501

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie, Ty mu je możesz przytrzeć:)

502

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hahaa big_smile  Zrób z niego magicznego jednorożca i patataj w raj tongue
A ja w ostatnich dniach poznałam dwóch miłych młodzieńców na Facebooku. Patrzę w lustro i zastanawiam się, jak taka brzydka małpa jak ja poznała takie ciacha.

503

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Od dziś masz patrzeć w lustro i powtarzać-jestem piękna, jestem piękna,jestem piękna,jestem piękna,jestem pięęęęęęknaaa! smile Aż wbijesz sobie to do główki big_smile

504

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Od dawna nie bywam na forach randkowych. Miałam kiedyś konto, na którym zależało mi, żeby poznać ludzi w mieście, do którego się przeprowadziłam. Ale pisali do mnie wyłącznie żonaci, którzy koniecznie chcieli sobie zorganizować jakiś romans na boku.

505

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Zgadza się, dużo jest żonatych na portalach.
Albo tacy, którzy chcą sexu na... gwałt tongue

506

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To tak w jednym zdaniu to powiedzieć..Sami napaleńcy tam siedzą i mało kiedy można trafić na jakiegoś to porządnego faceta..Zdarzało się wam dziewczyny, że do was również pisały jakieś to kobiety i prawdopodobnie były to jakieś lesbijski z niemoralnymi propozycjami tongue

507

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=subtellna]Od dziś masz patrzeć w lustro i powtarzać-jestem piękna, jestem piękna,jestem piękna,jestem piękna,jestem pięęęęęęknaaa! smile Aż wbijesz sobie to do główki big_smile[/quote]
Od dziś to kto inny mi to wbija do główki <3 Ale ok, spróbuję.

Jestem totalnie zauroczona. Chyba zbliża się kres ery Z.
Oh my God, oh my God, Dziewczyny kochane ja na skrzydłach latam big_smile
Tego mi było trzeba, ale nikt do tej pory nie potrafił tego we mnie wzbudzić od czasu Z.
Jak czytam "chciałbym przy Tobie teraz być" to fiksuję.
Chcę jedynie poromansować w sieci, ale nie przypuszczałam nawet, że na odległość ktoś na mnie tak podziała. Tak szybko, tak intensywnie.
Gdybym wyszła z siebie i stanęła obok, to bym siebie nie poznała, bo naprawdę nawet nie wnikam czy pisze z dwudziestoma, a jeśli tak to mam to gdzieś, bo bawię się świetnie i czuję się cudownie i znów mam dreszczyk na ciele i uśmiech na twarzy non stop, jest odpowiedni poziom ekscytacji, zainteresowania, a jego ciało... huh... doskonałość. Ma 24 lata, choć wygląda na więcej i jest zawodowym żołnierzem. Zalizałabym go.

Odnośnie pytania Leejddi to koleżance się zdarzyło, ale les nie była nachalna. Właściwie to nie widzę powodu, żeby bi czy homo szukali przygód na osobnych portalach, jak do tej pory.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-07-14 22:48:22)

508

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oj, dziewczyno, czyżby Ci się śniły "chabry z poligonu"? wink Mnie z mundurowych trafił się kiedyś tylko strażak, ale za to jaki gorący wink

509

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Cieszę się,że poznałaś fajnego faceta smile
Też lubię mundurowych tongue

510

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Sama byłam kiedyś "mundurowa" big_smile
[img]//urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/profile/24687.jpg[/img]

511

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Na pierwszy rzut oka pomyślałam,że to -TEN tongue

512

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Że co, że mnie z nim pomyliłaś? yikes Ufaceciłaś mnie?!!! yikes

513

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ten,że przytula big_smile

514

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

I podstępnie palcem podtrzymuje opatrunek, którym kazał się pochwalić do obiektywu. Wybity palec tongue

515

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Fajne czasy szkolne, tak patrząc z perspektywy.

