26

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=dreamfix]Lepiej nie próbuj jej odzyskać bo widać że dziewczyna zachowuje się jak opisana tu:
[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/topic/1453/czy-warto-sprawdzac-jak-to-jest-z-innymi/[/url]
i co wtedy zrobisz?...[/quote]

hmmm myślę ze mój przypadek a ten opisany w wątku co podałes/as to coś zupełne innego

27

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Może napisz co takiego się stało, że się rozstaliście i dlaczego ona nie wierzy, że możesz się zmienić?
Rok i 3 m-ce to dużo i jeśli ludzie dali sobie tyle czasu to nie powinni z błahej przyczyny z siebie rezygnować, tylko z powodu czegoś poważnego.
Piszesz, że zawaliłeś... skąd wiesz, że to Twoja wina? Od niej? Jeśli tak, to kiedy Ci to powiedziała? Kiedy byliście jeszcze razem i to zlekceważyłeś, czy kiedy się już rozeszliście to tym uargumentowała swoją decyzję?
A skoro zawaliłeś to czy nie da się tego naprawić? Czy gotów jesteś podjąć ten wysiłek i czy wiesz w jaki sposób to zrobić? No i czy ona wie, że chciałbyś dostać szansę?

28

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Może napisz co takiego się stało, że się rozstaliście i dlaczego ona nie wierzy, że możesz się zmienić?
Rok i 3 m-ce to dużo i jeśli ludzie dali sobie tyle czasu to nie powinni z błahej przyczyny z siebie rezygnować, tylko z powodu czegoś poważnego.
Piszesz, że zawaliłeś... skąd wiesz, że to Twoja wina? Od niej? Jeśli tak, to kiedy Ci to powiedziała? Kiedy byliście jeszcze razem i to zlekceważyłeś, czy kiedy się już rozeszliście to tym uargumentowała swoją decyzję?
A skoro zawaliłeś to czy nie da się tego naprawić? Czy gotów jesteś podjąć ten wysiłek i czy wiesz w jaki sposób to zrobić? No i czy ona wie, że chciałbyś dostać szansę?[/quote]


Problem polegał na tym ze nie okazywałem uczuć tak jak powinienem...poza tym straciła zaufanie do mnie ze jestem w stanie to zmienić. Mówiła to i wcześniej i argumentowała przy rozstaniu....Zawaliłem ale chce to zmienić,jestem gotów to zmienić i  ona wie ze chciałbym dostać kolejna szanse ... narazie jest zauroczona nowym gościem....

29

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

przeczekaj to,m jeśli nie są dla siebie to ona sobie o Tobie przypomni, a jeśli poczekasz to jeszcze może się Wam udać:)

30

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Zafira]przeczekaj to,m jeśli nie są dla siebie to ona sobie o Tobie przypomni, a jeśli poczekasz to jeszcze może się Wam udać:)[/quote]

chyba masz racje smile dodam ze już zdarzyła się z nim pokłócić  zerwać ale dała mu kolejna szanse .i to wszystko w miesiąc smile

31

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

To za kolejny miesiąc mogą już razem nie być, bo coś za szybko się kłócą, widać do siebie nie pasują...

32

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Trzeba poczekać na nią, niech sama się przekona, że źle zrobiła odchodząc od Ciebie

33

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Kalinka01]To za kolejny miesiąc mogą już razem nie być, bo coś za szybko się kłócą, widać do siebie nie pasują...[/quote]

oj klócą się bo wyjawił jej prawdę po miesięcy ze od pół roku kocha inna ....i ze do tej mojej byłej tez coś czuje ale tez na sile chciał zapomnieć o tamtej....no i postanowiła dać mu szanse -tzn rozkochać go w sobie ...

34

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

To nie będzie takie proste, bo wiadomo że będzie idealizował tamtą, której przy nim nie ma, bo jej nie widzi nieumalowanej, zdenerwowanej czy zaspanej:)

35

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=malinka]To nie będzie takie proste, bo wiadomo że będzie idealizował tamtą, której przy nim nie ma, bo jej nie widzi nieumalowanej, zdenerwowanej czy zaspanej:)[/quote]

o tamtej niby chce zapomnieć wogole zakręcona historia jak moda na sukces odcinek milion pięćset sto dziewięćset:)

36

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Pytanie dlaczego ta dziewczyna chce z nim nadal być po takim wyznaniu...

