376

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tak, są też mężatki na portalach, ale zdecydowanie mniej niż żonatych facetów.
A jak przekonują, namawiają żonaci... że spotkamy się przy kawie,
że jesteśmy dorośli i zadecydujemy co dalej, możemy przeżyć piękne chwile...
No właśnie- "chwile" i potem taki idzie do żony, bo łączy ich majątek, dzieci itp.
a co z tego ma kobieta? Ja bym miała dłuuugo moralniaka, to pewne i czułabym się jak szmata sad

377

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Męska logika jest prosta - nic nie obiecywać, skorzystać i wziąć nogi za pas, a już  idealnie by było, gdyby żona się nie dowiedziała:)

378

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Podobno zdradza już co drugi facet i co trzecia kobieta... czyli to znaczy że część facetów zdradza z innymi facetami...? wink

379

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Albo jeden z kilkoma kobietami:)

380

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Zdradzić można z kimś, kto jest wolny. Zdradzający to osoba zajęta.
Co do tych nieświadomych żon... hmm... ja nie wiem jak bardzo ślepym trzeba być, żeby nic nie zauważyć, bo choć są doskonale zakamuflowani faceci, to jednak większość jest zbyt głupia i nieostrożna, żeby potrafić utrzymać to w ukryciu, a kobiety mają wysoko rozwiniętą intuicję, która dostrzegłaby sygnały świadczące o tym, że mężczyzna coś kombinuje.

381

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mężczyzna z natury ciągle coś kombinuje... Wystarczy go uznać za winnego, a powód do ukarania sam się zaraz znajdzie:)

382

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tylko wzmocniłaś moją podejrzliwość względem tej płci.

383

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale z tego kombinowania mamy przecież wiele wynalazków, więc to jest pożyteczne dla rozwoju cywilizacji:)

384

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tak, a jednym z tych "wynalazków" jest zwykle posiadanie kilkunastu różnych profili na portalach randkowych.... Jest czego pozazdrościć big_smile

385

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Koleżance niedawno odpisał taki jeden z portalu randkowego  s...:

<Niestety nie pasujemy do siebie, mimo że mi się podobasz i fajnie się rozmawia, nasze znaki są niekompatybilne. Nie mogę się związać z kobietą skorpionem. >

big_smile big_smile big_smile

Ostatnio edytowany przez Gabika (2015-05-12 15:38:21)

386

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To na bank musiał być wróżbita Maciej , postawił karty i one go ostrzegły;)

387

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Dziwni faceci mają dziwne wymagania big_smile Jeden chce kobietę Barana, a drugi tylko taką, co ma telefon w Plusie smile

388

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hhahhaaa big_smile Zleję się big_smile Telefon w Plusie big_smile To było dobre. No tak, jakoś przecież trzeba wytracić te darmowe SMS-y, po co wydawać na kobietę.

Spotkałam zboczeńca wczoraj. Taki typowy buc jak z portalu, który szukał kobiety do jednego. Ugh... widziałam jego... no wiecie. Z takim maleństwem on nigdy nikogo nie znajdzie (nie wspominając o podejściu do kobiet).

389

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nigdy nie wiadomo, może na widok takiego maleństwa niejedna będzie miała instynkt opiekuńczy... smile

390

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja mam w Orange, więc jestem bez szans... Z ciekawszych wymagań bywa też np. zainteresowanie muzyką black metalową, noszenie sukienek a nie spodni ... Niebezpieczny koncert życzeń smile

391

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To źle jak widziałaś jego małego ptaszka..Jak to się stało sam Ci wysłał zdjęcie tego czegoś czy jak to się stało sad Teraz pewnie @niechcemisie będziesz miała smutne wspomnienia z nim związane. Zdecydowanie Ci współczuję ja też czasem na takich desperatów trafiałam.

392

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Widziałam na żywo. Zaczepił mnie jak szłam poprzebywać na łonie przyrody i nie chciał się odczepić. Niby odpuścił, a po 10 minutach dogonił mnie. Poszliśmy na spacer (ja w drogę powrotną do domu, on przy mnie). Ciekawiło mnie dlaczego ma taki, a nie inny stosunek do kobiet, bo proponował mi coś (pieszczoty za pieszczoty, ) i dość bezpośredni był, a skoro już skazana byłam na jego towarzystwo, to chciałam to wykorzystać i czegoś się dowiedzieć o tym typie ludzi, bo poza obrzydliwym zachowaniem nie był odpychający - normalny wygląd, bardzo fajnie zbudowane ramiona, trochę za niski. Okazało się, że ma małego.

