101

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

O to to właśnie... na czasie jest takie lekkie podejście do sprawy, bo dziś ludzie chcą szybko i łatwo... wszystko szybko i łatwo.

102

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Szybko to można sobie rozbić głowę - albo serce:)

103

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Przy czym to drugie trudniej się zrasta.

104

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ciekawe co by było gdyby ludzie nagle stracili możliwość zakochiwania się? Myślicie że wiązali by się nadal tak z rozsądku?

105

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Pewnie wcale by się nie wiązali a dzieci by się rodziły tylko z inkubatorów jak w znanym filmie...:/ nie chciałabym doczekać takich czasów

Ostatnio edytowany przez Caroline (2014-11-13 09:49:27)

106

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

A ja myślę, że by się wiązali ze sobą. W stałym partnerstwie, łatwiejsze utrzymanie, prokreacja. Jeśli ludzie są ze sobą bez uczuć, tkwią w takich związkach, to czemu by ich nie inicjować także bez uczuć?

107

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Może nawet takie związki by były spokojniejsze, bo nie byłoby zdrad, ani pretensji, że ona przytyła, a on wyłysiał,  więc uczucie wyparowało:)

108

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Pierwszy Krok zrobiony- Powrót Kontaktu

109

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Gratulacje smile

110

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek]Pierwszy Krok zrobiony- Powrót Kontaktu[/quote]

Oooo...  Znudziła się tamtym bawidamkiem czy on nią? smile

111

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Kalinka01][quote=Maxiorek]Pierwszy Krok zrobiony- Powrót Kontaktu[/quote]

Oooo...  Znudziła się tamtym bawidamkiem czy on nią? smile[/quote]

z tego co sie dowiedziałem on nią....

112

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Widzisz, przypomniała sobie...
Czy to Ty prosiłeś, błagałeś i się wreszcie zlitowała? wink

113

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

ja się odezwałem bo widziałem ze jest złe u niej(widziałem co sie dzieje na fb) ....zaryzykowałem

114

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Nie ma to jak być pocieszycielem:) Ale coś poważniejszego się kroi czy na razie tylko przyjaźń?

115

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Zafira]Nie ma to jak być pocieszycielem:) Ale coś poważniejszego się kroi czy na razie tylko przyjaźń?[/quote]


Narazie skupiam się na kontakcie....pocieszyciel ????w tym konkretnym przypadku trudno o mnie powiedzieć jako pocieszyciel po prostu jestem ....a czy poważnego się coś kroi ?? nie myślę o tym w obecnej chwili daleka droga

116

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ale jakieś spotkanie było czy będzie w najbliższym czasie? Ona coś proponuje czy nie?

117

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Zafira]Ale jakieś spotkanie było czy będzie w najbliższym czasie? Ona coś proponuje czy nie?[/quote]

no dopiero pierwszy dzień kontaktu był.spotkanie planuje bo są jej urodziny .i tak zamierzałem jej dac prezent czy osobiscie czy w inny sposób jesli by nie chciała  sie ze mna spotkac ...ale wydarzenia z ostatnich dni przyspieszyły mój krok

118

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Super! Trzymam kciuki żeby prezent jej przypadł do gustu:) A co jej kupisz, jeśli można wiedzieć..? smile

119

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Widzisz, udało się, cierpliwość często popłaca:)

120

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

A czy ona wie, że ją "śledzisz" przez Fb?... big_smile

121

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Zafira]Super! Trzymam kciuki żeby prezent jej przypadł do gustu:) A co jej kupisz, jeśli można wiedzieć..? smile[/quote]

planuje kosz 100 róż i portret jej rysowany ołówkiem

122

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek]ja się odezwałem bo widziałem ze jest złe u niej(widziałem co sie dzieje na fb) ....zaryzykowałem[/quote]
Jak widać kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana wink Powodzenia!

123

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Virrana]A czy ona wie, że ją "śledzisz" przez Fb?... big_smile[/quote]

nie to ze specjalnie śledzę czy coś smile zawsze  jakoś przypadkiem trafiam na jej posty na mojej stronie głównej wink

124

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Isia][quote=Maxiorek]ja się odezwałem bo widziałem ze jest złe u niej(widziałem co sie dzieje na fb) ....zaryzykowałem[/quote]
Jak widać kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana wink Powodzenia![/quote]


Do picia szampana jeszcze długa droga ale nie dziękuje by nie zapeszyć

125

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=Zafira]Super! Trzymam kciuki żeby prezent jej przypadł do gustu:) A co jej kupisz, jeśli można wiedzieć..? smile[/quote]

planuje kosz 100 róż i portret jej rysowany ołówkiem[/quote]

Jak romantycznie:) Mnie by się bardzo spodobał taki prezent...