101

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=agugalandia]tańsze nie znaczy gorsze wink[/quote]

Tu się nie zgodzę ! Nie zawsze tak jets. Jeżeli chodzi o lakiery to tak ale..... OPI (jedyny droższy które mialam) sa zdecydowanie lepsze....

Podklady obecnie od jakiś 3 lat używam wyłacznie Maxfactor colour adapt i na nic go nei zamienię bo zaden tani się z nim nie równa....
Tusze co niestety tez uważam że tu lepiej wydać te 20-30 zł (conajmniej) to są oczy.....
Puder bourjois....nie zamienię go na żaden tani mimo że mineralny z wibo tez jest ok daje efekt maski.
Tak samo tanie cienie do powiek - osypują się, zbrylają....

I mogę tak dlużej....czasem naprawdę warto jest zapłacić trochę więcej a mieć lepszy efekt i pewność satysfakcji. W końcu to nasz twarz, nasza wizytówka....warto w nia trochę zainwestować smile

102

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Oczywiście, że warto zainwestować w twarz, ale równie dobrze wśród kosmetyków z wyższej półki mogą trafić się buble. Każda skóra lubi coś innego. Jednym odpowiada kosmetyk za 5 złotych, a inni muszą zainwestować i wydać np. 50 czy więcej. Na ile znamy swoją skórę na tyle możemy sobie pozwolić smile niestety nie przy wszystkich produktach można skorzystać z testerów, więc czasami trzeba poeksperymentować. A jak się znajdzie swój idealny kosmetyk to nic tylko się cieszyć smile

103

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Tak ale czesto za ceną idzie tez jakość, oczywiście nei zawsze ale zazwyczaj. Przekonałam się o tym parokrotnie. Sama wolę wydac mniej ale wielokrotnie przekonalam się że i tak na dłuższą metę kupuje ten droższy bo bardziej mi odpowiada.
Ale oczywiście masz rację że zawsze trafią się buble dlatego nigdy nie kupie już lakieru l'oreal czy maybelline bo się na nich przejechałam. Za to róż mineralny z maybelline jest moim ulubionym.

[url=http://www.szybkoilatwo.blogspot.com]www.szybkoilatwo.blogspot.com[/url]

Ostatnio edytowany przez Szybkoilatwo.blogspot.com (2012-07-26 15:41:53)

104

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

ja tańsze kupuje tylko takie rzeczy jak kremy do rąk, tusze do rzęs, błyszczyki. Jakieś kremy do opalania, maseczki i takie rzeczy to lepiej już kupić droższe a porządne.

105

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Muszę Wam powiedzieć, że jest bardzo fajna polska firma kosmetyczna, która od niedawna prowadzi sprzedaż kosmetyków za pomocą katalogów. Jakość tych kosmetyków jest bardzo wysoka, a ceny są bardzo atrakcyjne. Możecie poszukać sobie opinii na forach:)
Polecam się zainteresować:)
W razie pytań zapraszam do kontaktu:)

106

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=izaa]Muszę Wam powiedzieć, że jest bardzo fajna polska firma kosmetyczna, która od niedawna prowadzi sprzedaż kosmetyków za pomocą katalogów. Jakość tych kosmetyków jest bardzo wysoka, a ceny są bardzo atrakcyjne. Możecie poszukać sobie opinii na forach:)
[/quote]

No fajnie, że zareklamowałaś tylko co bo nie do końca zalapałam ?!
Czyżby kolejna konsultantka FM ? ........

107

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

To nie jest raczej dobry pomysł ;-)
Ja jestem zwolenniczką  kosmetyków SKINCODE. Być może nie są najtańsze, ale przynajmniej mają odpowiednią jakość ;-)

108

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=rikela]Być może nie są najtańsze, ale przynajmniej mają odpowiednią jakość ;-)[/quote]
No wlasnei chodzi o tą jakość którą nie zawsze mają kosmetyki za 5 zł

109

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Nie zawsze jakość idzie w parze z ceną, tak więc nie boję się kupować tanich produktów. Po co przepłacać?:) Polecam lakiery do paznokci Golden Rose, Selene,maseczki do twarzy Zaji, maseczki do twarzy Rival de Loop,cienie do powiek Sensique,My Secret,lakiery Essence:) Sprawdzone za nie wielką kasę!