Myślałam, że to takie gadanie. Mówię, żeby się nie przejmował, że kobietom to tak bardzo nie przeszkadza jak mężczyznom, że kobiety porównują sobie cycki tak jak faceci penisy itd. Cieszył się jak dziecko i... no kurczę... chyba go to ośmieliło, a ja zmieniłam myślenie o penisach raz na zawsze... pokazał co ma.

Zweryfikowałam pogląd, że "rozmiar nie ma znaczenia, ważne jak się go używa". [b]ROZMIAR MA ZNACZENIE![/b]

Przeżyłam szok...

Jak już się odczepił, wróciłam do domu i napisałam przyjaciółce co się stało. 25 minut później była już u mnie z lodami i wyciągnęła z domu. Tego popołudnia poszłyśmy na lody trzy razy... taka terapia.
Śmiałam się aż do wieczora, bo choć na początku było mi przykro, bo taki facet nigdy nikogo nie znajdzie i musi z tym żyć, to potem pomyślałam, że jeśli zachowuje się względem kobiet w taki sposób, całkowicie zasłużył na samotność.

Powiedziałam koleżance, że od tej pory mężczyźni mają mi się przedstawiać tak: "20 centymetrów Michał jestem" big_smile
Inaczej nie podaję nawet swojego imienia big_smile

393

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Desperat, ale cóż mały też ma swoje potrzeby.. Ale napastować kobiety to jest okropne, bo jakby trafił na jakąś wrażliwszą to by sobie z tym nie poradziła tak jak Ty...

394

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja jestem już zobojętniała na takich. To są osoby z poważnymi zaburzeniami.

Zawsze natomiast bawi mnie wyłapywanie kłamstw innych ludzi, choć czasami zastanawiałam się, czy ktoś jest takim debilem, że myśli, iż ktoś mu uwierzy, czy może mnie uważa za taką idiotkę, której można wcisnąć wszystko. I przykładowo on:

- na początku zapytał o drogę. Podszedł i pyta którędy dojechać do miejscowości X. Cóż... droga prosta, przez las, raptem kilka łagodnych skrętów przez te 30 kilometrów, a on pyta którędy... porażka. Do miejsca, w którym zaparkował, mógł dotrzeć tylko jedną z dwóch dróg. Obie prowadzące do ronda, przy czym na każdej z nich jest ogromny drogowskaz, a na samym rondzie kolejny, więc jeśli ktoś chce dojechać do miejscowości X. i mija dwa jebuckie drogowskazy, to ja mam mu uwierzyć, że nie wie którędy ?!

- pierwsze co zauważyłam, kiedy mijał mnie powoli autem, to blachy. Jak już zawrócił, dogonił mnie i jak już spacerowaliśmy, zapytałam skąd jest. "Pomylił" się o kilkaset kilometrów big_smile

- twierdził też, że jest w podróży służbowej i że bardzo często jeździ na trasie A - B, tyle że skoro znalazł się tam, gdzie się znalazł, to chyba planował dojechać z punktu A do punktu B przez Księżyc (nie no, żartuję, da radę i tędy, ale nikt, kto ciągle jeździ służbowo, nie nadkłada sobie drogi i nie dojeżdża z A do B przez C).

Zauważyłam, że zwyrole często pytają o drogę, żeby zacząć, tylko że zadają bardzo głupie pytania, tak jak ten.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-05-16 20:19:06)

395

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Trzeba było go wysłać do wszystkich diabłów, tam  miałby odpowiednie dla siebie towarzystwo... big_smile

396

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ciekawa byłam tego i owego tongue Co zrobić.

397

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Cieszę się bardzo mocno bo ja jestem już wolna. Nie muszę wchodzić na tego typu portale bo mam faceta. smile Swego czasu posiadałam tam konto i normalnie tam wchdoziłam codziennie, chyba co 2 wiadomość była od jakiegoś zboczeńca. Od razu to blokowałam..Nie chciałam wysyłać zdjęcia stóp sad

398

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hahahah tongue Chciał Twoje stopy? Mi raz ktoś wysłał linki do zdjęć kobiet z prośbą, żebym zrobiła TAKIE zdjęcia. Bardzo się rozczarowałam tym mężczyzną. To nie były jakieś zboczone zdjęcia, selfie z półnagimi kobietami, które zasłaniały piersi dłońmi itd. no ale proszę... jakie wymagania big_smile

399

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wreszcie zakrytą nagość chciał zobaczyć:)
Do mnie też jeden startował- facet 190 cm wzrostu a podniecały go  tylko małe stópki, takie jak moje, rozmiar 36 Rozbawił mnie tylko smile

400

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Z dziwniejszych kiedyś trafił mi się facet, który uważał, że może być tylko z dziewczyną, która zrozumie filozofię Kanta;) Pewnie szuka do dzisiaj:)