126

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja z tanich kosmetyków to przede wszystkim lakiery do paznokci, niektórą kolorówkę np. miyo czy wibo. Ale jeżeli chodzi o pielęgnację, to nie wszystko co tanie mi pasuje. I tak jest m.in. z Ziają (niektóre kremy do rąk mi tylko pasują) czy Joanną (pewne rzeczy są dobre, inne złe). Nie ma reguły. Staram się czytać składy, staram się czytać opisy, a mniej zważać na cenę, chociaż wiadomo, że to też jest ważne.
Więc wszystko zależy od rodzaju taniego kosmetyku.
Szybciej chyba kupię lakier za 5zł niż krem do twarzy za 5 zł...

127

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

nie używam takich a tym bardziej z bazarków - cenie sobie dobrą jakość a zazwyczaj dobra jakość wyższa cena wink

128

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

uważam ,że cena nie ma nic wspólnego z jakością . Wszystko zależy od indywidualności użytkownika danego kosmetyku. ;]

129

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Większość moich lakierów do paznokci kosztowała mniej niż 5 zł wink Dużo razy zawiodłam się na lakierach droższych i teraz kupuję wyłącznie te tańsze. Tym bardziej, że maluję paznokcie co 3 - 4 dni i kosmetyki tego typu szybko mi się kończą wink
Myślę, że nie warto uprzedzać się do tanich kosmetyków, bo wśród nich mogą znaleźć się fajne "perełki" smile

130

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Świetne są kremy Ziołolek. Tanie i naprawdę dobre!:)

131

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

używam kosmetyków za 5 i za 100zł. Bardzo często te za 5 są lepsze smile Ale reklama i marka robi swoje i inne są znacznie droższe. Dla porównania, bardzo lubię kremy Celii, a kosztują niecałe 5zł, a Vichy Idealia to u mnie całkowity niewypał. Podobnie jest z szamponami, często pokrzywowy posłuży nam lepiej niż ten nafaszerowany chemią i kosztujący 5 razy więcej. Co do kosmetyków do makijażu to trzeba uważać, próbować, wiadomo, każdy kosmetyk może uczulić. Ale za niewielkie pieniądze znajdziemy markowe kosmetyki np. w Pepco, tusze Wibo są świetne a kosztują mniej niż dyszkę. Nauczyłam się, że trzeba czasami schylić się do dolnej półki żeby znaleźć różne cuda smile

132

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Za tanie kosmetyki nie warto kupować, bo wtedy mogą na skórze robić się uczulenia.
Ale ta zasada nie dotyczy wszystkiego.

133

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja uwielbiam kosmetyki Joanny i Ziaji.Są tanie a przy tym bardzo skuteczne.

134

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Polecam lakiery do paznokci LEMAX colour shine HOLOGRAPHIC. Kosztują........uwaga.........dwa złote big_smile Są niesamowite big_smile
LEMAX star też są ok.

135

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Jest wiele kosmetyków, które pomimo swojej niskiej ceny są naprawdę dobre. Trzeba jednak zawsze patrzeć na skład, szczególnie gdy są to tak zwane wyroby z 'chińskich marketów'. Ja lubię różne kremiki i pasty z apteki, których koszt nie przekracza kilku złotych, a mogą zdziałać cuda smile

136

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Wg mnie nie liczy się cena a jakość, a nie raz takie tańsze rozwiazania sa o wiele bardziej skuteczne.

137

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Nie chodzi o samą cenę, a o jakość, zawartość, działanie. Te lepsze marki mają swoje sklepy - [] i tam da się trafić wiele fajnych okazji na zakupy takich kosmetyków. Generalnie zdecydowanie lepiej stawiać na jakość - za małe pieniądze nikt wam jej nie da.

138

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Takie kosmetyki powinni wycofać z obiegu..Po co to ludzie mają się truć..Ja raz taki kupiłam i już nigdy więcej..Dostałam na twarzy same wytryski i moja twarz wyglądała jak pizza. Już na pewno nie będę ufać tym kosmetykom tanim. Będę kupowała te lepszej jakości.

139

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Miałam parę tanich kosmetyków nie wiem co było w tych kosmetykach ale dostałam strasznego uczulenia i całe praktycznie ciało miałam w krostkach. Musiałam sie udać do dermatologa bo wystraszyłam się że tak już będę miała zawsze lecz odstawiłam te kosmetyki i problem zniknął.

