76

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Kozie mleko to najlepszy produkt, jeśli chodzi o ziaję. Przynajmniej dla mnie.

77

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

myślę, ze cena nie zawsze odzwierciedla jakość- używam też tanich kosmetyków, z Joanny czy rossmana (wibo, lovely), są na prawdę dobre jakościowo i wracam do nich zawsze smile

78

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Co do rossmana się zgadzam. smile

79

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Niektóre kosmetyki z tych tańszych są b. dobre ;D

80

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Często używam właśnie tych tańszych kosmetyków, przeważnie właśnie od Ziai. Nigdy się nie zawiodłam.  Z tańszych kosmetyków za 5 zł staram się unikać lakierów do paznokci, aczkolwiek nie wszystkich te z Wibo przynajmniej dla mnie są genialne a kosztują nie całe 5 zł smile

81

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

tanie nie zawsze znaczy gorsze wink a czasem nawet takie kosmetyki spisują sie lepiej od tych drogich .  lubię bardzo ziaję i joannę , mają bardzo dużo świetnych produktów!

82

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

No właśnie, cena nie zawsze równa się jakości. W obie strony smile Ja ostatnio kupiłam  w Rossmannie serum RADICAL za 9,99 do moich włosów i jestem bardzo zadowolona!

83

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Farby Joanny są rewelacyjne a kosztują 6 zł. Stosowałam duzo drozsze markowych firm i nie byłam zadowolona a Joanna jest swietna. Mam jesienny liść - odcień rudy i wszyscy zachwycaja sie kolorem i pytają co to za farba.

84

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

lubię tanie kosmetyki. mój budżet nie pozwala na drogie kosmetyki, więc kupuję dużo kosmetyków, które niewiele kosztują. nigdy nie kupiłabym kosmetyków do twarzy do 5zł (podkłady, pudry róże) - nie wiem czemu, chyba uprzedzenie. bałabym się, że coś mi wyskoczy na twarzy. najwięcej w swoim kosmetycznym zbiorze mam lakierów. do 5zł są najlepsze te z firmy Golden Rose. lakiery te można dostać już od 2,50zł. do tego urozmaicona kolorystyka i dobra jakość... smile

85

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Co do lakierów, o któryh pisze koleżanka wyżej - popieram! Są świetne, bardzo dobrze się rozprowadzają i szybko wysychają. Ja jestem mega zadowolona.

86

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Zależy od konkretnego kosmetyku. Niektóre tanie okazują się rewelacyjne a inne nie do użytku

87

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Za taką cenę czasem zdarzają się naprawdę fajne kosmetyki smile

88

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

W Rossmanie mają tanio, a fajne rzeczy się tam znajdzie.
Nie to co Natura, tam to tak drogo.

89

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja lubię mini lakiery Golden Rose za jakieś 3 zl - fajna jakość, a ile kolorów big_smile

90

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ceny kosmetyków nie odzwierciadlą ich jakości.Ja np. uwielbiam pomdki firmy Celia, które są dość tanie, a swoją jakością przebijają szminki powszechnie znanych marek

91

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Z wielu tanich rzeczy jestem zadowolona, ale wiadomo zdarzają się też takie których cena odzwierciedla jakość. Jeśli chodzi o droższe produkty to wole więcej zainwestować np. w szampon, używam raczej specjalnych kupionych tylko w aptekach bo mam straszne problemy z końcówkami i wszystkie tanie szampony mi nie służą. Na maskary też wolę wydać troche więcej bo te tanie strasznie sklejają mi rzęsy, ale jeśli chodzi o lakiery, pudry, cienie czy pomadki to używam również tych tanich i jestem zadowolona. A przynajmniej nie widzę wielkiej różnicy między błyszczykiem za 5 zł a za 90zł. Ostatnio dostałam właśnie taki drogi błyszczyk i nie ma żadnej rewelacji, strata kasy jak dla mnie.

92

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Jak koleżanka wyżej - wolę wydać więcej na tusz do rzęs. tansze tusze szybko mi wysychają, droższego mogę używać rok, a czasami nawet dlużej, wiec w sumei wychodzi na to, że droższy bardziej się opłaca także ze względów finansowych.

93

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Zgadzam się, że tanie kosmetyki mogą byc dobre ale też często można trafić na coś co nie warte jest nawet tych 5 zł. Ja już nie raz sie naciełam na krem albo cień do powiek i teraz zalegają mi w szufladach takie "próbki". Jeśli by zliczyć ile kasy na te wszystkie rzeczy wydałam uzbierałoby się na nie jeden dobry kosmetyk. Teraz kupuje tylko to co sprawdzone albo warte swej ceny. Np. ostatnio poznałam kosmetyki naturalne. Zawsze było mi szkoda na nie kasy, ale od kiedy spróbowałam wiem juz że warto smile

94

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Czarnalemoniada zgadzam się z Tobą w 100%. Nie ma co zastanawiać się czy za krem dać 10 zł czy trochę więcej, tak naprawdę kupujemy te wszystkie kosmetyki, żeby lepiej wyglądać i pielęgnować swoją cerę, więc warto! Znam Mydlarnię u Franciszka świetne kosmetyki! UWIELBIAM JE. Szczególnie używam tych kosmetyków do włosów bo są dość specyficzne i dzięki nim jakoś wyglądają!

95

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

tanie nie znaczy od razu złe, ja mam w swoich zbiorach kosmetyki i tańsze i droższe ale czasami wydaje mi się że tańsze podobnie działają a nawet lepiej nieraz od droższych ,ale nigdy nie kupiła bym taniego na bazarku lub w sklepach wszystko po 4-5 zł .kupuję tylko i wyłącznie w drogeriach lub supermarketach

96

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja lubie niektóre te taniutkie kosmetyki smile
Czasami dużo lepiej się sprawdzają, niż te z wyższej półki..

97

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja lubię tanie kosmetyki, obecnie używam podkład Editt który kupiłam za 4zł. Dodatkowo świetnie mnie nawilża i matuje jednocześnie. Także, tak jak koleżanki, które pisały wyżej  lubuje się w lakierach Golden Rose i produktach Ziaji. Polecam jeszcze emalie Safari, maja soczyste kolory i są taniutkie wink

98

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

nie są złe big_smile

99

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja również bardzo lubię tanie kosmetyki. Z tych pielęgnacyjnych warto wspomnieć o Ziaji, Isanie czy Joannie. Z kolorówki dobre i tanie produkty ma Golden Rose, Wibo, Sensique, Essence czy nawet Vollare/Cantare (dostępne w sklepach "wszystko za..."). Nie lubię wydawać zbyt wiele na kosmetyki kolorowe, które wiem, że szybko mi się znudzą i nie wykorzystam ich w całości.

100

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

tańsze nie znaczy gorsze wink