51

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=summerlove]Lakier do paznokci czy szminka - ok, ale na krem bym sienie zdecydowała. Raczej zaszkodziłby niż pomógł[/quote]
bez przesady - ziaja ma świetne kremy, może nie za 5zł ale za 10zł już można kupić - używałam wielokrotnie, nigdy nie zaszkodził ani nie uczulił...

52

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=justyna][quote=niechcemisie]Kram do rąk za piątka jest git. Poza tym ćpuni często sprzedają kradzione ze sklepów kosmetyki za piątkę.[/quote]
jej... a gdzie oni je sprzedają?
chyba wolę iść do sklepu niż sprzedać wiedząc że wydadzą te pieniadze na działkę...[/quote]
Większość rzeczywiście tak robi, ale klientów im nie brakuje. Ja tam szukam promocji typu drugi za 50%, albo 2 w cenie jednego, czy zestawy promocyjne: żel gratis do antyperspirantu. W Naturze są super promocje zawsze. Ćpun kradnie to co mu wejdzie pod rękę, a ja potrzebuj ewybrać to co mi jest na rękę. Ale wielu ludzi u nich kupuje, bo przychodzą do domu.

53

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=justyna][quote=summerlove]Lakier do paznokci czy szminka - ok, ale na krem bym sienie zdecydowała. Raczej zaszkodziłby niż pomógł[/quote]
bez przesady - ziaja ma świetne kremy, może nie za 5zł ale za 10zł już można kupić - używałam wielokrotnie, nigdy nie zaszkodził ani nie uczulił...[/quote]
Mnie też ziaja nigdy nie uczuliła, koleżankę mojej koleżanki uczulił krem pod oczy z tej firmy i to jedyny przypadek o jakim słyszałam. Mnie za to uczulił kosmetyk Vichy hipoalergiczny.

54

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Drogie kosmetyki mają wiecej silnie działających składników i dlatego częściej uczulają

55

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

o uczuleniach na vichy akurat dość często słyszę... ciekawe... big_smile

56

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Moja koleżanka też żaliła się na Vichy....

57

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

To niech zmieni na inny - będzie taniej i bez podrażnień smile

58

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

I ZAWSZE najpierw skorzystać z bezpłatnej próbki, bo szkoda by było wyrzucić kilkadziesiąt złotych w błoto. Ja skorzystałam z próbki smile

59

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

zgadzam się że kosmetyki z Ziaji i Joanny sa super i niektóre faktycznie mozna dostac za kilka zł

60

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

generalnie Ziaja ma bardzo dobre i tanie kosmetyki. A wynika to z tego, ze nie reklamuje swoich produktów m.in. w TV tak jak np Vichy, ktore z kolei nie sa warte swojej ceny, gdyz maja masę chemii.

Ostatnio edytowany przez buahhot (2012-02-05 18:19:09)

61

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Popieram kremy z ziaji są świetne:)

62

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

ja ostatnio kupiłam krem pod oczy z ziaji plantica za piątaka wink duża tubka rozjaśniający cienie wink)

63

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Czasami takie kosmetyki są lepsze niż te za 20 zł .; p

64

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

ja mam taką szmineczkę  z Cantare za 2,50 jest taka różowo pomarańczowo łososiowa na ustach ma kolorek różany pięknie pachnie różą ma cudną komsystencje i wgl jest świetna i na pewno lepsza niż nie jedna jej droższa koleżanka;)

65

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Z tanich kosmetyków jak na pewno już ktoś pisał - Ziaja i Joanna big_smile  Ostatnio krem Ziaji ratuje mi buzię, a szampon Joanny włosy big_smile
A z kolorówki to tańsze miss sporty ma dużo fajnych trwałych kosmetyków - 1szy tusz jaki dostałam był tej firmy big_smile

66

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

nie miałam nigdy kosmetyków np. za 5 zł choć nie kupuję nigdy bardzo drogich.Produkty ziaja są dobre i niedrogie,ale nie dla mnie.mam po nich uczulenie.

