126

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Isia][quote=Maxiorek][quote=Zafira]Super! Trzymam kciuki żeby prezent jej przypadł do gustu:) A co jej kupisz, jeśli można wiedzieć..? smile[/quote]

planuje kosz 100 róż i portret jej rysowany ołówkiem[/quote]

Jak romantycznie:) Mnie by się bardzo spodobał taki prezent...[/quote]


takie plany a na co sie zdecyduje to tego nie wiem rysunek napewno a czy róze tez to zobaczymy ...nie chce kupować jej względów...ale wiem ze lubi róze i wiem ze nigdy nie dostała kosza z rózami .

127

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=Isia][quote=Maxiorek]ja się odezwałem bo widziałem ze jest złe u niej(widziałem co sie dzieje na fb) ....zaryzykowałem[/quote]
Jak widać kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana wink Powodzenia![/quote]


Do picia szampana jeszcze długa droga ale nie dziękuje by nie zapeszyć[/quote]

Niedlugo sylwester, chyba nie zamierzasz odpuścić i spędzić go bez niej...?

128

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=Isia][quote=Maxiorek]

planuje kosz 100 róż i portret jej rysowany ołówkiem[/quote]

Jak romantycznie:) Mnie by się bardzo spodobał taki prezent...[/quote]


takie plany a na co sie zdecyduje to tego nie wiem rysunek napewno a czy róze tez to zobaczymy ...nie chce kupować jej względów...ale wiem ze lubi róze i wiem ze nigdy nie dostała kosza z rózami .[/quote]

Ale sam go będziesz rysował...?

129

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Isia][quote=Maxiorek][quote=Isia]
Jak widać kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana wink Powodzenia![/quote]


Do picia szampana jeszcze długa droga ale nie dziękuje by nie zapeszyć[/quote]

Niedlugo sylwester, chyba nie zamierzasz odpuścić i spędzić go bez niej...?[/quote]

oczywiście ze chciałbym spędzić z nią ale na obecnym etapie kontaktu to raczej sfera marzeń ze razem spędzimy ten sylwester

130

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Isia][quote=Maxiorek][quote=Isia]

Jak romantycznie:) Mnie by się bardzo spodobał taki prezent...[/quote]


takie plany a na co sie zdecyduje to tego nie wiem rysunek napewno a czy róze tez to zobaczymy ...nie chce kupować jej względów...ale wiem ze lubi róze i wiem ze nigdy nie dostała kosza z rózami .[/quote]

Ale sam go będziesz rysował...?[/quote]

Nie smile to ma byc miła pamiatka a ja ze swoim antytalenciem plastycznym to watpie bym umiał cos sensownego narysowac smile

131

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Nie sądzę żeby chciała siedzieć samotnie i płakać za tamtym:) A jak ją ujmiesz romantycznym prezentem i tym że czekałeś zamiast sobie znaleźć inną, to obstawiam, że już wcześniej będziecie razem:)

132

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Isia]Nie sądzę żeby chciała siedzieć samotnie i płakać za tamtym:) A jak ją ujmiesz romantycznym prezentem i tym że czekałeś zamiast sobie znaleźć inną, to obstawiam, że już wcześniej będziecie razem:)[/quote]


no tak to było by idealne wyjście dla mnie ...ale jestem realista i nie koniecznie musi tak być...może spędzić sylwestra z rodzina ,siostrami, moze spedzic go z nowymi znajomymi których poznała dzieki temu  juz byłemu facetowi....a moze spedzic sylwestra z kims nowym kogo pozna ...jest atrakcyjna dziewczyna i moze miec kazdego ...nie koniecznie takiego pokemona jak ja

133

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Ale nie odrzuciła Cię teraz, tylko chce się kontsktować, więc to jest dobry objaw:)

134

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Isia]Ale nie odrzuciła Cię teraz, tylko chce się kontsktować, więc to jest dobry objaw:)[/quote]

no tak ale nie napalam się na wiele muszę krok po kroku postepowac

135

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

A jednak da się łączyć głos rozsądku z głosem serca big_smile
Moje Panie... oto przykład smile

136

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]A jednak da się łączyć głos rozsądku z głosem serca big_smile
Moje Panie... oto przykład smile[/quote]

oj bo się zarumienię forumowa guru smile po prostu wiem ze po tym wszystkim trzeba budować wszystko od nowa albo chociaż od jakiegoś etapu a nie ze jutro mówi mi ze chce wrócić a ja przyjmuje ja z otwartymi rekami i udaje ze nic się nie stało....