516

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jeden z najgorszych okresów  moim życiu, tak szczerze powiedziawszy i źle, że tam trafiłam. Nie chciałabym się tam znaleźć ponownie. Za to chętnie wróciłabym do innej szkoły smile
Na szczęście życie idzie do przodu nie do tyłu, dzięki czemu możemy znaleźć się  innym miejscu, innym otoczeniu i zostawić pewne rzeczy za sobą.

Heh, do koleżanki zagadał Hindus na fejsie big_smile Już kilka dnie się z tego śmiejemy. Fejsbuk łączy ludzi big_smile

517

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Niech uważa, oni tam mają za mało kobiet i jak za niego wyjdzie, to pewnie będzie żoną też dla jego braci...:/ Więc on się stara jak może, bo liczą na niego wink

518

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hahhaaa big_smile Na profilu ma zdjęcia swojej ekipy. Męskiej ekipy, więc coś w tym jest big_smile Nazwałam ich herbacianą mafią.
Do zestawu ma też sprzedawcę siana (serio) i jakiegoś nauczyciela (mędrca, guru czy kogoś takiego). On sam ma straaaasznie długie stopy, a zdjęcie profilowe jakby był jakąś szychą w przemyśle filmowym, w ciemnych okularach, więc jej dokuczam tongue Akurat szłam z koleżanką do kina i chciała iść z nami, ale ze względu na repertuar zrezygnowała big_smile

[img]https://imageshack.com/i/pcqsRCBbj[/img]

519

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Gdy mieszkaniec Indii, dotyka rękoma czyichś stop, a następnie swojej głowy, tym samym wyraża najgłębszy szacunek dla tej osoby. Mówi tym gestem- Spójrz mam dla Ciebie
tak wielki szacunek,że jestem gotów zdjąć kurz z Twoich stop. Wyciągnięty palec mały oznacza,
że ktoś chce … pójść do toalety. Oznacza również, ze właśnie się z niej wraca.

520

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ciekawe, czy sprzedawca siana ma z tego dużo siana big_smile Może niech zrobią o nim film, żeby mu sprzedaż wzrosła!

Ostatnio edytowany przez milagro (2015-07-20 09:13:47)

521

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Siano, to może inaczej kasa?

522

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=niechcemisie]Hahhaaa big_smile Na profilu ma zdjęcia swojej ekipy. Męskiej ekipy, więc coś w tym jest big_smile Nazwałam ich herbacianą mafią.
Do zestawu ma też sprzedawcę siana (serio) i jakiegoś nauczyciela (mędrca, guru czy kogoś takiego). On sam ma straaaasznie długie stopy, a zdjęcie profilowe jakby był jakąś szychą w przemyśle filmowym, w ciemnych okularach, więc jej dokuczam tongue[/quote]

Pewnie w stopach mieści się jego mądrość, mózg mu się tam przeniósł po latach medytacji...:)

523

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Pewnie podzieli się z Tobą sianem i będziesz bardzo bogata big_smile

524

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Moja koleżanka go nie chce tongue nie podoba jej się big_smile
Zdjęcia mają status publicznych, więc Wam pokażę. To nie on, tylko jego kumpel, sprzedawca siana:
[url]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/p180x540/11130289_440975512720414_8382256441774278227_n.jpg?oh=26ae1e6c491ce886a859e3a9efd69dc7&oe=5652FE1E[/url]
Ten, który do niej pisze: [url]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1533900_391028471048452_7436247496885313455_n.jpg?oh=46f04b21c92e498e2634c53b7f10858f&oe=5622DE3F[/url]
To też on: [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=400936543390978&set=a.121612701323365.25802.100004239067684&type=1&__mref=message[/url]
I uwaga, profilowe: [url]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1779231_1480817928837148_3199449268081680699_n.jpg?oh=081e809cd0fcb0e6da508f2a28a6514d&oe=561D8C8E[/url]

525

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Cóż, żaden nie jest w moim typie, wiec nie przygarnę ani sprzedawcy, ani jego siana big_smile
Profilowe wymiata, bonzo z lat 70-tych:) Tam jednak zatrzymał się czas...