Kilka opcji:
1. Taka ślepa i naiwna, że facet mówi wprost "kocham was obie" (nie da się tak) a ona mu wierzy?
2. Traktuje to jako wyzwanie: czy uda jej się utrzymać faceta, który czuje coś do innej?
3. Jest na tyle zdesperowana, że woli być z nim niż sama.
4. Wstydzi się, że jej nowy związek mógłby okazać się niewypałem, więc woli go jeszcze pociągnąć.
5. Facet interesuje ją na tyle, że stał się jej zdobyczą i mu nie odpuści albo jest w nim coś takiego, czego nie ma nikt inny.
6. To układ: on chce zapomnieć o pewnej kobiecie, ona chce zapomnieć o pewnym mężczyźnie.

Sorry, ale gdyby mój chłopak powiedział mi, że kocha inną, tak dla mnie byłby skończonym frajerem.
Miałam raz taką sytuację, że facet, z którym byłam na złość powiedział mi w Sylwestra coś takiego, ale ani ja go już nie kochałam, ani on nie kochał tamtej (mnie zresztą też), tylko chciał się odgryźć podczas kłótni.
Co skłania dziewczynę do bycia w związku z kimś takim? Co kieruje nią?

37

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Pytanie dlaczego ta dziewczyna chce z nim nadal być po takim wyznaniu...

Kilka opcji:
1. Taka ślepa i naiwna, że facet mówi wprost "kocham was obie" (nie da się tak) a ona mu wierzy?
2. Traktuje to jako wyzwanie: czy uda jej się utrzymać faceta, który czuje coś do innej?
3. Jest na tyle zdesperowana, że woli być z nim niż sama.
4. Wstydzi się, że jej nowy związek mógłby okazać się niewypałem, więc woli go jeszcze pociągnąć.
5. Facet interesuje ją na tyle, że stał się jej zdobyczą i mu nie odpuści albo jest w nim coś takiego, czego nie ma nikt inny.
6. To układ: on chce zapomnieć o pewnej kobiecie, ona chce zapomnieć o pewnym mężczyźnie.

Sorry, ale gdyby mój chłopak powiedział mi, że kocha inną, tak dla mnie byłby skończonym frajerem.
Miałam raz taką sytuację, że facet, z którym byłam na złość powiedział mi w Sylwestra coś takiego, ale ani ja go już nie kochałam, ani on nie kochał tamtej (mnie zresztą też), tylko chciał się odgryźć podczas kłótni.
Co skłania dziewczynę do bycia w związku z kimś takim? Co kieruje nią?[/quote]

Ad 1.ślepa zauroczona i zakochana ... no wierzy bo dała szanse
Ad 2.Traktuje to jak wyzwanie chce go rozkochać w sobie
Ad 3.Nie jest desperatka
Ad 4.Bardzo możliwe ze się wstydzi
Ad 5.Ta opcja raczej odpada całkiem:)
Ad 6.Jeśli tym mężczyzną o którym ma zapomnieć jestem ja to pewnie już zapomniała....

Co kieruje nią? zapatrzenie w niego....okazuje uczucia w przeciwieństwie do mnie....Tylko ze będąc  ze mną ta dziewczyna nie musiała grac kogoś kim nie jest ....a przy tym nowym związku gra kogoś kim nigdy nie była i nie będzie....

38

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Młoda to i naiwna, myśli że więcej interesujących facetów już nie ma, tylko On:)

39

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Trzymamy kciuki, żeby zmądrzała na własnych błędach:)

40

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Jak się nie sparzy to się nie nauczy. Każdy musi przez to przejść.
Ty też Max postaraj się wyciągnąć z całej sytuacji jakieś wnioski na przyszłość.

41

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Jak się nie sparzy to się nie nauczy. Każdy musi przez to przejść.
Ty też Max postaraj się wyciągnąć z całej sytuacji jakieś wnioski na przyszłość.[/quote]

Ja już dostałem takiego kopniaka od życia ze wyciągłem wnioski już dawno

42

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Może to nie byłby głupi pomysł żeby np. zadzwonić od czasu do czasu, może zaprosić np. na kawę albo do kina? Oczywiście nie narzucając się, ale np. powiedzieć, mam 2 bilety, może masz ochotę przejść się do kina? Nic nie ryzykujesz, a może akurat trafisz na jej przychylność i coś się zmieni?