140

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Jak wiele osób już wspomniało, liczy się przede wszystkim skład kosmetyków i warunki, w jakich są sprzedawane (np. nigdy nie kupiłabym kosmetyku na bazarze, bo mógł długo stać na słońcu itp.) Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że droższy często dlatego jest droższy, że poza samym kosmetykiem płaci się też za estetyczne opakowanie, reklamy w mediach, opłacanie gwiazd, żeby o danym kosmetyku mówiły, specjalistów od PR i pierdyliard innych rzeczy. Używałam kosmetyków zarówno tańszych (Golden Rose, Ziaja, Joanna itp.), jak i tych z górnej półki (Chanel, YSL, Lancome). Często nie dostrzegam większej różnicy. Ba, z lakierami do paznokci jest tak, że te tańsze często o wiele lepiej mi służą, niż te droższych marek. Kiedyś też kupiłam żele pod prysznic marki Sephora i były po prostu fatalne. W ogóle się nie pieniły i nie pozostawiały na skórze żadnego zapachu. Z kolei Yves Rocher ma rewelacyjne żele za niecałe 8 zł. Generalnie najbardziej mi odpowiada przedział środkowy, czyli w granicach 20 - 50 zł (Body Shop, Maybelline, L'Oreal itp.), wyjątek stanowią wspomniane wcześniej lakiery do paznokci, gdzie moje serce podbiła firma Golden Rose.

141

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Lakiery... miałam lakier za 2 złote, który przebił lakier za 50 złotych. Używałam ich w tym samym czasie, stąd łatwo dało się porównać. Odżywki Farmony za 6 złotych nie zamienię na żadną inną. Poza tym to zwyczajnie próbuję różnych kosmetyków i zapamiętuję te, które warto kupić ponownie. Nie sugeruję się zbytnio ceną. Na najwyższą półkę mnie nie stać, tych z najniższej raczej nie próbuję, chyba że krucho z forsą.

142

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

No właśnie ja np. nigdy nie zamienię bronzerów i rozświetlaczy Makeup Revolution [url]http://puderek.com.pl/bronzery-i-rozswietlacze/821-makeup-revolution-golden-lights-highlighter-rozswietlacz.html[/url] na żadne inne.

143

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Są rzeczy tanie i dobre i sa rzeczy drogie i dobre. Nie zawsze cena = jakość.
Jest jednak jeszcze coś  -  krem za 5 zł nie będzie zawierał substancji aktywnych wartych 50 zł bo nikomu nie opłacałoby się go produkować. Pytanie tylko czy krem kosztujący 50zł je zawiera...

144

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Haha... no właśnie smile Cena to nie wszystko.

Poza tym ważne jest też o jakich kosmetykach mówimy, bo mydło za 5 zł to już średnia półka.
A taki żel do skórek za 5 zeta to normalna cena.

145

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ważniejszy jest skład kosmetyku niż jego cena. Znam produkty, które są bardzo dobre i zaskakująco tanie. A także takie które są naprawdę drogie, a skład mają odpychający.

146

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

niechcemisie -> dokładnie. Biorąc pod uwagę zakres cen to dla jednych krem do rąk za 10 zł będzie już z wyższej półki, a dla innych będzie to taniocha bo preferują takie za 30. Sama mogę powiedzieć, że mój ulubiony krem do rąk kosztuje niecałe 2 zł.

147

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Jeden z moich ulubionych tato dostaje w pracy w ramach przydziału środków czystości. Tylko niestety dają kilka różnych rodzajów, raz taki, raz siaki, a kapitalny jest  z kwiatem lnu Scan-Anida (w zależności od sklepu od 3-5.50 zł).
Kilka razy zawiodłam się na drogich kosmetykach. Teraz, kiedy planuję wydać więcej, sprawdzam opinie na wizażu w KWC. Wiem, że i tak muszę przetestować na własnej skórze, ale jeśli mam mało gotówki, odkładam ryzyko na przychylniejszy finansowo czas big_smile Jedynie obniżka cen kusi i stanowi okazję do spróbowania JUŻ.
Czasami zdarza mi się kupić jakiś supermarketowy produkt. Ceny są bardzo niskie, a jakoś potrafi zaskoczyć.

148

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Te droższe są dużo lepsze, a jak nie płacimy za przesyłkę to tym bardziej warto je  kupić:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-sklepie-beeyes-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-sklepie-beautysecret[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-cosmabell-pl-odzywcze-rekawiczki-i-zelowe-skarpetki[/url]

Tutaj cała akcja:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

149

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

O, jaka fajna okazja:)

150

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

a ja polecam mydło siarkowe wink