26

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

kiedyś kupiłam cien do oczu złoty piękny  za 5,5  i był rewelacyjny utrzymywał się do 6 godzin bez poprawiania makijazu, skończył mi się i poszłam do tego samego sklepu i zobaczyłam z tej samej firmy biały ... kupiłam i jest .... beznadziejny, nie zdąrze dojechac do pracy a juz go nie mam - nie wiem od czego to zalezy

27

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=justyna][quote=emilia_s292]Olay tez nie są tanie. Pytałaś jakich używam to odpowiedziałam...[/quote]
tak wiem, tylko się śmieję jak szybko zmieniamy tematy od kosmetyków za 5 zł do tych za 100 zł smile
dziś po pracy zamierzam poszperać  jakiejś drogerii i wybrać sobie coś[/quote]

Ok.spoko.napisz co wyszperałaś ciekawego.

28

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

a ma któraś z was nivea beauty (niby upiększający)? ja dostałam i ciekawa jestem waszych opinii. Mi się podoba - fajnie nawilża, a nie jest za tłusty, ma lekkie drobinki, które się błyszczą i jak dla mnie super pachnie. Podobno idealnie nadaje się pod makijaż albo pod sam puder - ja na razie nie używałam podkładu, tzn. tej jesieni, ale i bez tego mi odpowiada.

29

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=a.filipowska]a ma któraś z was nivea beauty (niby upiększający)? ja dostałam i ciekawa jestem waszych opinii. Mi się podoba - fajnie nawilża, a nie jest za tłusty, ma lekkie drobinki, które się błyszczą i jak dla mnie super pachnie. Podobno idealnie nadaje się pod makijaż albo pod sam puder - ja na razie nie używałam podkładu, tzn. tej jesieni, ale i bez tego mi odpowiada.[/quote]
miałam - jest super!! bardzo delikatny, idealny na lato smile

30

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

fajnie, że komuś też odpowiada, bo w necie raczej negatywne opinie widziałam. Może dziewczyny myślą, że naprawdę jest upiększający? smile

31

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

z takich letnich fajny jest też krem loreal coś "bronze" ma w nazwie big_smile

32

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

ale ma samoopalacz w sobie? Bo takich nie używam latem. Kiedyś się takim smarowałam, potem na cały dzień pojechałam się opalać, wymęczyłam się, a na koniec jak wzięłam prysznic okazało się, że nic się nie opaliłam, bo to cholerstwo mi dostęp do skóry zablokowało, skóra zaczęła mi się wałkować i efekt był porażający wink

33

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

nie, nie ma samoopalacza smile
ja latem używam tylko zwykłego kremu z filtrem

34

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

z kosmetyków za przysłowiowe 5 zł lubię odżywki do paznokci - można kupić w Rossmanie takie z szklanych buteleczkach z zakraplaczem do wsmarowywania w płytkę (z jedwabiem, proteinami, wapniem) próbowałam róznych (różowej, niebieskiej, białej) wszystkie bardzo ładnie się wsmarowywały w płytkę i dawały niezłe efekty

35

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

a, ja jeszcze lubię naftę! smile
kosztuje właśnie coś ok. 5zł smile

36

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

nie mam nic przeciwko sama kupuje jak coś fajnego i skutecznego jest

37

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Jak dobrze się spisuje, to używaj go dalej i nie patrz na cenę, że tani.
Ja wszystko mam tanie.

38

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Cześć

Ja na pierwszym miejscu zwracam uwagę na skład kosmetyku i jeśli widzę ze zawiera sybstancje podejrzane np parabeny (czyli środki konserujące których należy unikać) to nie kupię takiego kosmetyku. Mam również alergię na wiele składników, także wolę zapłacić więcej
a mieć pewność, za co płacę.

Jakis czas temu było bardzo głośno o szminkach które w swoim składzie miały ołów!!!!!

Także uczulam Wasz zracajcie uwagę na skład kosmetyków, przede wszystkim ważne jest nasze zdrowie a nie cena.

Ze sprawdzonych firm, które nie mają paskudztw w swoim składzie polecam takie firmy jak:
Lavera
Logona
Weleda
Miessence
Sante Naturkosmetik
AnneMarie Borling
niektóre praperaty Organique
Savon du Midi
Rhea
Neobio

jak cos jeszcze mi sie przypomni to dopisze do listy

39

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

ale ja nie znam tych firm, pierwsze słyszę, a gdzie można je obejrzeć?

40

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=ewka_sak]ale ja nie znam tych firm, pierwsze słyszę, a gdzie można je obejrzeć?[/quote]
ja też nie znam tych nazw

41

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

tanie wcale nie znaczy złe, np. bardzo sobie cenię dośc tanie, ale uważam rewelacyjne kosmetyki Ziaja, Barwa czy Golden Rose. Ostatnio tez w Rossnanie kupuję błyszczyk powiększający usta za 6 zł, jest naprawdę świetny!

42

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=ewka_sak]ale ja nie znam tych firm, pierwsze słyszę, a gdzie można je obejrzeć?[/quote]

możena ja kupić w dobrych aptekach, ja osobiście kupuję w sklepie internetowy (zawsze daja mi próbki) i czasem na allegro.
Dużo informacji znajdziecie również na stronach producentów.

Organique maja swoje sklepy najcześciej w dużych centrach handlowych.

Ostatnio edytowany przez Natasza (2010-04-21 16:57:40)

43

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

żadnej z tych firm nie znam, ale jeśli można je kupić w aptekach to raczej nie należą do półki cenowej za 5 zł...

44

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=agf]żadnej z tych firm nie znam, ale jeśli można je kupić w aptekach to raczej nie należą do półki cenowej za 5 zł...[/quote]

no tak jak pisałam dla mnie jest ważny skład kosmetyki a nie tylko cena

45

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Krem do rąk za piątka jest git. Poza tym ćpuni często sprzedają kradzione ze sklepów kosmetyki za piątkę.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-07-19 12:33:58)

46

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=niechcemisie]Kram do rąk za piątka jest git. Poza tym ćpuni często sprzedają kradzione ze sklepów kosmetyki za piątkę.[/quote]
jej... a gdzie oni je sprzedają?
chyba wolę iść do sklepu niż sprzedać wiedząc że wydadzą te pieniadze na działkę...

47

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

można znaleźć wiele fajnych produktów w tej cenie zreszta po co przepłacać np.Ziaja ma bardzo tanie i fajne kosmetyki

48

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Na pewno nie jest tak,ze tanie kosmetyki są złe. jest wiele polskich firm, które produkują naprawdę świetne kosmetyki w całkiem przystępnych( czytaj niskich ) cenach. niemniej zawsze podchodzę do tanich kosmetyków bardzo ostrożnie, o ile jeszcze mogę kupić sobie tani cień do powiek to za krem do twarzy wolę zapłacić więcej. No i zawsze warto patrzeć na skład

49

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja takie kupuje, bo na inne mnie nie stać i jak na razie jest wszystko w porządku i nie ma żadnych uczuleń, czy czegoś innego na niekorzyść.

50

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Lakier do paznokci czy szminka - ok, ale na krem bym sienie zdecydowała. Raczej zaszkodziłby niż pomógł