67

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

często sięgam po Ziaję smile

68

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

U mnie  w łazience zawsze jest plyn do higieny intymnej z Ziaji , co jakis czas pojawiaja sie tez rozne inne kremy do twarzy , do rąk , lub  balsamy . A z kosmetyków kolorowych czesto wybieram  cos z Essence , niedrogie produkty ,a rowniez bardzo dobre ... Ale wyobrazcie sobie ze mam znajomą , ktora kupuje kosmetyki z tzw. chinskiego marketu -to cos jak sklepy z rzeczami po 4 zl- płaci za blyszczyki ,badz tusze do rzes kolo 10 zl  - to samo moglaby kupic w Naturze , byloby  przecie bezpieczniej - no ale ona twierdzi ,ze te chinskie kosmetyki sa"zajebiste" --- Jak dla mnie masakra , w zyciu nic z  tamtad bym nie kupila. O ile sie nie mylę Eveline ma ciekawy tusz do rzęs delikatny , bezzapachowy , przebadany dermatologicznie itp z mega grubą szczoteczka za 10 zl  ....czyż to nie ciekawsza propozycja ...od podrobki Telescopic  Loreala- jego  chinska nazwa to Kalejdoskopic  big_smile

69

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[b]cooookie![/b] hahahaha Kalejdoskopic lol

70

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

ja lubie kremy firmy z ziaja sa tanie ale bardzo dobrze moim zdaniem

71

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Nie zaufałabym tym chińskim obietnicom

72

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=cooookie]U mnie  w łazience zawsze jest plyn do higieny intymnej z Ziaji , co jakis czas pojawiaja sie tez rozne inne kremy do twarzy , do rąk , lub  balsamy . A z kosmetyków kolorowych czesto wybieram  cos z Essence , niedrogie produkty ,a rowniez bardzo dobre ... Ale wyobrazcie sobie ze mam znajomą , ktora kupuje kosmetyki z tzw. chinskiego marketu -to cos jak sklepy z rzeczami po 4 zl- płaci za blyszczyki ,badz tusze do rzes kolo 10 zl  - to samo moglaby kupic w Naturze , byloby  przecie bezpieczniej - no ale ona twierdzi ,ze te chinskie kosmetyki sa"zajebiste" --- Jak dla mnie masakra , w zyciu nic z  tamtad bym nie kupila. O ile sie nie mylę Eveline ma ciekawy tusz do rzęs delikatny , bezzapachowy , przebadany dermatologicznie itp z mega grubą szczoteczka za 10 zl  ....czyż to nie ciekawsza propozycja ...od podrobki Telescopic  Loreala- jego  chinska nazwa to Kalejdoskopic  big_smile[/quote]

co do tuszu eveline to potwierdzam, że nie warto przepłacać za coś innego. na moich rzęsach wyglądał jak milion dolarów wink

ogólnie też uważam, że nie zawsze jest sens wydawać nie wiadomo ile za kosmetyki. często kupuję coś tańszego i nie zawsze jestem rozczarowana.

73

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

No tak pamiętajcie że kosmetyki drogich firm są drogie głównie ze względu na markę, 60% ich ceny to koszt reklamy np. przez jakąś znaną osobę. Kosmetyki Ziaji są bardzo dobre, oni mają laboratoria badają to więc nie ma się czego bać, te kosmetyki mogłby być droższe ale polityka firmy jest taka aby były w przystępnych cenach, mnie jedynie co uczuliło to krem z kozim mlekiem a tak to wszystko inne jest naprawdę super np. kremy z oliwką albo płyny micelarne.

74

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

A ja uwielbiam tą serię z kozim mlekiem. Pięknie pachnie i cudnie nawilża skórę

75

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

taaak kozie mleko mniam <3
mam żel pod prysznic - booski smile