137

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Słusznie smile Tylko ciekawe jak byłoby w praktyce, bo powiedzmy, ze ona za dwa tygodnie powie, że chce wrócić i co wtedy?

138

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Słusznie smile Tylko ciekawe jak byłoby w praktyce, bo powiedzmy, ze ona za dwa tygodnie powie, że chce wrócić i co wtedy?[/quote]

spytam sie jak to widzi

139

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

I? No jeśli ona powie, że już wie, że Ciebie chce to co wtedy?

140

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]I? No jeśli ona powie, że już wie, że Ciebie chce to co wtedy?[/quote]


to wtedy powiem ze ze ok możemy się spotykać i zobaczymy czy cos z tego wyjdzie bez oficjalnego chodzenia

141

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=niechcemisie]I? No jeśli ona powie, że już wie, że Ciebie chce to co wtedy?[/quote]


to wtedy powiem ze ze ok możemy się spotykać i zobaczymy czy cos z tego wyjdzie bez oficjalnego chodzenia[/quote]

To może potrwać trochę dłużej, musi najpierw zapomnieć o tamtym...

142

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=milagro]Chciałeś ją pocieszyć, a odebrała to może jako niewiarę w jej siły... Skoro teraz się nie odzywa to może trzeba poczekać?[/quote]

Widzisz, jednak dobrze Ci radziłam.. Cierpliwość i czekanie na odpowiedni moment  to najlepszy sposób smile

143

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=niechcemisie]A jednak da się łączyć głos rozsądku z głosem serca big_smile
Moje Panie... oto przykład smile[/quote]

oj bo się zarumienię forumowa guru smile po prostu wiem ze po tym wszystkim trzeba budować wszystko od nowa albo chociaż od jakiegoś etapu a nie ze jutro mówi mi ze chce wrócić a ja przyjmuje ja z otwartymi rekami i udaje ze nic się nie stało....[/quote]

Ale teraz jesteś mądrzejszy o doświadczenie, ze łatwo jest kogoś stracić, to będziesz bardziej się starał:) Tylko już nie popadnij w oziębłość, bo znowu ją zrazisz... nie stawiaj warunków jeśli chcesz z nią naprawdę być

144

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Myślę że to Ty powinieneś wykazać inicjatywę co do wspólnego bycia razem, a nie czekać na jej oświadczenie;)

145

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Kalinka01]To za kolejny miesiąc mogą już razem nie być, bo coś za szybko się kłócą, widać do siebie nie pasują...[/quote]

kalinka no pomyliłas sie tylko o 3 dni smile jasnowidz smile jakie beda cyfry w kolejnym losowaniu lotto? smile

146

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

ja też się zgłaszam do tych cyfr jakby co - chyba się ze mną podzielisz wygraną? smile

147

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Ksymena]ja też się zgłaszam do tych cyfr jakby co - chyba się ze mną podzielisz wygraną? smile[/quote]

jasne rozdziele po równo osoba które sie udzielały w tym temacie smile

148

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

To ja też się przypominam łaskawej pamięci:) Trzymam kciuki za Wasze dalsze relacje, żeby były lepsze niż wcześniej i może kiedyś zaowocowały ślubem..? Jeśli tak będzie to już czuję się zaproszona!

149

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Skoro się udało ją ponownie sobą zainteresować, to teraz sam możesz udzielać rad, jak odzyskać dziewczynę;)

150

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=nagietka]Skoro się udało ją ponownie sobą zainteresować, to teraz sam możesz udzielać rad, jak odzyskać dziewczynę;)[/quote]

oj narazie nie odzyskałem..czy ja zainteresowałem? nie wiem może coś dała wiadomość która napisałem do niej i gdy nie była zdecydowana czy pisać znów ze mną to napisałem jej coś takiego:

,,zrobisz jak uwazasz ja co mogłem to powiedziałem...pamietaj co powiedziałem na poczatku zawsze mozesz sie odezwac kiedy tylko bedziesz miała potrzebe....i nie przywitam cie słowami ,,a nie mówiłem " tylko słowami ,,ciesze sie ze napisałas "Juz ci nie przeskadzam Pa "

teraz mam dylemat jak sie kontaktowac
nie chce jej oszaczac kontaktem ...sam pisac co ile ? czy czekac na jej gest w tym temacie

Ostatnio edytowany przez Maxiorek (2014-11-19 15:49:42)