110

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=rudzielec1984]Nie zawsze jakość idzie w parze z ceną, tak więc nie boję się kupować tanich produktów. Po co przepłacać?:) Polecam lakiery do paznokci Golden Rose, Selene,maseczki do twarzy Zaji, maseczki do twarzy Rival de Loop,cienie do powiek Sensique,My Secret,lakiery Essence:) Sprawdzone za nie wielką kasę![/quote]
Mam tak samo, kupuję tanie produkty.
Polecilabym wszystko co tu wymienilaś oprócz cieni do powiek Sensique, lakiery z niektórych serii też nie są nalepsze np. Wibo Tropic....
Także czasem warto zainwestować trochę więcej smile

111

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja jestem skłonna wydać więcej na tusz do rzęs, bo w rzeczywistości wychodzi taniej kupić za wyższą cenę. Taki paradoks. Wydaję więcej, ale mogę używać dłużej, bo nie zasycha, wydaję mniej, to musze kupić następny, nastepny itd. , bo gęstnieje, zasycha, robi grudy i w sumie wychodzi na to, że więcej kasy trzeba stracić. No i perfumy, choć nie wszystkie droższe są tego warte, fakt, ale jak jest dobra perfuma i długo trzyma to oczywiście tak jak w przypadku tuszu... nie trzeba kupować kilku tańszych.

112

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=niechcemisie] jak jest dobra perfuma i długo trzyma to oczywiście tak jak w przypadku tuszu... nie trzeba kupować kilku tańszych.[/quote]
cała prawda, normalnie kwintesencja całego wątku tongue

113

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja uważam, że czasami można trafić na perełki kosztujące grosze. Np. produkty isany z rossmanna ( żele, mleczka do ciała ) naprawdę sprawdzają się bez zarzutu. Ziaja również posiada fantastyczne mydła do ciała i często w promocji są właśnie za 5 zł. O ile uważam, że można zainwestować w lepszy balsam, to żel pod prysznic nie robi mi większej różnicy i może być nawet za 2 zł. Apropo's cieni to np. firma editt czy leMax ( czyli te taniochy ze sklepu po 5 zł ) mają często bardzo dobre opnie. Jeśli się nie spróbuje to się nie dowie. Ja nie przekreślam kosmetyku tylko dlatego, że jest mało znany czy bardzo tani.

114

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Niektóre kosmetyki tanich firm szybko się ważą. Ale czasami można trafić na naprawdę świetny kosmetyk za "grosze". Przykład: lakiery Safari.

115

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=kasia93]Niektóre kosmetyki tanich firm szybko się ważą. Ale czasami można trafić na naprawdę świetny kosmetyk za "grosze". Przykład: lakiery Safari.[/quote]
Jak na razie trafiałam na same buble z safari więc....

116

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=kasia93]Niektóre kosmetyki tanich firm szybko się ważą. Ale czasami można trafić na naprawdę świetny kosmetyk za "grosze". Przykład: lakiery Safari.[/quote]

O tak, tu sie zgodze w 100%. lakiery Safarii to the beściaki wsrod tanich kosmetykow:)

117

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Tanie kosmetyki - to na pewno te Joanny smile)) Jestem wielką fanką ich peelingów i maseł do ciała

