426

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Myślę, że poziom zaangażowanie w pracę, zarabianie widać już na początku znajomości, więc pewnie wiedziała, na co się pisze.. Albo była tak głupia ze nie chciała tego sobie uświadomić, a teraz tkwi w małżeństwie z utrzymankiem bez pomysłu na siebie.

427

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jeśli ktoś buja w obłokach to chyba nie powinien zakładać rodziny tylko żyć sam dla siebie, bo wtedy nie będzie nikt oczekiwał od niego odpowiedzialnej postawy, będzie sobie mógł być wiecznym chłopcem...

428

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Pewnie by tak żył, gdyby pieniądze robiły się same... i gdyby się samo ugotowało etc.

429

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Kobiety godzą się na takie życie, bo chcą żeby dzieci miały ojca, nawet jeśli nie dorósł do swojej roli w pełni...

430

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tak się dzieje jak ma się tradycyjne postrzeganie rodziny, która ma być pełna mimo ułomności partnera...

431

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=evitka]Jeśli ktoś buja w obłokach to chyba nie powinien zakładać rodziny tylko żyć sam dla siebie, bo wtedy nie będzie nikt oczekiwał od niego odpowiedzialnej postawy, będzie sobie mógł być wiecznym chłopcem...[/quote]

Tacy mężczyżni szukają właśnie kogoś, kto ich będzie obsługiwał, jak kiedyś mamusia, dlatego zwłaszcza tacy dążą do założenia rodziny, żeby mieć w kimś oparcie i opiekę...

432

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Na necie na pewno się nikogo porządnego nie znajdzie. Na necie siedzą takie świry, które tylko na kompach siedzą i mają swoje fetysze..Ja już tam kont nie zakładam bo nie chcę ryzywkoać tym, że będę otrzymywać od jakiś zrytych typów jakiś niemoralnych propozycji..

433

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Na tych portalach to trzeba uważam. Moja przyjaciółka (dość skryta) poznała kiedyś faceta, który wydawał się być naprawdę w porządku spotykali się. Z czasem jednak stał się on bardzo zaborczy i ograniczył jej kontakty z wszystkimi, a ona nie umiała się z tego wydostać. Pozornie normalny koleś zamienił jej życie w koszmar.

434

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wielu facetów tak się zachowuje, nie tylko ci z portali...

435

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=dzikuska]Na necie na pewno się nikogo porządnego nie znajdzie. Na necie siedzą takie świry, które tylko na kompach siedzą i mają swoje fetysze.[/quote]
Jesteśmy takie dzikie. Moim fetyszem jest ENTER big_smile big_smile big_smile

436

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Miałam konto na takim portalu założone z ciekawości, żeby kogoś sprawdzić kto ma konto na takim portalu. Niestety mimo że nie mam podanych konkretnych danych często odzywają się do mnie mężczyźni żonaci, co zresztą piszą i szukający szybkiego numerka.

437

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

I co nie decydujesz się na taki tzw. szybki numerek smile ? Przecież raz się żyję, co masz do stracenia..Ja tak dwa razy się umowiłam na szybki numerek i nic z tego nie żałuję. Nawet mi to pasowało. Facet był z innego miasta w delegacji, wiedziałam, że go nigdy więcej nie spotkam.

438

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie można powiedzieć,że nikogo wartościowego tam nie ma,
bo są fajni ludzie i mam kilka kontaktów z odległych stron Polski.
Składamy sobie życzenia z okazji większych Świąt i czasem nawet rozmawiamy.
Jednego kolegę znam 2 lata,a dwóch ok. 3 lat.
Może i tak lepiej, bo na odległość nie widać wad smile

439

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja też mam naprawdę dobrych znajomych, poznanych w sieci... tyle że nie na portalach randkowych.

Trateg, niektórym przeszkadza, że ktoś jest żonaty, bo wychodzą z założenia, że wolny z wolnym mogą robić co chcą i nie krzywdzą tym innych.

440

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja poznałam też na portalach i może dlatego,że mieszkają daleko, to nie widzimy minusów.
Oni mają swoje życie, ja swoje, a czasem odzywają się i to jest miłe smile

441

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Takie portale mają jedną zaletę - zawsze można wykasować profil jak się okaże, że towarzystwo nie dla nas... smile

442

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wykasować, zablokować.
Nie mogę jednak stwierdzić,że na portalach są sami nieudacznicy.
Ok. 2 miesięcy wstecz koleżanka poznała na Sympatii mężczyznę i miłość kwitnie smile

443

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jak miłość kwitnie to ma się z czego koleżanka cieszyć smile bo wiecie, że teraz na Internetach znaleźć kogoś jest bardzo ciężko..Więcej jest tych ludzi nienormalnych niż tych zwykłych ludzi normalnych. Po prostu trzeba się z tym pogodzić i trzeba to przyjąć do wiadomości.

444

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ona nawet boi się cieszyć, bo tyle razy jej nie wychodziło...

445

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A może to jest wyjątek od tej reguły...?

446

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Na dziś jest dobrze.
Trzeba uczyć cieszyć się czasem teraźniejszym, staram się myśleć pozytywnie,
bo myśl jest potęgą smile

447

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Zawsze można się rozejść, prawda? Kiedy koleżanka marudziła, powiedziałam jej - baw się dobrze, wykorzystaj czas, jaki jest wam dany, a jeśli będzie wam kiedyś ze sobą źle, to się rozejdziecie, proste? Ucieszyła się, że coś skomplikowanego nagle się odkomplikowało, przyznała rację, porzuciła obawy.
Szkoda, że sama taka mądra nie jestem w swoich relacjach tongue

448

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No ja też zawsze jestem mądra na problemy innych tongue
A z facetem nigdy nie wiadomo wink

449

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tylko, że na koniec i tak wychodzi, że każdy sam najlepiej wie, jak zrobić, a nasze rady ma gdzieś....

450

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Masz rację Mandy smile
Ale ja lubię pisać i radzić komuś, sobie to nie wychodzi tak dobrze.
Jest takie powiedzenie-na cudze choroby, jest dużo lekarzy big_smile