51

Odp: Antyperspiranty

Hahaha big_smile Zimno Ci? Bez przesady. Ja nienawidzę kulek, bo się leją i długo wchłaniają.
Lady Speed Stick w żelu jest fajny. Z Avonu miałam dwa, oba mnie uczulily.

52

Odp: Antyperspiranty

Ja używam Ziaji bloker smile Ale ona nie jest dla tych wrażliwych bo troszkę wysusza

53

Odp: Antyperspiranty

Bardzo lubię roll on Soraya w wersji Fresh - obchodziłam go w sklepie bez zainteresowania, ale jest naprawdę świetny! Możecie o nim poczytać u mnie jeżeli jesteście zainteresowane smile

54

Odp: Antyperspiranty

Używam Garniera-jest dobry ( w kulce)

55

Odp: Antyperspiranty

[quote=niechcemisie]Hahaha big_smile Zimno Ci? Bez przesady. Ja nienawidzę kulek, bo się leją i długo wchłaniają.
Lady Speed Stick w żelu jest fajny. Z Avonu miałam dwa, oba mnie uczulily.[/quote]


też nie lubię kulek i podzielam zdanie, że lady speed stick w żelu jest fajny, dla mnie właściwie ideał. smile ale aby się nie przyzwyczaić testuję też nowości innych marek.

56

Odp: Antyperspiranty

a mi najbardziej pasują właśnie kulki. ostatnio najczęściej używam rexonę oraz ziaję i jest ok wink

57

Odp: Antyperspiranty

ostatnio testowałam sobie kulkę z AA deo energy - nie polubiłam jej. pisałam na blogu o niej tutaj: [url]http://my-love-cosmetics.blogspot.com/2012/01/oceanic-aa-deo-energy-antyperspirant.html[/url]  plus za skład, brak parabenów alkoholu... ale ochrona mizerna. bardzo mizerna.

58

Odp: Antyperspiranty

Ja też przepadam za kulkami, polecam adidasa srebrnego i złotego. W sztyfcie strasznie brudzą ubrania.

59

Odp: Antyperspiranty

Ja  słyszalam ostatnio sporo o tym blokerze z Ziaji i sama już nie wiem czy warto w niego inwestować choć w sumie cena jest niska więc można przetestować,żeby się przekonać samemu.Tak poza tym używam antyperspirantów w sprayu z Garnier smile

60

Odp: Antyperspiranty

według mnie dobre są w kulce.

Garnier, adidas, Rexona for Teens ( cudownie pachną) , Fa (kolejna słodycz!). Na mnie działają, wytrzymyją długi czas mimo że często uprawiałam sporty.

61

Odp: Antyperspiranty

Nie wiem czy wiecie ale większość antyperspirantów zawiera sole aluminium, które bardzo szkodzą zdrowiu. Mogą prowadzić nawet do choroby nowotworowej.. więcej możecie poczytać o tym u mnie na blogu w recenzji Ziaja bloker [url]http://nixfado.blogspot.com/2012/04/ziaja-bloker-cichy-morderca.html[/url]

62

Odp: Antyperspiranty

Aktualnie zaczynam używać bloker ziaja ale na razie za krótko aby wydać opinię

63

Odp: Antyperspiranty

Ja stosowałam już wszystkie sztyfty, kulki, spraye aż w końcu sięgnęłam za radą koleżanki po ałun [url]http://www.mydlarnia.info/dezodorant---krysztal-alunu-w-sztyfcie-cat-230-id-853.aspx[/url] i naprawdę jestem zadowolona, bo nie brudzi mi ubrań i nie podrażnia smile

64

Odp: Antyperspiranty

ja lubię kulkę Garniera, teraz kupiła, sobie Alterę;)

65

Odp: Antyperspiranty

Ja używam Rexony, bo najlepiej wg mnie chroni przed poceniem, szkoda, że brudzi na biało ;/

66

Odp: Antyperspiranty

ja ostatnio kupiłam w aptece deo-roll w kamieniu, naturalny bez żadnych parabenów ani innych sztucznych substancji. Raz że nie brudzi ubrań, jest bezzapachowy więc 'nie kłóci' się z moimi perfumami w dodatku jest skuteczny i ekonomiczny - taki kamień starcza aż na rok użytkowania. Polecam

67

Odp: Antyperspiranty

Ja używam antyperspirantu z Dave, świetny zapach i jest na prawdę dobry smile

68

Odp: Antyperspiranty

Ja zrezygnowałam z antyperspirantów i zaczęłam używać ałunu, bo wszystkie inne, które do tej pory miałam mnie uczulały. Obecnie mam ten z Mydlarni u Franciszka. smile

69

Odp: Antyperspiranty

A próbowałąś naturalnych kosmetyków z Yves Rocher? [url=http://www.yves-rocher.com.pl/]Sklep z produktami Yves Rocher[/url] można znaleźć na przykład w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu i pewnie w innych galeriach też będzie. Jak nie to mają sieć sprzedaży internetowej.

70

Odp: Antyperspiranty

Ja używam etiaxilu i zapomniałam prawie co to pocenie się spod pach ;D
Moja mama łyka perspi block bo etiaxil na nią nie działa i sobię bardzo chwali ;D

71

Odp: Antyperspiranty

Dla mnie sztyfty to najgorsza z możliwości. Ja stosuje głownie kulki, żele też bardzo miło wspominam. I jeszcze mam taką zasadę, że nie stosuję jednej firmy za długo, aby nie przyzwyczaić skóry. Ostatnio stosowałam kosmetyki Yves Rocher i rzeczywiście sa niezłe Sygin. Zwłaszcza [url=http://www.yves-rocher.com.pl/zapachy/zapachy_dla_niej]zapachy dla kobiet[/url] sa super orzeźwiające.

72

Odp: Antyperspiranty

spray! najbardziej lubie rexone sexy i dove z granatem smile

73

Odp: Antyperspiranty

[quote=a.filipowska]a ma ktoś doświadczenie z tak reklamowanym etiaxilem? bo mój mąż go kupił i mówi, że masakra - jest bardzo mały i bardzo drogi, na baaardzo krótko wystarczył i nie było żadnych efektów ...[/quote]

kiedys moj chlopak uzywal i bym bardzo zadowolony

74

Odp: Antyperspiranty

Spotkałam się z 2 osobami uzywającymi etiaxilu i obie bardzo zadowolone kupują go cały czas. Natomiast ja używam kulkę dove. Zazwyczaj używam kulek nie za długo jednej firmy bo tak jak pisałyście skóra się przyzwyczaja do skladników. Bardzo też sobie chwalę NIVEA fresh.

75

Odp: Antyperspiranty

[quote=aknezz]Aktualnie zaczynam używać bloker ziaja ale na razie za krótko aby wydać opinię[/quote]
Twój też tak śmierdzi jak mój? Bo niby miał być bezzapachowy.