118

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Zwykle używałam tuszów do rzęs z tzw. wyższej półki. Kiedyś wyjechałam na weekend do znajomych i zapomniałam zabrać tego kosmetyku, a że nie umiem żyć bez pomalowanych rzęs, więc pobiegłam szybko do drogerii i złapałam pierwszy lepszy tusz za dosłownie "dychę", żeby nie wydawać kasy na kolejny "lepszy" bo w domu miałam ze trzy już otwarte. I co się okazało? Ten za 10 zł okazał się absolutnym cudem, z którym te droższe nawet nie  mogą konkurować. Co prawda wieczorem czasem zdarza mu się minimalnie pokruszyć, ale który z tuszów nie ma choć jednej wady smile Mój numer jeden od roku, a nawet nie kojarzyłam tej firmy smile Watro czasem poeksperymentować z tańszymi produktami, to efekt może być ten sam lub lepszy a sporo kasy zostaje w kieszeni

119

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja próbowałam takich tanich lakierów do paznokci i tuszów do rzęs. Jednak jeśli chodzi o podkład to uważajcie. Kolor nie zawsze jest na twarzy taki jak być powinien. Przekonałam się o tym na własnej skórze:)

120

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

Ja używam mało kosmetyków i wierze w to że mało znaczy lepiej:) Kupują kosmetyki naturalne z Mydlarni U Franciszka i jestem zadowolona. Średnio wierzę w chemiczne tanie kosmetyki które niszczą skórę.

121

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=bejbiuszka]Tanie kosmetyki - to na pewno te Joanny smile)) Jestem wielką fanką ich peelingów i maseł do ciała[/quote]

Ja tez kocham Joanne i myślę, że jakość jak na ceny jest fantastyczna! Ziajka przecież tez daje rade, a cenowo tez jest super:)

122

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=rudzielec1984][quote=bejbiuszka]Tanie kosmetyki - to na pewno te Joanny smile)) Jestem wielką fanką ich peelingów i maseł do ciała[/quote]

Ja tez kocham Joanne i myślę, że jakość jak na ceny jest fantastyczna! Ziajka przecież tez daje rade, a cenowo tez jest super:)[/quote]

I loooove!! ZIAJA:D
Joanne tez lubie i mam ochote teraz na jej peeling smile

123

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984][quote=bejbiuszka]Tanie kosmetyki - to na pewno te Joanny smile)) Jestem wielką fanką ich peelingów i maseł do ciała[/quote]

Ja tez kocham Joanne i myślę, że jakość jak na ceny jest fantastyczna! Ziajka przecież tez daje rade, a cenowo tez jest super:)[/quote]

I loooove!! ZIAJA:D
Joanne tez lubie i mam ochote teraz na jej peeling smile[/quote]

Nie dawno zakupiłam peeling Naturia Czarna Pożeczka-BOSKI!!!!Polecam!

124

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=rudzielec1984][quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984]

Ja tez kocham Joanne i myślę, że jakość jak na ceny jest fantastyczna! Ziajka przecież tez daje rade, a cenowo tez jest super:)[/quote]

I loooove!! ZIAJA:D
Joanne tez lubie i mam ochote teraz na jej peeling smile[/quote]

Nie dawno zakupiłam peeling Naturia Czarna Pożeczka-BOSKI!!!!Polecam![/quote]
Czy nada sie jako mocny zdzierak do nóg opalanych przez 2,5 miesiąca i depilowanych mechanicznie ? Bo na takim czymś mi zalezy...wtedy mi wloski nie wrastają big_smile

125

Odp: Co myślicie o tych tanich kosmetykach za 5 zł?

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=rudzielec1984][quote=Szybkoilatwo.blogspot.com]

I loooove!! ZIAJA:D
Joanne tez lubie i mam ochote teraz na jej peeling smile[/quote]

Nie dawno zakupiłam peeling Naturia Czarna Pożeczka-BOSKI!!!!Polecam![/quote]
Czy nada sie jako mocny zdzierak do nóg opalanych przez 2,5 miesiąca i depilowanych mechanicznie ? Bo na takim czymś mi zalezy...wtedy mi wloski nie wrastają big_smile[/quote]

Peeling  z Czarnej Pożeczki Naturia jest wygładzający więc jednocześnie bardzo delikatny:) Raczej nada się do delikatnego złuszczania smile