526

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale jemu na pewno się wydaję, że on jest wielki macho i jemu na pewno się wydaję, że on jest takim wielkim i przystojnym facetem. Jak ja miałam wakacje jeszcze na studiach to tak dla rozrywki zakładałam sobie konto na fotka albo zakładałam sobie na sympatii i tam się relaksowałam.

527

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wzięłam te fotki na Paint i obejrzałam w powiększeniu.
Myślę,że to jest cwaniaczek,żadnego bogactwa nie widzę.
Buty jakieś nie nowe, spodnie też.
Fotka w okularach-ma na niej więcej lat, albo przerobiona,
na czole widać kreski, jakby zmarszczki mimiczne.
Facet z sianem i jakimiś chodnikami, to jakieś zwykłe poddasze i to może być kumpel.
A skrzynki od coli też na siano? wink Wierzysz w takie fotki?
Uważaj, bo jak Cię okręci i jak siana zabraknie, to dofinansujesz do tego biznesu big_smile

528

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nadajesz się na detektywa:) Wszystko odczytałaś bez błędnie, to na pewno mamisynek, mitoman i do tego podwójny  bigamista smile

529

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

big_smile Zafira, bo jak mówią zęby zjadłam na facetach z portalu tongue
Bogactwa nie widzę,a ta fotka w okularach to raczej foto-szop, spójrz na czoło
i włosy na tej fotkę w okularach smile.
[img]//j.wpimg.pl/r,id,d14yODA7aF4yMTA7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2YvanBlZy8zMjM1OS9uaWVfZm90b3N6b3BfNi5qcGVnO3NjXnRydWU7dF5qcGc7c15zd2lhdGtvbWVkaWk7ZnReMQ==.jpg[/img]

530

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Fotografując się w okularach wyraźnie sugeruje, że ma coś do ukrycia:)

531

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

I robi siano w głowie Iwonki big_smile

532

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mnie na tych forach bardzo dziwiło to, jak wielu żonatych facetów tam jest i szuka kogoś do niezobowiązującej znajomości. Od kilku lat już się na takowych nie pojawiam, ale podejrzewam, że w temacie żonatych niewiele się zmieniło.

533

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Też bywam na portalach od ok. 3 lat.
Wczoraj jeden napisał-wyglądasz bardzo sexi szkoda,że tak daleko mieszkasz.
A facet żonaty i taki pewny siebie, że ja już polecę na jego.
Musiałam wbijać jemu do głowy,że mnie żonaci nie interesują i to nic nie dało,
bo facet skupił się na tym,że jemu się podobam i szkoda,że nie mam fotki zrobionej od tyłu.
Ale pewnie mam ładny tyłek-stwierdził mad

534

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oj, nie nie, nie w mojej głowie sianokosy robią big_smile Ten Hindus do mnie nie startuje, tylko do mojej koleżanki.

Subtellna, bezpośredni ten pan big_smile Może zrób sobie jednak fotkę od tyłu, taką z dopiskiem: "mam cię w..."
Zrobiłaś z Painta narzędzie szpiegowskie?! big_smile big_smile big_smile

535

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Każde narzędzie może służyć jako szpieg tongue
Trzeba mieć oczy szeroko otwarte big_smile
[img]//s3.flog.pl/media/foto/1243366_oczy-szeroko-otwarte.jpg[/img]

536

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=subtellna]Też bywam na portalach od ok. 3 lat.
Wczoraj jeden napisał-wyglądasz bardzo sexi szkoda,że tak daleko mieszkasz.
A facet żonaty i taki pewny siebie, że ja już polecę na jego.
Musiałam wbijać jemu do głowy,że mnie żonaci nie interesują i to nic nie dało,
bo facet skupił się na tym,że jemu się podobam i szkoda,że nie mam fotki zrobionej od tyłu.
Ale pewnie mam ładny tyłek-stwierdził mad[/quote]

Tak, zwłaszcza żonatym wyobraźnia szaleje, bo na pewno to, co obce, to fajniejsze niż żona smile

537

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wczoraj dzwonił kolejny adorator.
Ale po co podaję telefon jak tam sami idioci?
Po miłym wstępie zaczął mówić,że ma "długiego i grubego"
i jak by mnie rżnął mad

538

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Sama widzisz, co sobą reprezentują ci kolesie,  ja bym się zastanowiła czy w ogóle dawać nr telefonu, zanim bym nie porozmawiała z kimś na żywo...

