znam

96

Odp: Antyperspiranty

O męskich perfum używasz, ale bez zapachu ?

97

Odp: Antyperspiranty

Mnie się kiedyś podobał MEXX dla mężczyzn, właściwie pachniał jak perfumy dla kobiet

98

Odp: Antyperspiranty

Ja ostatnio polubiłam się z antyperspirantem Fa sport 72 h. W połączeniu z blokerem daje radę i jestem zadowolona. wink

99

Odp: Antyperspiranty

[quote=Isia]Ja do ćwiczeń używam bezwonnego dla mężczyzn, skuteczniejszego nie znam[/quote]
No właśnie, podobno te dla mężczyzn są skuteczniejsze. Moja koleżanka ma zwyczaj używac w lecie męskich, a poza "sezonem" damskich.

100

Odp: Antyperspiranty

Silver Roll on - Dezodorant Hb. Z kilku względów. Po pierwsze, nie zawiera alkoholu. Kolejna sprawa to fakt, że rzeczywiście zmniejsza potliwość, jak również neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Osobiście jestem zadowolona - swoją drogą ciężko o dobry kosmetyk dla skóry delikatnej, a ten sprawdza się nawet zaraz po goleniu.