26

Odp: Antyperspiranty

Ja używam ETIAXILU tego w kolorze czerwonym. Bardzo ważne aby stosować go zgodnie z zaleceniami producenta , czyli wieczorem nakładamy preparat po paszkami, na nie podrażnioną skórę oraz należy go dobrze wysuszyć ( ja suszę przez chwilkę suszarką paszki smile ) .
Następnego dnia rano myję paszki wodą z mydłem i mam spokój na co najmniej dwa tygodnie. Na co dzień używam, tak dla komfortu antyperspirantu w kulce.
Etiaxil jest przeznaczony dla osób, które się nadmiernie pocą np. w sytuacji stresowej.
Jest naprawdę skuteczny. Jedyna wada to koszt ale na allegro sa w cenie ok. 40 z. Mnie wystarcza co najmniej na pół roku. Myślę, że jak ktoś ma problem z poceniem to warto zainwestować w ten preparat.

27

Odp: Antyperspiranty

a dlaczego dodatkowo używasz zwykłego?? czy to oznacza, że etaxil nie działa???

28

Odp: Antyperspiranty

działa ale antyperspirant stosuję bo ślicznie pachnie . Kupiłam w  Oriflame perfumy i gratis był antyperspirant o tym samym zapachu. smile

29

Odp: Antyperspiranty

a to co innego :-)

30

Odp: Antyperspiranty

mój mąż stosował etiaxil zgodnie z instrukcją, skończył się bardzo szybko, a efektów nie było , a kasy mnóstwo....

31

Odp: Antyperspiranty

używam w kulce Eva Natura len jest tani skuteczny

32

Odp: Antyperspiranty

Antyperspiranty to dobra rzecz. Używam je w spreju i w kulce.

33

Odp: Antyperspiranty

Ostatnio kupiłam sobie Fa Active Pearls 0 % alcoholu .
Nie podraznia skóry  i bardzo ładnie pachnie .

34

Odp: Antyperspiranty

ja w sprayu, bo w kulce za długo schną wink a ja raniutko wszystko robię pędem...

35

Odp: Antyperspiranty

Sposób zeby antyperspirant w kulce nie brudził ubrań. Nałozyc wieczorem po umyciu sie. Jesli rano go uzyjemy to nie ma czasu na wchłonięcie sie i wtedy najlepszy moze brudzic. Ja stosuje tą metodę z powodzeniem od kilku lat, przetestowałam juz kilka firm i zawsze było ok.

36

Odp: Antyperspiranty

czyli rano mam się nie myć??????????? lol

37

Odp: Antyperspiranty

O! to coś nowego! bez mycia!?

38

Odp: Antyperspiranty

No chyba normalne że rano trzeba sie umyc, tylko juz nie smarowac antyperspirantem. Dziewczyny zarty sie was trzymaja wink

39

Odp: Antyperspiranty

no to przecież zmyję ten dezodorant podczas kąpieli... nie  bardzo chce mi się w to wierzyć smile

poza tym wolałabym żeby w nocy moja skóra mogła odpocząć i pooddychać, także chyba zastosuję swój sposób - rano po kąpieli i 1-2 minutach ubranie (wtedy się najczęściej maluję albo idę wstawić kawę), jakoś nigdy nie patrzyłam na to tak, że nie mam czasu żeby wysechł smile

40

Odp: Antyperspiranty

Zmyjesz to co z niego zostało na skórze, składniki aktywne zostana wchłoniete. To nie działa tak że zatka gruczoły potowe i po sprawie... Tu juz wkracza do działania fizjologia. Pewne substancje (najcześciej zwiazki glinu) hamuja aktywnośc gruczołów potowych ale nie zrobia tego od razu tylko potrzebuja na to kilku godzin. Jesli uzyjesz antyperspirantu ale powiedzmy za godzine poszłas pobiegać to i tak się spocisz.
Jak Cie nie przekonuje to co napisałam to zajrzyj tu: [url]http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=&products_id=1913[/url]
albo tu: [url]http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=135&products_id=4149&n=driclor-antyperspirant-20ml.html[/url]
I dokładnie przeczytaj sposób uzycia.

Sa to akurat strony Dicloru i Etiaxilu ale wszedzie pisza że antyperspirant należy stosowac wieczorem .

W składzie sa związki chemiczne zawierajace w nazwie słowo "aluminium" to jest po łacinie glin. Jesli ktos pamieta lekcje chemii to miał oznaczenia Al.

41

Odp: Antyperspiranty

dzięki smile
rozumiem, że to te dwa które wymieniłaś tak działają, a nie te zwykłe z drogerii?
zaraz poczytam o co tam biega smile

42

Odp: Antyperspiranty

"Nie stosować Etiaxilu przez 48 godzin po depilacji pach."
latem odpada .... neutral
czy  w trakcie tych 6 dni przerwy kiedy nie używamy go można się golić??

tak czy owak nie wiem czy się skuszę, bo wydzielanie potu mam raczej w normie... a to raczej jest preparat leczniczy

43

Odp: Antyperspiranty

No z depilacja trzeba by tak celowac zeby trafic w przerwę, choc to zalezy od skóry. Ja moge  zaraz po depilacji użyć i nic mi sie nie dzieje. A z tym stosowaniem wieczorem to testowałam to na zwykłych antyperspirantach (wyczytałam kiedys tę rade w gazecie) i tez działa.

44

Odp: Antyperspiranty

Ja polecam Vichy 48 godzinna ochorna ten z zieloną nakrętką. Najlepszy jak dla mnie.
Zastanawiam sie nad zakupem deo z Lavery. Ktoś z Was może używał?

45

Odp: Antyperspiranty

[quote=justyna]czyli rano mam się nie myć??????????? lol[/quote]
Niektóre antyperspiranty jak się wchłoną czuć nawet po myciu. A jak czuć, to pewnie działają nadal.
Ja jak się spieszę i mam kulkę, choć rzadko kulki używam, bo wolę spray, to wcieram sobie dłonią w skórę, albo w lecie stają przed wiatrakiem. dziwaczne może metody, ale skuteczne.

46

Odp: Antyperspiranty

Rexona,Dove,Avon w kulce ale teraz ostatnio udało misie załapać na test Dove w sztyfce i chyba się przerzucę na sztyft

47

Odp: Antyperspiranty

ja uzywałam trzech recenzja na moim blogu: pikletka.blogspot.com

48

Odp: Antyperspiranty

ja Wam baaaaardzo polecam lady Speed Stick w żelu . Na prawde sa rewelacyjne ! tylko trzeba dawać mało bo jak sie przesadzi to się kruszą pod pachą. Ale nie ma mowy  jakimkolwiek poceniu nawet przy bardzo intensywnych wysiłkach wink

49

Odp: Antyperspiranty

Popieram typ Nataszy... Vichy z zieloną nakrętką  - najlepszy ! Nie podrażnia, nie zostawia śladów i dobrze chroni... Tylko troszkę drogi... Ale w SuperFarm często jest na promocji... smile

50

Odp: Antyperspiranty

W kulce od sprayu mi zimno smile, szczególnie lubię mineralnego Garniera i Ziaję Bloker.