539

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Na żywo rozmawiać, to trzeba poznać w realu, nie w necie...
Bo tak to się nie da spotkać bez rozmowy.
To znaczy da się jakimś sposobem obczaić faceta, może wysłać koleżankę na zwiady? cool

540

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Najlepiej zastosować metodę 3 wiadomości, jeśli po trzeciej nie będzie mówił o spotkaniu na żywo to znaczy, że jest kolejnym 'pisarzem' i nie rokuje na nic więcej poza obleśnymi tekstami pisanymi po 2 piwach:) Takiego należy olać.

541

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oooo tej metody 3 wiadomości nie znałam big_smile

542

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Problem tkwi nie w ilości wiadomości, tylko w tym, ze facet naraz pisze z 5-10 laskami, nierzadko kopiując wysyłane teksty... Dziewczyny giną w tłumie, który istnieje na danym portalu, a facet w nim jest jak osiołek, któremu dano i owies i siano, a on biedny sam nie wie, co wybrać big_smile

543

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Miałam właśnie taką sytuację,że facet któremu dałam telefon i przedstawiłam się na portalu,
zadzwonił na drugi dzień i pytał jak mam na imię. Więc coś w tym jest big_smile

544

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A po ilu wiadomościach kobieta powinna okazać zainteresowanie spotkaniem? Bo coś mi się wydaje, że jestem jedną z tych, po których nie należy oczekiwać zainteresowania tą formą kontaktu z facetami poznanymi w sieci big_smile

545

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

U mnie znajomość kończy się na pisaniu, albo na rozmowie telefonicznej big_smile

546

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tam to jak nie kłamca i sknera to też kłamca i w dodatku żonaty . I jak tu się nie załamać...?

547

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Widzisz... Ty trafiasz na takich, którzy chcą popisać, a ja na takich, którzy chcą się spotykać. Gdzie sprawiedliwość?
Ja potrzebuję, żeby ktoś zostawił mi rano wiadomość, tak jak np. ten żołnierz: "Good morning darling" i na resztę życia dał mi spokój big_smile Kilka ciepłych słów w ciągu dnia i to wszystko czego chcę i jednocześnie wszystko, co jestem w stanie na dzień dzisiejszy dać. Po prostu poflirtować dla rozrywki, tak bez wnikania komuś w życie, bez spotkań. Tyle że to są takie tymczasowe znajomości, bo wiadomo... flirt jest ekscytujący przez jakiś czas, a potem w tę albo w tę drugą stronę smile

548

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale żołnierz, który nie chce czegoś więcej, po prostu nie istnieje... Oni w tych koszarach są tak wyposzczeni... wink

549

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To niech ograniczy zasięg rażenia swoim urokiem i szuka tylko wokół koszar. smile

Kilka dni temu zakończyłam (myślę, że definitywnie) pewną internetową znajomość. Zaczęła się od flirtu, a skończyła wciąż ponawianymi propozycjami z jego strony (wiosną sprawdzał samoloty i inne połączenia, a teraz zaznaczył moje miasto na trasie wakacyjnej), tylko że nawet gdybym chciała się zaspokoić, to nie z kimś, z kim nie da się pogadać BEZ FLIRTOWANIA. Facet musi mieć coś więcej niż zapał i fajne ciało big_smile Nawet jeśli to przygoda jednorazowa.
Myśląc "idź się waść w przybytku jakim zaspokój", napisałam "Poluj sobie na swoim terenie." big_smile Obraził się.

550

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Przekornie powinien przylecieć i chociaż próbować się dostać do Twojego zamku wpław przez fosę, nie zważając na rekiny;)