1

Temat: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

Wiem, brzmi świetnie smile Znaleźliśmy chyba miejsce idealne, ale chciałabym poznać też opinię osób, które już tam były na weselu, a najlepiej osób, które już je tam organizowały. Wizja wydaje się być idealna, ale może ktoś z Was mi jeszcze coś podpowie?;>

2

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

Niestety nie byłam, trochę daleko jak dla mojej rodziny...Najlepiej poszukać czegoś w okolicy, a jak towarzystwo jest fajne to wszędzie można się dobrze bawić

3

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

Miałam wesele nad zalewem w sali Bella cos tam juz nie pamiętam bo to było 5 lat temu smile fjna

4

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

To jest rewelacyjne miejsce, bardzo polecam! Widoki niesamowite, także wesele będzie niezapomniane:). Co do samej sali- jedzenie smaczne, obsługa sprawna i miła. Ogólnie- polecam!

5

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

Ja jestem zdania, że lepiej szukać restauracji w okolicy tak by wszystkim pasował dojazd. My planujmy wyprawić weselicho.  W przyszłym tygodniu chcemy pojechać obejrzeć salę i wypytać o terminy. Ogólnie ślub planujemy na 17 sierpnia 2016 roku smile

6

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

też bym chciała mieć wesele nad takim zalewem, lub nad jakimś jeziorem, mam zamiar zorganizować jakąś firmę pirotechniczną, żeby zrobili pokaz fajerwerków po drugiej stronie jeziorka, rozmawiałam z firmą Click Pyro & Art i powiedzieli, że mogą coś takiego zrobić żeby pokaz ładnie wyglądał

7

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

Jeśli chodzi o transport gości na miejsce - wiem że zdania są podzielone, ale uważam, że powinno się zadbać o jakość imprezy pod każdym względem.Nie biorą wielkiej kasy za wykonanie usługi, a jednak dzięki temu kilkadziesiąt osób nie musi sobie szukać transportu, nie martwią się o nocleg, nie muszą unikać alkoholu. Czy tak nie lepiej?

8

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

Bardzo fajne miejsce ta promenada, widziałam, że organizują tam ślub i wesele w plenerze. Świetna sprawa. Wiem, że nad wodą w Pałacu Domaniowskim także organizują takie ceremonie. Nie tylko sam ślub ale i wesele na miejscu, a to wszystko w okolicach Radomia . Piękna okolica buduje niesamowity klimat, a w samym pałacu można także zamówić noclegi.

9

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

Gdybym chciała wesele nad wodą to nie ma lepszego miejsca niż Mrągowo - hotele nad Czosem, piękny plener do zdjęć - wszystko na miejscu!

10

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

Ładna okolica, warto przemyśleć tam wesele...

11

Odp: Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim?

Czemu nie, tylko żeby jakiś pijany gość się nie utopil ....