43

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Na pewno jeszcze kogoś spotkasz, na jednej dziewczynie świat się nie kończy, tak jak jej świat  nie kończył się na Tobie...

44

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=niechcemisie]Jak się nie sparzy to się nie nauczy. Każdy musi przez to przejść.
Ty też Max postaraj się wyciągnąć z całej sytuacji jakieś wnioski na przyszłość.[/quote]

Ja już dostałem takiego kopniaka od życia ze wyciągłem wnioski już dawno[/quote]

Z tego co pisałeś to ona zabiegała bardziej o Ciebie, aż pojawił się ktoś, kto zaczął zabiegać o nią i naturalną koleją rzeczy było to, że poszła za jego czułymi słówkami. Na pewno to nie stało się z dnia na dzień. Czemu czekałeś aż dojdzie do rozstania - żeby teraz móc narzekać? nie masz 20 lat i powinieneś już wiedzieć, ze o kobietę też trzeba dbać, a nie tylko wymagać uczucia...

45

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=kasia001][quote=Maxiorek][quote=niechcemisie]Jak się nie sparzy to się nie nauczy. Każdy musi przez to przejść.
Ty też Max postaraj się wyciągnąć z całej sytuacji jakieś wnioski na przyszłość.[/quote]

Ja już dostałem takiego kopniaka od życia ze wyciągłem wnioski już dawno[/quote]

Z tego co pisałeś to ona zabiegała bardziej o Ciebie, aż pojawił się ktoś, kto zaczął zabiegać o nią i naturalną koleją rzeczy było to, że poszła za jego czułymi słówkami. Na pewno to nie stało się z dnia na dzień. Czemu czekałeś aż dojdzie do rozstania - żeby teraz móc narzekać? nie masz 20 lat i powinieneś już wiedzieć, ze o kobietę też trzeba dbać, a nie tylko wymagać uczucia...[/quote]

Powiem tak...problemy były już jakiś czas wcześniej...walczyłem z nimi ....co do zabiegania racja to ona na początku związku była motorem napędowym tego związku...ja po prostu bałem się angażować w to,bałem się różnicy wieku ....Po prostu nie widziałem tego co robie źle...widzisz doradzam wielu koleżanką w ich związkach ....siebie uważałem za ideał faceta w związku....wszystkim na około pomagałem a sam potrzebowałem pomocy... sad

46

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Gdyby mi ktoś nie okazywał uczuć to miałabym niedosyt, nie wierzyłabym w siebie i że jestem dla niego atrakcyjna i gdyby ktoś inny zaczął mnie adorować to też pewnie bym się oczarowała... Takie są kobiety:)

47

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Wcześniej też nie okazywałeś swoim kobietom uczuć? I jak one na to reagowały?

48

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Wcześniej też nie okazywałeś swoim kobietom uczuć? I jak one na to reagowały?[/quote]

wczesniej nie byłem idealnym partnerem,mam problemy z okazywaniem uczuc sad poza tym model rodziny to facet zarabiajacy kase i odpoczywajacy po pracy oraz zona która na kazdym kroku pomaga mu usługuje

49

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Tak to myśleli 30 lat temu w pokoleniu Twoich rodziców...  Jak tak dalej będziesz myślał to każda następna też od Ciebie ucieknie:)

50

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=Maxiorek][quote=niechcemisie]Wcześniej też nie okazywałeś swoim kobietom uczuć? I jak one na to reagowały?[/quote]

wczesniej nie byłem idealnym partnerem,mam problemy z okazywaniem uczuc sad poza tym model rodziny to facet zarabiajacy kase i odpoczywajacy po pracy oraz zona która na kazdym kroku pomaga mu usługuje[/quote]

No błagam Cię... jeśli takie jest Twoje myślenie to podejrzewam, że większość kobiet będzie przeciwna takiemu modelowi rodziny.... "usługuje" - to sobie zatrudnij służącą, a nie szukaj żony...